View Single Post
  #889 (permalink)  
Vechi 12 oct 2009, 11:47:56
meapasarica's Avatar
meapasarica meapasarica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 iul 2009
Locaţie: Alba Iulia /Kristianstad, Suedia
Vârsta: 40
Dieta: nici una :)
Date: 156cm, 49kg
Mesaje: 3.607
Aprecieri acordate: 826
Am fost apreciat(a) de 689 ori in 299 mesaje
Implicit Re: Le journal d'Anca

Citat:
Anterior postat de mika_me Vezi mesajul
si eu m-am apucat de facut pilates si callanetics...dar ziceam ca fac o zi astea 2, o zi tae bo, cred ca voi face o proba de 2 saptamani facandu-le pe toate zilnic sa vad ce rezultate am..l aurm aurmei zilele trec, vine luna nov si vreau sa ma gaseasca subtirica, al meu, cand vine acasica
ce motivatie faina ai Mika...si eu am fost motivata ca nu ma mai suportam asa...acuma treaba e ca daca programul asta a functionat la mine, nu inseamna musai ca functioneaza la tine, trebuie singura sa gasesti formula care ti se potriveste si care vezi ca da rezultate...rabdare ca rezultatele vin, atat timp cat esti perseverenta

Ma bucur ca vrei sa le faci pe toate zilnic pentru ca facandu-ti un program ordonat ai mai mari sanse sa iti faci organismul sa inteleaga ca acuma e pe bune si ca nu mai are scapare
meapasarica, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1329 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 812 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1071 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]