Subiect: Jurnal Kartika
View Single Post
  #892 (permalink)  
Vechi 29 feb 2016, 16:30:12
CCristina D's Avatar
CCristina D CCristina D este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2012
Locaţie: Sighisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: RINA...the end
Date: 165cm, 74.6kg
Mesaje: 4.034
Aprecieri acordate: 5.220
Am fost apreciat(a) de 3.436 ori in 2.551 mesaje
Implicit Re: Jurnal Kartika

Citat:
Anterior postat de kartika Vezi mesajul
Buna seara,casuta!
Sunt racita"cobza" de ieri,sigur am luat-o de pe forum,Cory poarta toata vina!!M-am doftorit eu,asa,cum am stiut si cum am putut,nu am temperatura,nu ma doare nimic...doar curge nasul si stranut.Am mancat prostii si am baut foasrte multe lichide.
Buna draga Kartika! :*
Multi ani sănătoși mamei tale !! Ce varsta frumoasa are. ..sa.i eea Dumnezeu zile liniștite si de acum incolo

Apropo de raceala. ...ma alatur si eu...sunt racita cobza (cum zice si reclama."mamica..sunt racita cobza/ia Ibusinus) )
Sper sa nu ia si Andrei. ..deocamdată e ok..vedem...sper ca i.am dat anticorpi destui din lapte, inca il alaptez

Altfel. .cum mai esti,pe unde te.ai mai plimbat?
Eu imi fac curaj sa ma arpjc de sala ca altfel nu fac nimic i sensul de a slabi....e o sala tare moderna aici la noi si imi fac contract pe 6luni. .deci obligat fortat trebuie sa merg si asa ooate am rezultate.

Te pup,zi frumoasa !
__________________
Jurnal Criss C
CCristina D, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
CCristina D, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2230 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1713 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui CCristina D:
butterfly30 (29 feb 2016), kartika (29 feb 2016)