View Single Post
  #893 (permalink)  
Vechi 10 ian 2013, 18:41:06
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
netata
am cam facut febra de la bicicleta,ma cam misc in reluare.....imi asa dor de taeBo ,nu pot sa fac ca a impiedica Anisia,pana nu se obisnuieste sa dorma la pranz nu pot sa ma apuc de el.Astazi nu stiu ce o sa mananc,vad eu....oricum FARA DULCIURI si SUC.
Aplauze furtunoase pt febra si succes in ceea ce ti-ai propus!

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
sti Anes ziceai acum cateva zile ca ai burta mai mare ca metrul,nu e cu mult mai mareeu aseara m-am masurat de curiozitate si am la colac 98cmsi la mine e numai grasime.
Am fugit sa infulec ceva si apoi ma apuc de curatenie ca doarme mezinul.va pup
Si la mine ce crezi ca e?!??ha?! Crezi ca am patratelele transformate in cuburi?!

Citat:
Anterior postat de Zoe Vezi mesajul

Ba faci un tort normal şi mănânci o dată din el - ai voie! Cât despre guriţa de azi în felul ăsta n-o să ajungi prea curând unde vrei. Păi treabă e asta?!?
Ia, pe bicicletă cu tine!
Cat ma bucur ca esti aici Zoita Vrajitoarea iti zic de acu ... si daca ti se gata gazu', baga un anunt sa-ti fac rost de niste bonuri de gaz ... iacata cat esti de faina
pai sa stiti cand am ajuns acasa (azi o fost 18 (devreme de tot), mi-a facut cu ochiul borcanul de crema de aline si cioco a kinderilor ... si mi-am amintit de maturoiu' lu madam vrajitoarea ... si am renunta, ca doar era dupa 16

anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat