View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 24 oct 2009, 07:28:39
Dodolina's Avatar
Dodolina Dodolina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 sep 2009
Locaţie: Rm Vilcea, Romania
Vârsta: 48
Date: 175cm, 98.8kg
Mesaje: 378
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Cum sa slabesc? am 90 de kg

Citat:
Anterior postat de schatzi Vezi mesajul
buna seara. ma alatur si eu voua... in speranta ca voi atinge targetul propus. am inceput "procesul" de slabire pe 1.10.2009 si aveam 88 kg la 1,67m. nu mai mananc dupa ora 18.30 (deocamdata), am renuntat la dulciuri, la sucuri. insa.. nu reusesc sa beau prea multa apa (tipic mie). astazi am 84 kg.. deci in 23 zile am slabit 4kg. incurajator. m-am ingrasat in cativa ani.. din cauza unor dereglari hormonale. am sanii mari.. si ma mai consolez ca si ei cantaresc destul
cam asta despre mine.. ce sfaturi imi puteti da? vi se par multe 4kg date jos in 23 zile? consider ca am de unde.
mananc relativ normal. mic dejun, pranz, seara. intre mese cate un mar sau o mica gustare. orice sfat e bine primit.
week end placut va doresc
Buna si bine ai venit printre noi!
Desi am mai multe kg decat tine din cate vad am inceput dieta cam in aceeasi perioada. Si mie mi s-a parut ca am dat relativ repede cateva kg, insa saptamana asta nu s-a mai miscat acul cantarului. Am mancat cei drept mai putin si cu putine calorii din cauza ca imi este teama ca mancatul cat de cat normal nu o sa functioneze la mine. Sincer mi-as dori sa mananc mai diversificat, dar oare voi mai da jos . Am adoptat bineintele si metoda fara mancat dupa ora 6, fara paine, dulciuri, sucuri, grasimi, prajeli.
Numai bine!