View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 01 feb 2010, 17:32:11
onetotilia's Avatar
onetotilia onetotilia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2010
Locaţie: Houthalen, Belgia
Vârsta: 34
Dieta: Rina's
Date: 159cm, 65kg
Mesaje: 2.091
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 41 ori in 29 mesaje
Implicit Re: Supergirls don't cry

Citat:
Anterior postat de Supergirl Vezi mesajul
Ema sunt constienta ca nu o sa tin toata viata dieta.De fapt,eu nu consider ca tin dieta.Doar am grija sa nu mananc dulciuri multe si des si mancare grasa in general.Bineinteles ca mai si ''gust ceva bun'' ar fi imposibil sa nu fac asta,doar ca am grija la cantitate.Incerc sa am un stil de viata cat mai sanatos doar deoarece am remarcat ca pe langa kilogramele pierdute ma simt si mai bine.
buna
numele meu este otilia,am 20 de ani in cateva luni,am 1.59 si 63 kg
vreau sa slabesc pana la 55 de kg
azi am inceput o dieta ,dar nu stiu daca e corecta si potrivita,mananc totul dietetic-lapte 0%grasime 120 ml cu 30 cereale fitnes dimineata, un iaurt activia degresat(59 kcal) si 2 bucati cracote cereale ( 27 kcal/buc) apoi un mar obisnuit de mare, apoi o salata de :o rosie,un morcov,castravete si putin ardei, apoi din nou 2 bucati cracote cereale.la cina supa de legume verzi fara grasime si pilaf de orez fara grasime doar cu legume si muraturi.vreau sa stiu daca e in regula sa mananc asa?ce ar trebui sa evit?mentionez ca doresc sa pierd 8 kg si consum mai mult de 2 litrii de apa plata pe zi ,ceai verde cu lamaie ,nu beau cafea.