Subiect: Jurnalul Gutei
View Single Post
  #90 (permalink)  
Vechi 15 feb 2011, 02:34:15
loveyngy's Avatar
loveyngy loveyngy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: rimini, Italia
Dieta: Dieta SB faza II
Date: 173cm, 59.3kg
Mesaje: 1.702
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnalul Gutei

Citat:
Anterior postat de ellie Vezi mesajul
Ciao,

Eu tocmai i-am dat cadoul la iubi meu- o poza de-a noastra pe care am prelucrat-o in Picnik sub forma unui colaj de V-day! Arata ca o felicitare, e roz cu 2 trandafiri (in dr.sus si stanga jos),in centru e poza noastra, deasupra i-am scris:"Happy Valentine's Day!" si dedesubt "Love," si data de azi. Acuma i-am trimis-o, sper sa-i placa Altceva chiar nu mi-a venit, nefiind acolo nu prea stiam ce sa-i dau.
Tu ai noroc ca esi cu iubi langa tine- app, va sta f bine impreuna
De slabit n-am m slabit,dar azi am inceput o dieta (am scris la mine in jurnal) si ma gandesc sa imi fac si eu abonament la sala. Diseara merg in vizita si dc au eliptica, o sa incep sala
Distractie diseara!
Multumesc Bellissima.......
Inca un pic si vei fi linga iubirea ta.........
Eu am petrecut seara romanic............a venit iubi la mine ca sa ma ia ca sa plecam sa mincam in oras,cum am intrat in masina mia dat tre roze super.......e slabiciunea mea................asta e cel mai frumos cadou in asa ocazie,apoi am ales ambii un restaurant, cu lumanare pe masa,frumos si linistit......am mincat inca prea mult si pizza si carne si salata.................e daiiiiiiii-------e odata pe an si nu plec in fiecare zi la restaurat.
Asa ca te rog sa ma urechiati..ca sigur zilele astea pun pe mine ceva kg...............trebuie sa lucrez miine bine,apoi sunt la el si miine dupa ce pleaca la servici,eu cind ma trezesc voi face curat in casa la el,un pic de sport......
Acum trebuie sa ma destainui in jurnal ca am fost rea ......poate asa voi invata minte,am papat azi peste 1400.........
Te pup vb miine..........