View Single Post
  #902 (permalink)  
Vechi 08 dec 2011, 14:31:19
Flori V.'s Avatar
Flori V. Flori V. este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Mancatul cat mai sanatos si variat
Date: 164cm, 67.8kg
Mesaje: 2.048
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul meu... Flori V.

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Asa, e ai incercat ... lasa ca o sa vezi ca toate se rezolva incet incet Eu iti doresc multa, multa sanatate
Pai sa iti recapitulez putin. Sunt iar la dieta, am trecut printr-o perioada foarte urata Dar sper sa treaca toate si sa fiu mai bine
Te pup, o zi frumoasa si tie si mai vb cand ai timp
Hmmm... se pare ca toate am trecut prin perioade dificile. Important e sa tinem capul sus si sa ne pastram vointa si dragostea de viata. Si eu ma chinuiesc sa slabesc pentru ca am luat aproape 10 kg in Anglia... din cauza mancarii, din cauza problemelor de sanatate, din cauza sedentarismului... au fost mai multe cauza. Doar ca acum imi e foarte greu sa revin la vechea viata, ma enerveaza si tratamentele pe care le iau. Sper sa imi regasesc pasiunea pentru slabit alaturi de voi toate.
Te pupic si eu si sper ca tu ai rezultate bune cu slabitul



Citat:
Anterior postat de Elysee Vezi mesajul


Merci frumos pt urarile deosebite...si sa te auda Mosul
Poze am la mine la profil. Dai click pe Elysee si apare :afiseaza profilul utilizatorului si acolo am mai multe albumuri si dai la: ,,cea mai fericita zii,,


Imi pare rau ca nu te simti foarte bine.
Sa te faci repede bine caci te asteptam la povesti
Pupici si sa ai grija de tine
O sa ma uit pe pozicile tale cu prima ocazie, sunt sigura ca ai fost o mireasa deosebita: frumoasa si slabuta .
Si eu imi doresc sa trec act mai repede peste perioada asta si sa fim din nou ca inainte
O zi maxima!
__________________
Jurnalul Flori