View Single Post
  #9043 (permalink)  
Vechi 04 feb 2013, 18:13:19
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"][QUOTE=VentoFreddo;1217685]CE MA BUCUR CAND AUD CA VA SIMTITI MAI BINE,FETELE
Vidi,mama azi a fost si ea cu analizele la doctor,toate bune ,si ea ca si tine,cu atacuri de panica noaptea,credea ca senzatia de sufocare e de la tiroida..S-a mai linistit si ea..toate d ela stres si oboseala,firar sa fie...Ma bucur ca esti mai ibne,ce bine suna jacuzzi
Emy ma bucur ca e bine mama ta si la mine la fel mi-a spus ,prea vreau sa le fac eu pe toate si am abosit creierul +stress mult ,singuratate si am clacat ,dar Dumnezeu e mare si nu ne lasa la gre ,eu nu pot nici acum sa dorm noaptea neintoaras ca tare mi-as dori ,dar psihologul a zis ca o sa mai dureze putin si o sa pot dormi bine fara griji ca inaite

Citat:
Anterior postat de myha Vezi mesajul



Buna fetelor, am intrat sa vad ce mai faceti.
Eu deja am o stare de agitatie....ma asteapta o perioada fff grea, vreau doar ca DD.sa-mi dea putere sa trec cu bine peste aceasta incercare...dar nu vreau sa va impovarez si pe voi cu pb. mele


Vidia asa ma bucur ca te simti mai bine, odihna si gandirea pozitiva face minuni!
Multumesc Myha .Dumnezeu te va ajuta sa treci peste incercarea de care vorbesti si cand o sa fii pregatita o sa ne spui si noua ca ne ajutam una pe alta

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul

Sherpi,ai grija de sanatate...nu de sport neaparat......Sanatate multa!!!!!
Are dreptate Rozy in tot ceea ce spune si ii spun si eu din propia experienta ca nu-mi trebuie nimic decat sanatate,te pup ai grija de tine
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui david:
claudia22 (04 feb 2013), Kamyy (04 feb 2013), manumanuela (04 feb 2013), rozica1965 (04 feb 2013)