View Single Post
  #906 (permalink)  
Vechi 02 oct 2010, 11:15:14
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
adica inveti la universitate in centru si stai acolo pe brestii?

ti-ar trebui o sala mai prin centru ca sa si ajungi la ea, una in sarari nu te va motiva seara eu stiu ca sunt si in centru dar o sa intreb prietenele care e mai buna

Bafta in noul an scolar! Stai linistita ca tu esti cat de cat aproape de casa .. eu am facut faciltatea in bucuresti si nu prea ajungeam mai mult de o data pe luna in craiova ca era cam scump drumul
multumesc dap,invat la universitate si stau pe brestei si da,as avea nevoie de o sala mai aproape,aia la institut e departe de mine...ceva mai aproape sa nu fiu nevoita sa umblu singura seara la intoarcere,prea mult am ceva cu chestia asta,mai ales ca brestei e o zona necunoscuta pt mine..nu stiu cat e de periculoasa,nici ce autobuze trec pe acolo nu stiu... si e destul de mult pana la universitate.adica as putea sa iau tramvaiul de la billa
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]