View Single Post
  #909 (permalink)  
Vechi 02 oct 2010, 12:10:47
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Florea Andreea Vezi mesajul
Neata, Diana! ...neata la amiaz...ca m-am trezit la 12...
Imi pare rau ca ai ragusit, dar macar asa cred ca ai voce sexi...

Sa fii tare maine, ca o sa va vedeti in curand...o sa vezi cum trec silele si saptamanile....

Spor la bagaje si sper sa mai intri si pe aici!
voce sexi zici?adevarul e ca ceva in genul ziceau si ai mei prieteni aseara.si se prapadeau de ras cand ma auzeau pe mine razand.razand...ma rog,chitaind
da,o sa fiu tare,stiu ca trec repede,asa treceau de obicei dar totusi..ggandul ma omoara dar deh..nu ma face pe mine o mutare la camin sau da?
de intrat o sa intru,chit ca nu merge netu de la camin,cu chiu cu vai o sa intru cu al meu dar o sa fiu prezenta.cand sunt la camin.o sa fac abonament la sala ca dupa ce vin de la cursuri sa ma duc acolo,numai sa nu stau in cminul ala dar o sa vb,nu scapi de mine:p
Citat:
Anterior postat de pamy Vezi mesajul
Pai sa zicem ca brestii e o zona in care nu ai vrea sa umblii seara singura
Este sigur un autobuz care trece pe acolo si are statie chiar in fata liceului 10 ... dar nu stiu nr era cam departe zona aia de mine si nu am colindat pe acolo, acum e in drumul meu spre tara (breasta.. unde sta soacrea mea) si trec mai desc dar cu masina

pe langa agronomie daca ai gasi o sala ar fi super

eu fug la cumparaturi, ne auzim mai tarziu
da,banuiam ca e o zona de-asta in care nu as vea sa umblu singura mi-e si frica cand ma gandesc dar o sa incerc sa nu ma prinda seara pe strazi:d
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]