Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #9148 (permalink)  
Vechi 17 dec 2011, 14:56:44
Niculae Roxana's Avatar
Niculae Roxana Niculae Roxana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 25 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Stil de viata sanatos
Date: 168cm, 78kg
Mesaje: 6.775
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 6 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul

Buna , uite un pic pe net alaturi de voi Tu?

Iar am intrat pe fuga , astazi ne-a luat Mosu' netbook, dar in weekend iar plecam sa taiem porcul la tara , deci doar seara poate sa stau , desi o sa fie si nepotelul si ma indoiesc ca voi putea

A fost o seara de poveste , dureri de picioare , dar mereu se poate mai bineMultumesc frumos :*

Wow , a venit iarna si la mine in casutza , ce frumos !!

Am avut iar o saptamana plina , in seara asta am alergat ca nebunii pe ultima suta de metri dupa cadouri , trebuia sa ridicam si o comanda , mancare speciala pentru pisoi , saptamana trecuta am mers in fiecare seara cu unul din ei la veterinar si i-a facut antibiotic , are nisip la rinichi, asa ca 6 luni e la dieta speciala , si uite asa trec saptamanile , mereu ceva , suntem pe fuga mereu ...insa am o veste minunata , in sfarsit simt o apreciere , care nu e neaparat financiara, insa am mai urcat o treapta , in seara asta am vazut organigrama pentru anul viitor si am avansat un pic sunt happy
Va doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi , noi o sa fim ba la Tulcea , ba la Bucuresti ba la Targoviste si in ultima instanta la Bran ..deci iar nu stam potoliti, insa vom fi alaturi de cei dragi noua
Va pupic!!
Pai daca este iarna si inca nu avem pic de zapada...m-am gandit ca macar la noi in casute sa ninga
Vad ca esti mereu pe fuga...la fel si eu...dar nu plec din Bucuresti de sarbatori...ma duc pe la mama..pe la prieteni si la munk...dar voi avea treaba cu mancarea de pregatit...curatenia am terminat-o....si saptmana viitoare ma duc dupa cadouri....pe la salon de infrumusetare...si sa-mi iau si eu haine....pt sarbatori.....Felicitari pt avansare
Si eu iti doresc sarbatori fericite alaturi de cei dragi!....e f bn ca in perioada asta sa fim asa pe fuga...facem miscare...si cel mai important...e f frumos sa fim alaturi de cei dragi! Pup dulce la tn..
Niculae Roxana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2289 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1772 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1515 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]