View Single Post
  #9255 (permalink)  
Vechi 15 sep 2011, 12:00:02
Ana Tm's Avatar
Ana Tm Ana Tm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 2.609
Aprecieri acordate: 72
Am fost apreciat(a) de 66 ori in 43 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de Icey Vezi mesajul
Salut!

Ana am intrat ieri, dar cum nu postase nimeni...
bafta cu dieta! si tie si mamei tale- e tare bine cand esti cu cineva intr-un pas.

La mine nu merge prea bine, zilnic am abateri si cantarul urca in loc sa coboare. Pun vina pe oboseala acumulata, dar sper sa ma redresez cat de repede.

Azi as avea zi de vitamine sa vedem de ma pot tine departe de abateri.
Buna Alina
da...stiu cum e...si eu mai intru si cand vad ca nu e nimeni ma intristez si fug
multumim mult! Da, e f important sa nu fii singura la dieta
E si normala perioada asta de dupa concediu, oboseala acumulata, multe bunatati papate pe acasa ... Dar sunt sigura ca iti vei reveni . Ne- ai demonstrat ca se poate slabi f frumos cu rina, sigur va fi Asa si de data asta
si eu azi tot la vitamine sunt mi- am facut salata de ardei copti ( o bunatate )
mult succes su tie si la cat mai putine abateri !
Pupici!
__________________
ana
Ana Tm, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Ana Tm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2246 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1729 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1472 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]