View Single Post
  #9259 (permalink)  
Vechi 18 sep 2011, 20:47:00
Ana Tm's Avatar
Ana Tm Ana Tm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 14 oct 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Date: 178cm, 68kg
Mesaje: 2.609
Aprecieri acordate: 72
Am fost apreciat(a) de 66 ori in 43 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Citat:
Anterior postat de Icey Vezi mesajul
Fetele pe unde sunteti?
Citat:
Anterior postat de Icey Vezi mesajul

Ana cum esti? La mine saptamana asta o declar faliment nu am reusit deloc sa ma tin de treaba, iar in week-end am fost invitati la o zi de nastere.
Nu stiu de ce nu reusesc sa ma tin de treaba

O saptamana frumoasa!
buna Alina
ma bucur ca mai intri din cand in cand , cred ca am ramas singurele care mai intram pe forum ......toate fetele ne-au parasit
eu sunt bine, ma tin de regim, inca nu m-am cantarit, vreau sa ma cantaresc dupa o mai lunga perioada ca sa am de ce ma bucura
pana acum nu am avut nicio abatere pt ca si lui iubi ii fac cam acelasi fel de mancare, bineinteles cu ceva modificari la el
draga mea nu te lasa, fii puternica! inceraca sa inveti sa spui NU TENTATIILOR!
e greu acum un pic la inceput pana te obisnuiesti...dar sunt sigura ca vei reusi
hai! fruntea sus si mult succes! Uite: maine e luni, o noua sapatamana si ai timp sa te revansezi pt saptamana trecuta
multi pupici si te mai astept sa-mi spui cum merge , si sper sa aud numai de bine
__________________
ana
Ana Tm, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Ana Tm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2246 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1729 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1472 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]