View Single Post
  #927 (permalink)  
Vechi 18 nov 2013, 10:01:26
roxana1985's Avatar
roxana1985 roxana1985 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2009
Locaţie: Medgidia, Anglia
Vârsta: 39
Dieta: Rina
Date: 166cm, 73.8kg
Mesaje: 381
Aprecieri acordate: 29
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 32 mesaje
Talking Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de Axenya Vezi mesajul
Hop si eu aici printre voi! Bine v-am gasit! Sunt Axenya, 1,65 cm si deocamdata undeva pe la 69-70 de kg! Nu urmez nici o dieta, nu imi plac restrictiile, nu pot din punct de vedere psihologic, insa incerc sa imi calculez un meniu care sa nu depasesca 1400 de calorii pe zi, uneori imi reuseste, uneori nu.Inca mai am scapari la pizza si salam fiind mai greu ai mei ocupandu-se de preparate din carne. Am aproximativ o luna de zile de cand sunt mai atenta la ce manac iar rezultatele nu ma multumesc, 2,4 kg date jos.. lipsa de activitate si zilele in care nu m-am putut concentra asupra mancarii se vad la cantar. Ca si sport, incerc sa fac 20 min de start walking si mers cat mai mult pe jos, sper ca usor usor sa pot face mai mult sport!
Cam asta in mare despre mine si kg mele, va pupacesc!!!
Iubita, dar 2,4 kg fara dieta intr-o luna este perfect, trebuie sa iei in calcul si faptul ca nu este sanatossa slabesti mai mult de 4 kg pe luna si asta cu dieta sau un regim de viata echilibrat. Daca reusesti sa slabesti si sa papi si prostioare, daca ai renunta la ele ar fi 4 kg garantat pe luna si nu ar insemna ca ti dieta. nici eu nu suport dietele , prefer sa fiu atenta la ce pap. pupicei
__________________
06/05/2017- 73.8 start
August 2017- target-15kg
Acest membru apreciaza mesajul lui roxana1985:
Axenya (18 nov 2013)