View Single Post
  #929 (permalink)  
Vechi 30 apr 2012, 13:18:05
kika9's Avatar
kika9 kika9 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 oct 2010
Locaţie: Bilbao, Spania
Vârsta: 45
Dieta: slabesc prin sport, invat sa mananc sanatos fara dieta
Date: 153cm, 66.2kg
Mesaje: 1.843
Aprecieri acordate: 85
Am fost apreciat(a) de 73 ori in 24 mesaje
Smile Re: Eu...slabuta fara stres! - Jurnal kika9

Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Buna dimi Kikulet !

Ce mai faci ? Multumesc de mesaj !
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
O zi frumoasa !

Ciao Feli !!! Saru-mana ptr mesaje, jurnalul fiind mai la margine mi-au cazut ochii pe el... te rog sa ma scuzi, nu este frumos insa din pacate tragerea de inima este asa cum este si incerc pe cat posibil sa ies, fac sportul care aduce greu tare schimbari la fizic, probabil nu mai fac cu aceesi energie, mi-e teama sa nu zdruncin pe la mijloc ceva. De cantarit nu ma trage inima, cred ca ceva am scazut, vad la picioare, umeri, insa burta este tot acolo, imi lipsesc abdomenele, ma jeneaza mijlocul inca daca incerc sa le fac, mai ridic picioarele, incerc sa fac cam ce nu imi da durere.
Citesc la fete cum ca inca socrul tau are in continuare probleme cu piciorul, sper sa isi revina cat mai curand... am inceput sa apreciez cu adevarat sanatatea abia cand nu am mai reusit sa ma misc... fara nu suntem buni de nimic. Tu bine citesc, chiar daca concediul s-a sfarsit, iti doresc multa energie sa le faci pe toate, copii, sport, casa, scoala... nu e o nimica.
Te pup Feli, imi lipseste timpul cu voi, numai ca in perioada asta e mai dificil ptr mine, insa citesc mereu in casuta imi iau curajul de acolo, ajutati mult! Intru scriu meniul citesc un pic si ies.
O zi frumoasa cu voie buna!!!! Pup
__________________