Subiect: Jurnal Eliff
View Single Post
  #93 (permalink)  
Vechi 29 dec 2011, 16:33:54
eliff's Avatar
eliff eliff este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 28 dec 2011
Locaţie: Leopoldsburg, Belgia
Vârsta: 42
Date: 168cm, 108kg
Mesaje: 1.296
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnal Eliff

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Elif,doua curiozitati mai am...............te imbraci in hainele alea lungi si cu basma pe cap?................
a doua.........sotul e modern si te lasa pe net?..........
Da asa ma imbrac si imi place foarte mult(imediat imi fac album si ma veti vedea in toata splendoarea mea ) si fiin in europa cam toti musulmanii sunt mai europenizati sa zic asa. Povestile alea cu nai voie aia nai voie aia ,inchis in casa sau mai stiu eu ce,la fel ca si tine rozica (si ca si multi altii),eu le stiu doar de la televizor. Pentru mine sunt povesti,si acum cu actualul sot am mai multa libertate decat am avut cu 9 aniin urma in romania cu fostul sot (care era foarte gelos si violent )
Am masina mea (dar mie frica sa dau de carnet ) apoi ma duc unde vreau cand vreau fac ce vreau ,doar ca nu muncesc (este un orgoliu al sotului ca el este barbat si trebuie sa munceasca sa imi ofere orice mi-as putea dorii )
si nu este cazul sa muncesc ,avem afacerea noastra proprie (doner-kebab-pizerie) si ne descurcam bine. iar cu internetul..pai eu cu leptopul meu,si fetita mea cu al ei.Deci vedeti avem libertate la maxim
sper sa nu considerati ca m-am laudat pe aici fetelor si iertatima daca asa pare