View Single Post
  #936 (permalink)  
Vechi 27 iul 2010, 16:35:06
sunshine's Avatar
sunshine sunshine este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 oct 2009
Locaţie: acasa, Romania
Date: 165cm, 64kg
Mesaje: 5.016
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 4 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 70-80 kg

Citat:
Anterior postat de delilah Vezi mesajul
Mam masurat foarte bine anul trecut,imi aduc aminte ca fratele meu ma masurat si pe mine si pe sora mea,si eram mai inalta ca ea,acum e vizibil ca sunt mai mica decat ea.
Ma gandesc ca eu avand coloana fracturata de la t2 la t7 si punandu-mi tijele e posibil,pt ca dr mi-a spus ca nu mi-a mai repozitionat coloana pt ca riscam sa raman paralizata si au pus implantul pe coloana exact cum era curbata si sucita(se si vede ca am spatele mai curbat) .Nu stiu ce sa zic credema dar tocmai ca mi se parea ca sunt mai mica mam masurat altfel nu imi dadea prin minte.
ah am uitat complet de problema ta. e f posibil sa fie asa.. dar se poate remedia nu? cand iti scot tijele ?

Citat:
Anterior postat de tannya08 Vezi mesajul
Vreau si eu sa-mi schimb stilul de viata..........buna tuturor.......
Bine ai venit Cum ti-ai propus sa faci asta?
sunshine, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
sunshine, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1771 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]