View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 09 apr 2010, 12:33:56
sebutza's Avatar
sebutza sebutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 mar 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 33
Date: 176cm, 65kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Haideti sa slabim impreuna

Heey fetelor v-am gasit aici si vreu sa ma alatur voua....Nu o sa va mai cer permisiunea pentru ca mi-am dat seama ca sunteti primitoare
De luni(a doua zi de Paste)am inceput sa mananc moderat...pentru ma ingras continuu fiindca mananc multe dulciuri...de curand mi s-a oferit o oferta de a fii fotomodel la o firma de jeans pentru Anglia....cine m-a recomandat ma stia la vreo 55 de kgacum sunt cu 10 kg mai grasa si fara conditie fizicatrebuie sa slabesc pana in iulie 10 kgce ma fac~X-(

Sper sa ma ajutati si pe mine v-as fii recunoscatoare!!!

Si cum spuneam de luni am mancat mai putin fara paine absolut deloc si nici nu o sa mananc...doar marti am mancat doua sarmale si trei prajituri pentru ca am fost la o petrecereieri mi s-a facut pofta de ceva dulce asa ca am mancat niste pancakesm-am uitat la calorii si nu sunt chiar asa dietetice precum credeam!!!

Inca o problema fetelor:se pot da jos muschii pentru ca am gambele foarte groase din cauza lor!!!va rog frumos sa ma lamuritii si pe mine pentru ca am mai intrebat si:??ce sa zic numai raspunsuri cu "probabil"

SLABIRE USOARA!!!:-H
sebutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1712 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1195 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]