View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 05 ian 2011, 14:58:10
inadorabila's Avatar
inadorabila inadorabila este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 12 nov 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 35
Date: 155cm, 42kg
Mesaje: 2.105
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Bleax Dulciuri,Etapa I : 03.01-17.01

Citat:
Anterior postat de madautza Vezi mesajul
La mine nu stiu ce s-a intamplat dar m-am cantarit inainte de craciun cu o saptamana si aveam 69 m-am tinut cat de cat de treaba saptamana aia si de craciun am mancat si prajituri si la 12 noaptea si de toate.M-am cantarit pe 3 ianuarie si ma asteptam la vreun mandru 72.si cand colo 69.2.Pot sa zic ca sunt fericita din punctul asta de vedere.
Itssy stai linistita ca ce se pune repede,repede se ducemai greu e cu restul kilogramelor.Si mai ales daca nu mai mananci dulciuri si cu mancare sanatoasa si putin sport intr-o saptamana,doua vei fi ca inainte de sarbatori
Asa metabolism sa tot ai. Te declar fericita!
Sigur ca i se duce la Ana, nu stiu de ce se alarmeaza atat de mult. E copila cuminte si muncitoare. In cel mult 2 saptamani revine la formele si k anterioare!

Citat:
Anterior postat de Itssy Vezi mesajul
Inseamna ca tu esti una din norocoasele cu metabolism care goneste .

Sper si eu sa se duca repede .. .
Se va duce! Auzi ?
Nu te mai gandi la asta. Nu te alarma. Nu faci decat sa iti faci rau. Ui la mine, am fost o flexata, m-o durut la patina si ... uite ce rezultat frumos.
Cand astepti cu nerabdare ceva, nu vine. Ca asa i lumea asta. Pe dos! Nu astepta, atunci se intampla!
Da, Ana? Sport sport sport!

Citat:
Anterior postat de pufik Vezi mesajul
Buna fetelor ! Intru si eu de azi in cursa ! N-am mancat nimic dulce azi. Maine vin si cu dimensiunile si kg dupa sarbatori . Iaurturile cu fructe sunt permise?
Bine ai venit Pufica.
Auzi, eu te intreb, daca tot vrei sa faci ceva ca la carte, de ce nu faci. ia un iart simplu, eventual pui tu in el o portocala, o clementina ceva. E o idee mai buna decat un iaurt cu fructe!
Răspuns cu citat