View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 22 apr 2011, 23:02:50
DrIulia2010's Avatar
DrIulia2010 DrIulia2010 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 03 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 173cm, 55kg
Mesaje: 2.451
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 17 ori in 13 mesaje
Implicit Re: Sotul vostru socializeaza pe mess, mobil... cu persoane necunoscute voua?

Atat timp cat deschizi un subiect in care iti expui problemele din viata personala,esti pregatita sa accepti,opinii diferite,pareri pro sau contra,sau pur si simplu comentarii care nu sunt pe placul tau.
Nu toate raspunsurile trebuie sa fie musai pozitive,nu putem spune toate ca ce a facut sotul tau este laudabil sau nu, ca merita iertat sau nu,etc,ce se intampla in caminul vostru numai voi stiti cel mai bine.Cred ca avem dreptul la propria parere,si asta in mod sigur nu trebuie sa te supere,nu este un subiect unde pot posta doar persoanele care sunt de acord cu tine,indiferent de tipul subiectului.
Si ca sa raspund la intrebare,nu,sotul meu nu comunica deloc cu persoane necunoscute pe messenger,facebook sau alte retele de socializare.
__________________
"DEFINITI-VA MAI BINE PERSONALITATEA,SI VETI SLABI MAI USOR"
DrIulia2010, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2188 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1671 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat