View Single Post
  #9448 (permalink)  
Vechi 16 feb 2013, 15:24:46
vikyfg's Avatar
vikyfg vikyfg este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 ian 2011
Locaţie: thessaloniki, Grecia
Vârsta: 44
Dieta: rina 90
Date: 167cm, 64.3kg
Mesaje: 6.202
Aprecieri acordate: 6
Am fost apreciat(a) de 101 ori in 83 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XV)

Citat:
Anterior postat de lady g Vezi mesajul
Buna iubita
Eu is bine,relaxata.Cristi tocmai a venit de la cumparaturi,ca eu nu am avut chef sa merg...e urat afara.Alex face beleletrebuie sa stau cu ochii pe el ca pe buteliecum il pierd din vizor,cum face o boacana
Ama scumpica ce face?
Citat:
Anterior postat de lady g Vezi mesajul


Neata VikyFace prostioareimi deschide toate dulapurile,scoate tot din ele si ce-i place ia si duce la jucariile lui.Zilele trecute nu gaseam ala de pisat usturoiul-unde crezi ca era?
Nicholas?Cum e?



Buna scumpeteMultumesc...am de gand sa nu fac nimic azi
Si eu de acord cu tine in ceea ce o priveste pe sefaTulai Doamne,da grasa mai e
Unde il bagase????noi am trecut de perioada astaacum doar cara jucari de la el din camera peste tot in casa Niko e ok sunt in cea mai relaxata clipa adica sta pe oala la kk si se joaca la playstation deci nu ma baga in seama delocm am adus amite de Niko cand a asuns telecomanda de la tv in iarna tot asa avea vre-o 2 ani si nu am mai gasit-o am mers si am cumparat una de unica folosinta si cand a venit iarna din nou si am dat sa ma incalt cu cizmele am gasit-o acolo
__________________

vikyfg, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2029 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1512 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]