Subiect: Ce ai face daca?
View Single Post
  #95 (permalink)  
Vechi 23 iun 2011, 09:17:31
Creizilup's Avatar
Creizilup Creizilup este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 16 iul 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: Fara excese!
Date: 158cm, 65kg
Mesaje: 943
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Ce ai face daca?

Citat:
Anterior postat de orhidee Vezi mesajul

Daca i-as sesiza prezenta... am fi care pe care... ori eu, ori el... Am experienta in domeniu... am prins un hot care tocmai imi furase poseta din living ...l-am alergat cu masina, l-am prins, l-am batut (sotul meu il tinea... ), am anuntat politia... iar acum executa pedeapsa (e inchis pt cativa ani)... La proces i-am spus ca-l astept cand s-o elibera sa mai vina pe la mine sa fure... ca atunci il voi astepta c-un pistol...
CAFD din cauza unui tratament te-ai ingrasa pana la 120 kg ?
Oau!!! Felicitari pentru curaj! Mi-a placut, am luat aminte
Daca ar fi din cauza unui tratament absolut necesar mie, nu as renunta la tratament, as merge la un nutritionist si m-as apuca serios de sport. As lua masurile astea pana sa ajung la 120...
Cafd persoana cea mai draga tie ar fi victima unei calamitati naturale, de genul celor care s-au tot intamplat in lume in ultima vreme?
__________________
A minute on your lips, forever on your hips!!!
Creizilup, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Creizilup, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2220 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1703 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1704 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat