View Single Post
  #954 (permalink)  
Vechi 14 nov 2012, 22:10:56
supermire83's Avatar
supermire83 supermire83 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 iun 2012
Locaţie: venezia / deva, Italia
Vârsta: 41
Date: 162cm, 82kg
Mesaje: 1.703
Aprecieri acordate: 686
Am fost apreciat(a) de 536 ori in 445 mesaje
Implicit Re: Jurnal supermire83

Citat:
Anterior postat de CCristina D Vezi mesajul
Buna seara Mirelus
Acum ca ai ajuns la mentinere no sa-ti mai treci meniurile zilnic?
Ai scapat de o grija.....aaa....si nici nu mai cantaresti mancarica
Sau?

O seara frumoasa iti doresc!
Ciao scumpo
Pana plec acasa o sa mi le trec in fiecare zi, iar cand o sa am timp o sa intru si de acasa (faza e ca nu stiu daca o sa am net, ca soacramea nu are , dar cand o sa mergem la ai mei o sa intru si o sa-mi mai scriu si meniuri si ce mai fac).
Eu mi-as dori sa mai continui sa scriu, nu zic ca nu m-am obisnuit cu mancatul, dar vreau sa fiu sigura ca nu sar calul la calorii
Apropo de mentinere, azi am mancar ca o spartuta hihihii... de fericire hihihi, dar am mancat mai mult kiwi,ca s-a copt si aveam pofta.

Cand m-am apucat de cura m-a intrebat iubi meu la ce greutate vreau sa ajung, si i-am zis ca l-a 65, iar el mi-a zis ca atunci cand o sa am 64.9 o sa mergem la restaurant chinezesc....asa ca sambata sarbatorim.....abia astept ca de cand s-a descgìhis aici n-am fost niciodata, am fost doar acum doi ani in Spania si mi-a placut foarte mult mancarea chinezeasca

Te pupicesc si sa ai o seara frumoasa
__________________
Jurnal Mirela

Fericirea este un fluture, care, atunci cand este urmarit, este intotdeauna la un pas de a fi prins, dar daca stai linistit, se poate aseza pe tine!