View Single Post
  #970 (permalink)  
Vechi 15 feb 2012, 23:35:29
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 10

Citat:
Anterior postat de oniram Vezi mesajul
Mulţumesc, e bun sfatul tau. Ma tin din nou. E doar hipocalorica. Ce imi recomanzi? Doar îmi vezi profilul.
Nu ma uitasem,azi am fost tot intr-o fuga
La hipo varza e reginaSI ce am scris sus e valabil,doar cantitatile le aranjezi tu sa nu depasesti caloriile
Citat:
Anterior postat de claudici Vezi mesajul
buna fetelor scuze nu am mai intrat ca nu a mai mers tastatura dar gata am luat alta saptamana asta imi e frica de cantar am fost numai in pizza gogosi si am mai facut si tiramisu nu am mai numarat caloriile zilnice ca ma ingrozeam de nesimtirea mea insa sper sa recuperez saptamana viitoare in legatura cu masajul a inceput sa dea rezultate celulita e tot acolo dar arata mult mai bine inainte ma ingrozeam daca strangeam carnea cu mana acum e mult mai bine eu ma tin de treab
Sa-mi notez si eu denumirea,cat costa?am si eu probleme cu celulita,asta-i primul an cand mi-a aparut,din cauza ca am mancat in ultimele 5 luni exact ce ai scris tu acoloSper sa nu fie iremediabil
Si eu cred ca daca tii urmatoarea saptamana dieta,nu se depun dar nici scadere nu o sa ai.,..
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 16 feb 2012 at 15:52:45. Motiv: Marci comerciala pana in 30 mesaje