View Single Post
  #9703 (permalink)  
Vechi 27 mai 2012, 11:44:30
Prapadeala's Avatar
Prapadeala Prapadeala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna dimineata!Nici astazi nu m-au trezit razele de soare.....Tot ploaia m-a trezit....Of, ca nu mai suport vremea asta!
M-am trezit cam tarzior, la 10:30, dupa ce prima trezire a fost la 6 de am crezut ca nu mai adormNumai ce mi-am luat md-ul, conform doamnei Rina, 2 kiwi.Acum am carnita la decongelat, sa vedem cum o prepar pentru minunata zi de proteine.Trebuie sa trag cu ochiul la fetele de la Rina
Si cam atat am in program pentru azi+putin ordine pe aiciSport, dus, masaj, creme, alea alea

Gata cu jurnalul meu, fug in vizita la fetele mele dragi!
DUminica frumoasa tuturor!
Da, vremea urata tot castiga teren in fata vremei frumoase...si la Bucuresti e urat si innorat

Suna bine alea 2 kiwi... pentru maine ce iti faci?

Poate ma incumet sa imi fac si eu masaj cu Relax and Tone, am cam uitat de el, cred ca nu l-am folosit de peste jumatate de an
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]