View Single Post
  #971 (permalink)  
Vechi 25 mar 2011, 14:50:00
Verandreea's Avatar
Verandreea Verandreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 10 ian 2011
Locaţie: Zalau, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Dukan
Date: 170cm, 84kg
Mesaje: 3.216
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj V)

Citat:
Anterior postat de Fetita005 Vezi mesajul
Bun gasit tuturor. Banuiesc ca puteti primi inca o adepta in randurile voastre...Am nevoie de sustinere, mai ales ca am tinut ataea diete fara succes, incat...daca nu o sa se vada rezultatele, voi turba! Multumesc pentru sfaturi, pentru cartea in format electronic si pentru retetele care m-au inspirat.
Am inceput dieta ieri si sper sa fie bine. Cu o comunitate asa de mare, hotarata si vesela, trebuie sa fie bine.
Cum inca nu mi-am format reflexul de a asocia rapid alimentele, o sa mai cer sfaturi "slabutelor veterane"...
Prima intrebare ar fi - in carte scrie ca la pranz si seara e de preferat sa consumi aceleasi alimente. Azi am mancat mazare la pranz, dar as prefera alta varianta permisa pentru cina, mai ales ca nu am f mult timp sa prepar diverse chestii. Afecteaza asta mersul - bun, sper - al dietei?
O zi usoara si frumoasa.
Anca
salut si bine ai venit printre noi
sa ai spor la slabit
pai poti incerca alta reteta cu mazare iar daca zici ca nu ai timp sunt legume congelate cu mazare care sunt foarte bune si se fac repede, dar dac chiar nu vrei de loc mazare la cina sa papi alt amidon dar asta sa nu devina obicei
__________________