View Single Post
  #98 (permalink)  
Vechi 16 feb 2011, 17:01:17
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Vreau sa port iar toti blugii din dulap - Jurnal Ella 78

Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Of Doamne daca ai sti... am o suta de treburi de facut sper ca de luni sa reincep in forta ..cu sportul ca de praf,curatenie, servici mi-e sila.Mi-au adus mobila de bucatarie si iti dai seama-demontat montat curatenie plus ca simbata ii facem tatei de 40 de zile si eu una nu mai pot,tremura carnea pe mine de oboseala dimineata cind ma trezesc sa ma duc la servici si plouaaa asta ca sa implinesc tabloul.Tu ce mai faci draga mea? iti multumesc de vizita apreciez tare mult asta-mai ales ca ma gindeam ca m-ati uitat popp draga mea.Pe curind sper
Cum sa te uitam?Ai zis ca o sa fii ocupata o perioada asa ca noi asteptam cumintele in casuta sa termini
Imi dau seama ce e pe capul tau..sper sa te mai linistesti dupa parastas,Dumnezeu sa-l ierte pe tatal tau
Eu m-am apucat iar de dieta,ca am lipsit un timp de langa voi si m-am "dedat" la prostii..dar deja se vede o scadere la cantar,asa ca sunt linistita,targetul meu ar fi sa arat acceptabil la vara in costum de baie
Si aici ploua de rupeSi m-a apucat azi sa ma duc la mercato cu o amica,ne-a facut ciuciulete,cu tot cu umbrela
Pup pup o fata dulce!
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]