View Single Post
  #9860 (permalink)  
Vechi 22 feb 2013, 12:25:49
Kamyy's Avatar
Kamyy Kamyy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 ian 2011
Locaţie: Meiningen, Germania
Vârsta: 43
Dieta: Monti
Date: 172cm, 80kg
Mesaje: 3.552
Aprecieri acordate: 1.999
Am fost apreciat(a) de 2.109 ori in 677 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Am inteles Manu...deci voi doar ati ales gresia si el plateste...ok atunci....
Emy da aia e cabana din pozele de pe fb...o sa mai pun la primavara cand e totul verde si frumos....am zis ca pun salata,rosii,castravetii si cepapa cand mergem la un gratarel sa am din ce face o salata....

Am sunat acum acolo unde as putea face cursul gratis si sa ma plateasca cei de la fortele de munca si se face abia in vara in iulie 2 sapt...aunci nu mai sunt in somaj dar as putea sa-l platesc eu...apoi mi-am adus aminte ca e prima sapt de vacanta a copiilor si apoi sapt cand suntem in concediu in Italia...deci pica...
Ieri m-a sunat o alta domna dintr-un sat la 15km de noi sambata viitoare face un seminar de dimi pana seara si costa 239€...azi imi va trimite pe mail datele...sa vad poate il fac ala de inceput.....si apoi mai vad...luna viitoare altul...ar mai fii cele la 80km de casa...sa vad acum sa ma decid...ala e in 16 martie si costa 414€ dar primesc 2 certificate.....sa vedem....
Kamyy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2328 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1811 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1295 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui Kamyy:
david (22 feb 2013), floricica0vesela (22 feb 2013), manumanuela (22 feb 2013), VentoFreddo (23 feb 2013)