View Single Post
  #989 (permalink)  
Vechi 10 mai 2011, 22:04:07
steffany's Avatar
steffany steffany este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 04 feb 2011
Locaţie: cluj-napoca / jaca, Spania
Vârsta: 39
Date: 164cm, 59.9kg
Mesaje: 1.443
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (III)

Citat:
Anterior postat de roxyyc Vezi mesajul
buna steff... iar in concediu? cat de tare.... eu azi am papat asa.. la MD am papat 2 felii de ananas si o banana, la pranz cartofi la cuptor cu rozmarin si busuioc cu o salata mare verde cu ulei de masline si lamaie, iar la cina dupa ce am fost cu sotul la cumparaturi, ne-am oprit la restaurantul libanez unde am papat o salata mare de patrunjel cu lamaie..... a fost extraordinar de buna... cred ca la ziua de vitamine o sa imi prepar si eu.... nu credeam ca patrunjelul poate fi asa de gustos....
Da roxyyc iar concediu , doar ca asta e concediu fortat pentru ca au inchis hotelul de care apartin pentru renovare, il inchid in fiecare an . mai am zile in care lucrez ca si azi dar in celalalt hotel ca au doua. In fine umpic mai complicata treaba dar sunt iar in concediu. papa bun ai papat azi
__________________

jurnal steffany
dupa ploaie tot timpul iasa soarele
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...fany-8700.html

steffany, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1747 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1230 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]