View Single Post
  #9895 (permalink)  
Vechi 29 mai 2012, 21:19:09
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de nikole89 Vezi mesajul
buna seara iubita uite am trecut sa te salut ca nu mai intru de dimineata ca am inceput si eu o scoala trezirea la 6 pregatit cafea mic dejun si haine si fuguta la scoala de fapt practica ca teoretica fac acasa cam ciudat nu?in fine nu mai am timp deloc sa intru pe aici cel putin 1 sapt 2 pana ma mai invat cu programul si imi planific timpul. destul despre mine! tu ce mai faci ? vad ca te sup clientii? da daca esti prea draguta cu ei asa fac ar trebui sa nu te mai bagi in vb cu ei ca cine stie ce le da prin cap! te pup iubita eu am plecat mai trec maine pe la tn
usor usor le faci pe toate, Nico, nu te panica
Ei, mai intalnesc eu clienti din astea draguti cu gura multa
Pupici!Ne auzim cand ai si tu mai mult timp!
Citat:
Anterior postat de ella 78 Vezi mesajul
Iubiiiiii...yuuuppppyyy..am venit sa-ti zic..si azi am scapat de bataita..nea,nea..neah..na..na(asta e asa cam cum fac copii)da' tu ma intelegi,nu?Ca stii senzatia de dupa turbofire hiit..Te pupacesc...fug la dush..zici ca m-a prins ploia..poate mai tirziu intru sa te mai ''citesc''.Ciao,ciao
Ohooo,t einteleg,draguta mea Ella!Normal ca esti binedispusa, ai scapat iar de bataie, ai facut sport, ba chiat HIIT!Super!O sa dormi ca un prunc!
Pupici,scumpa mea!Noapte buna!
Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul
Dienuta, draguta ce esti

De ce ne-am schimba parerea de tine? Din punctul meu de vedere, tu nu ai gresit cu nimic, dimpotriva, acum am o parere si mai buna despre tine. La inceput era normal sa discuti cu el, dar cand a dat semne ca vrea mai mult, ai pus piciorul in prag. Eu zic ca ai procedat foarte bine in situatia respectiv

Ai gasit caju ...mie mi s-a terminat caju-ul si nu am mai gasit caju crud, si asa de mult imi place
Nu stiu,Miha, asa aveam impresia, ca daca ma apuc sa povestsc aici intreaga intamplare o sa credeti cine stie ce
Picior in prag, normal!!

Iubita, nici eu nu am gasit caju crud.E tot copt, cu sare.Dar merge

Ce ai facut azi?
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2515 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1998 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1482 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]