Subiect: Jurnal Alexik
View Single Post
  #99 (permalink)  
Vechi 11 iun 2011, 22:43:02
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alexik

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul
Pai.. Nu prea beau apa..daca beau 300 ml pe zi.acum incerc sa aj cam la 1000 ml pe zi..macar atat..tu cand bei?eu beau seara de obicei ca-mi este foame
In rest sapt am papat de parca as fi subnutrita si ar trb sa ma ingras.
De maine incercn sa-mi fac meniuri ca cel de azi(putini carbo , proteine mai multe)+| in sfariiit se termina scoala.si-o sa pot face sport dimineata!!! abia astept..pt ca daca fac dimineata..pana seara imi vine cheful si iar voi face

Sunt asa de dezamagita de mine..si de obicei cand sunt asa ma tin de chestiile ce mi le pun in gand.Si'ti promit si tie ca nu va fi ca'n alte dati.Cu strictete.Daca introduc ceva..acela va fi 1 mar!..desi nu cred,..ca nu-mi plac merelesi mananc numai de nevoie
Secretul e secret intai sa slabesc

Apropo..stiu ca spuneai de stop..si mie mi'a intarziat luna asta nu stiu dc..pana acum venea normal
Mi-a sarit in ochi ca era la MD si stiu ca nu ai voie sa bei apa dupa ce mananci.Eu beau inainte sa pap mancare si in timp ce fac sport.Cred ca toata ziua beau vreo 3l ca 2,5 se duc numai la insanity
Bravo, asa te vreau Sper sa reusesti de data asta E foarte bine asa, mai ales ca acum se termina scoala.Papi dimineata carbohidratii rai si bagi imediat dupa sport ca o sa ai energie mai multa.Chestia e sa te astepti sa dormi mai mult sau sa fii mai somnoroasa cu dieta low carb.Eu cel putin nu ma satur nici cu 8 ore de somn
Ma gandesc ca poate e dat peste cap si din cauza ca vine vara, stiu eu Daca nu ar fi problemitzele alea care apar in cazul in care nu-ti mai vine, nu mi-as face griji.Acum ca e vara, era si mai aiurea Dar eu am deja semne ca nu scap luna asta; mi-au aparut vreo 4 cosuri