View Single Post
  #993 (permalink)  
Vechi 05 feb 2011, 16:32:07
vadina's Avatar
vadina vadina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 27 nov 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Rina
Date: 170cm, 69.6kg
Mesaje: 664
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal de slabit Cl@udi - Rina's 90

Claudia, Cristina, multumesc pentru urari!!!!! De-abia acum am reusit sa citesc tot ce s-a discutat ieri
Anuta, sa stii ca eu nu te parasesc adica de luni pentru ca azi si maine dezmat
Fetelor, am citit deciziile voastre. Intr-un fel, imi pare rau ca renuntati la rina, dar voi stiti mai bine. Asa cum ati spus, important este sa slabiti si sa va simtiti bine in pielea voastra.

Si acum sa va povestesc doi colegi de serviciu mi-au pregatit intr-adevar o surpriza m-am asteptat vineri seara la birou cu un buchet de trandafiri rosii eu le-am facut cinste cu o pizza si am petrecut o ora povestind despre noi si ai nostri Sefii au fost plecati din Tm asa ca nu ne-a deranjat nimeni Si bineinteles, ca astazi m-au sunat din nou, sa ma felicite
In seara asta, sotulica m-a invitat in oras. Cica la restaurantul chinezesc. Dar nu-l cred cred ca mi-a pregatit o petrecere surpriza ca a fost foarte ciudat in ultimul timp.... Tocmai ce m-a anuntat ca la 18:45 trebuie sa fiu gata

Rochita nu mi-am mai cumparat-o pentru ca nu mi-a placut cum a stat pe mine am mai colindat eu de azi-dimineata prin magazine dar tot nu am gasit ceva frumos! Adica era frumos, dar nu pentru marimile mele

Va pup fetelor, si un weekend placut va doresc! O sa intru maine sa va povestesc ce s-a intamplat in seara aceasta!