View Single Post
  #995 (permalink)  
Vechi 18 iul 2010, 08:18:35
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Neata fetele
Care a trimis cocosu la mine in dimineata asta??
Cand puteam sa dorm...aia nu mai lucrau jos ca e duminica..eu pac , in picioare la 7
O fi de la caldura?? Deja am 28 de grade in dormitor ..si nu stiu cate in sufragerie..unde bate soarele de cum rasare
O sa trebaluiesc putin prin casa...dupa ce pap...apoi o zumba mica..baita ..Dar nu rezist eu sa nu mai apr si pe aici
Veniti la o baie ? Ca acum e mai racoare...
Buna Roxy ! Sa stii ca si la mine deja este 29 de grade ,nu mai fac nici zumba ,nimic..sa stii ca este de la caldura,nici eu nu am dormit mai deloc,noroc ca eu la mamii dorm pe o saltea care se umfla ,din alea de fac astia reclama ,ca in pat nu pot deloc ! Si de nu m-am invartit pe ea si mai face si un pic de zgomot ! Vin eu dar ma inveti sa inot !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
Neatza slabutelor O duminica minunata si racoroasa
Culcat la 1.30, sculat la 7, ma ofer sa jumulesc gratis cocosul Fulgutei
Buna Caro am vazut cum arata cocosul deja ! Pup si tie iti doresc la fel ! O sa murim cu caldurile astea ,am vazut la stiri multa lume care a murit !
Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul

Neata Caro... ati verde de la mine..sa executi lucrarea de jumulire
Eu dau cu apiratorul..revin dupa
Sa vezi ce verde ai de la mine ! Voi vreti sa-mi ciontiti toate animalele ? Hai sa va vad cum ajungeti la taur ! Sa ai spor la aspirat ! Eu am de facut o gramada de mancare si dulciuri sa ducem acolo si nu imi vine sa ma apuc,cred ca o sa cumparam ceva ,dar mamii nu vrea decat ce facem in casa ! Asa ca o sa fiu cu voi si o sa curga apele si pe laptop il am deja in bucatarie !
Citat:
Anterior postat de Carolina Vezi mesajul
L-am prins l-am prins !!!! Asta a mai ramas din el, dar tot tantos e vinovatul
Normal Caro cocosul tot cocos ramane ! Cu gainile astea proaste ca mine este mai greu !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]