Subiect: Ema's Diary
View Single Post
  #996 (permalink)  
Vechi 25 nov 2012, 15:05:54
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: Ema's Diary

Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna dragele mele...
imi beau cafeluta...azi asa am tabiet...dupa pranz mai ma rasfat cu o cafea cu lapte

Am facut paste cu carnita tocata...am mancat si eu cu ai mei ...ce sa fac, miroseau belea...bag oricum bici dupa 5 ...ma mai scot un pic...
Fetelor sa nu faceti ca mine...of...sunt neserioasa...insa vreau sa incep sa mananc si chesti obisnuite...ma tem ca atunci cand ajung la 55 sa nu ma ingras de la potrie de spaghete...asa cate un pic din cand in cand sa nu fie un soc ptr. organism dupa...excelent...m-am scos...
Eu zic ca nu e bai, ca nu mananci zi de zi, scumpa. Si in plus, nu stiu cat te-or ingrasa, problema e la digerare si la ocnfortul stomacului.... Faci bine, mai fac si eu asa uneori, pt ca in toata viata asta om fi nevoite sa gustam din combinatii nefericite si sa nu avem incotro si sa gustam....DIn cand in cand nu e problema
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui happygirldiana:
losefat (25 nov 2012)