View Single Post
  #9985 (permalink)  
Vechi 27 oct 2012, 11:09:11
moni30's Avatar
moni30 moni30 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 12 iul 2010
Locaţie: baia mare, Romania
Vârsta: 43
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 5.180
Aprecieri acordate: 1.055
Am fost apreciat(a) de 1.793 ori in 1.110 mesaje
Implicit Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?

Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Drag jurnal,ieri am vrut sa scriu aici despre ceva important si am uitat! Scriu acum.......
Acum cateva zile,imi zisesera colegele de servici,ca la cantina vine o studenta care a slabit 40 de kg in cateva luni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ieri,am vazut-o si eu! Este o fata inalta,cam de 1,70-1,75m. Nu am rezistat si am intrebat-o despre slabirea ei. Ce credeti ca mi-a zis? In 3 luni a slabit 40 de kg!!!!!!!!!!!Normal,ca am intrebat-o cu ce dieta!!!! Dieta??? Nuuuuuuuuu!!!!!!!!!! Cu pastile de slabit.........herba..fe!!!!!!!!!!!!Nu am scris denumirea intreaga,se intelege!!!!!!!! Wowwwwwwwww!!!!!!!!!
Ce m-a mirat pe mine era felul cum manca! A luat o ciorba in care era fidea si cartofi,piure cu snitel,salata si chifle! Fetelor,manca intr-o viteza de parca venise de la prasit!!!
Cand am auzit cum a slabit,nu m-am abtinut si i-am facut observatie despre ceea ce mananca....paine,piure,snitel! I-am zis ca a gresit ca a ales sa slabeasca cu pastile si greseste in continuare cu ceea ce mananca!!!!!!!
As vrea sa o vad pe fata asta peste un an!!!!!!!Eu sunt convinsa de acum de ceea ce voi vedea peste un an!!!!!!!
oooo Doaaaammmne
ma umple toti cand aud de pastile, de herbal life, aloe, lindaxa, si inca alte 100 de prosti pe care si eu in prostia mea am aruncat milioannnnee...stiu ca in 2008 parca sau in 2007 era la moda herbal si am dat atunci 4 mil, 400 de lei de azi pe o tura de pastile sheke si alte alea, 400 de lei cand salariul meu era aprox 600...si degeabbbbaaa
mare prosti MAREEEEE
asa as vrea sa strig sa ma auda toata lumea, NU SE SLABESTE CU PASTILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am luat lindaxa in 2009, da am slabit...dar la un moment dat tremura toata carnea pe mine,ameteam...si apoi m-am oprit, cred ca daca continuam muream, bine ca s-au scos de pe iata, mai am o prietena care era sa moara, ( a luat *pastila de slabit), a cazut in statie la metrou...abia s a tarat si a luat un plic de zahar, a sunat la salvare...au dus-o de urgentaNU NU NU NU pastilelor minune, NU EXISTA ASA CEVA
si nucred ca e o problema sa le zicem numele, e bine ca lumea sa inteleaga sa evite aceste produse
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-mamici/jurnal-moni30-6220.html

Nu plange dupa trecut....a plecat, Nu fii stresat pentru viitor,... inca nu a venit, TRAIESTE MOMENTUL PREZENT, fa-l sa fie frumos!!!
Acest membru apreciaza mesajul lui moni30:
rozica1965 (27 oct 2012)