forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   "Am slabit..." - Povesti de succes (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/)
-   -   Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica! (http://forum.slabute.ro/slabit-povesti-succes/felicitari-ambitia-personificata-rozica-11739.html)

rozica1965 23 iul 2012 18:06:33

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1097686)
cuvintele nu prea pot reda respectul si admiratia ce o avem toate de pe site-ul asta pentru tine. Iti doresc sanatate multa Rozi si iti doresc sa nu te opresti nici o clipita din drumul tau spre acele 70 de kilograme. Respectul meu pentru perseverenta, vointa si hotararea cu care ai mers sper accest 90!>:D<>:D<>:D<>:D<

Mi-ai promis hainutele tale de la 70 cand voi ajunge acolo! :D:D:D:DAsta inseamna ca tu vei avea atunci mult mai putin si nu vei mai avea nevoie de ele! Eu nu am uitat!:D:D;););)

aussie_girl 23 iul 2012 18:11:09

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1097690)
Mi-ai promis hainutele tale de la 70 cand voi ajunge acolo! :D:D:D:DAsta inseamna ca tu vei avea atunci mult mai putin si nu vei mai avea nevoie de ele! Eu nu am uitat!:D:D;););)

ei uite..chestia asta chiar ar trebui sa ma mobilizeze si sa incep sa pun intr-o cutie hainutele!! Ar fi o treaba tare faina!! Am sa tin minte!>:D<>:D<

rozica1965 23 iul 2012 18:15:21

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 1097695)
ei uite..chestia asta chiar ar trebui sa ma mobilizeze si sa incep sa pun intr-o cutie hainutele!! Ar fi o treaba tare faina!! Am sa tin minte!>:D<>:D<

Pentru mobilizare ti-am si amintit-o.........si o sa o mai fac de-a lungul timpului!!!!!!;)

eliza david 24 iul 2012 16:02:40

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Felicitari Rozica! Esti un exemplu de perseverenta si ambitie pentru noi toate! Iti doresc multa sanatate si sa-ti atingi targhetul cat mai curand! >:D<>:D<

rozica1965 24 iul 2012 16:05:08

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 1098407)
Felicitari Rozica! Esti un exemplu de perseverenta si ambitie pentru noi toate! Iti doresc multa sanatate si sa-ti atingi targhetul cat mai curand! >:D<>:D<

Multumesc mult Eliza!>:D<>:D<

coco23 24 iul 2012 16:09:42

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Tocmai am vazut ca IMC-ul dvs. initial era de aproape 78... incredibil, o lupta cu tine insati ati dus... felicitari :)

rozica1965 24 iul 2012 16:12:11

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de coco23 (Post 1098417)
Tocmai am vazut ca IMC-ul dvs. initial era de aproape 78... incredibil, o lupta cu tine insati ati dus... felicitari :)

Multumesc Coco! Asta e......bine ca m-am trezit pe ultima suta de m.:-*

Rallara 24 iul 2012 20:27:30

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Rozica felicitari si din partea mea, foarte impresionanta lupta... in curand vei cantari tot atat cat ai slabit, ceea ce mi se pare enorm... sincere felicitari... extraordinar.:)

rozica1965 24 iul 2012 20:30:13

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1098615)
Rozica felicitari si din partea mea, foarte impresionanta lupta... in curand vei cantari tot atat cat ai slabit, ceea ce mi se pare enorm... sincere felicitari... extraordinar.:)

Multumesc mult!>:D<

rommyna 26 iul 2012 09:37:30

Re: Felicitari pentru Ambitia personificata: Rozica!
 
Felicitari si din partea mea! Momentul cand am vazut in jurnalul Dianei ca ati slabit atat de mult, m-am intrebat cum de nu am atata ambitie, dar a fost si momentul cand s-a produs un declick in comportamentul meu si am decis sa ma mobilizez.

Este o reusita extraordinara, sunteti un model, o sursa de motivatie, dar si de bucurie!

Felicitari din toata inima! Sa va dea Dumnezeu puterea de pana acum, sa ajungeti acolo unde v-ati propus si chiar mai bine. Acum, nimic nu mai este imposibil! >:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:07:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO