forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Sunt insarcinata (http://forum.slabute.ro/sunt-insarcinata/)
-   -   Jurnalul unei mamici de bebestrumf (http://forum.slabute.ro/sunt-insarcinata/jurnalul-unei-mamici-bebestrumf-10628.html)

Diana D 22 nov 2011 13:31:26

Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Ciao frumoaselor!

Eu sunt Diana , am 24 de ani si sunt mandra posesoare a unui test cu 2 liniute :)

Iata-ma ajunsa si aici...in cel mai frumos moment al vietii mele. Pot spune ca atat eu cat si sotul meu avem parte de un miracol...ne-am dorit atat de mult un bebestrumf al nostru incat din prima incercare ne-a iesit.
Asa ca am hotarat sa imi fac un jurnal in care sa va impartasesc cele mai frumoase momente din viata noastra de familie .
Va astept pe toate, mamici, viitoare mamici, sa vorbim , sa ne sfatuim.

Eu voi scrie aici toti pasii pe care ii voi face pana cand voi naste si toate sfaturile de le voi afla.

>:D<:-*>:D<

nicoleta100 22 nov 2011 13:33:31

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 853622)
Ciao frumoaselor!

Eu sunt Diana , am 24 de ani si sunt mandra posesoare a unui test cu 2 liniute :)

Iata-ma ajunsa si aici...in cel mai frumos moment al vietii mele. Pot spune ca atat eu cat si sotul meu avem parte de un miracol...ne-am dorit atat de mult un bebestrumf al nostru incat din prima incercare ne-a iesit.
Asa ca am hotarat sa imi fac un jurnal in care sa va impartasesc cele mai frumoase momente din viata noastra de familie .
Va astept pe toate, mamici, viitoare mamici, sa vorbim , sa ne sfatuim.

Eu voi scrie aici toti pasii pe care ii voi face pana cand voi naste si toate sfaturile de le voi afla.

>:D<:-*>:D<

salutare!!!!
bine te-am gasit in casuta ta!!!>:D<>:D<http://www.florarie.com/images/ill-flower-info1.png>:D<

eva 9 22 nov 2011 13:53:29

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 853622)
Ciao frumoaselor!

Eu sunt Diana , am 24 de ani si sunt mandra posesoare a unui test cu 2 liniute :)

Iata-ma ajunsa si aici...in cel mai frumos moment al vietii mele. Pot spune ca atat eu cat si sotul meu avem parte de un miracol...ne-am dorit atat de mult un bebestrumf al nostru incat din prima incercare ne-a iesit.
Asa ca am hotarat sa imi fac un jurnal in care sa va impartasesc cele mai frumoase momente din viata noastra de familie .
Va astept pe toate, mamici, viitoare mamici, sa vorbim , sa ne sfatuim.

Eu voi scrie aici toti pasii pe care ii voi face pana cand voi naste si toate sfaturile de le voi afla.

>:D<:-*>:D<

>:D<>:D<>:D<
felicitari draga Diana! stiu cat de mult va doreati! ma bucur ca vi s-a implinit visul!
ai sa cresti cu noi aici ;)) ? o sa ne tii la curent?
in ce saptamana sunteti? :-*

gabidari 22 nov 2011 13:57:21

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
felicitari....>:D<>:D<
sa ai parte de o sarcina cit mai usoara ,sa fi mereu vesela si cu zimbetul pe buze asta o sa i faca mult bine micutului sau micutei,apropo ce va doriti??si nu in ultimul rind sa fie santos/a!!!!>:D<

Diana D 22 nov 2011 14:06:56

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de eva 9 (Post 853644)
>:D<>:D<>:D<
felicitari draga Diana! stiu cat de mult va doreati! ma bucur ca vi s-a implinit visul!
ai sa cresti cu noi aici ;)) ? o sa ne tii la curent?
in ce saptamana sunteti? :-*


Multumesc mult Eva! Da, asa e , ne-am dorit ff mult si iata ca Doamne Doamne ne-a ajutat.
Da aici voi fi cu voi pana voi naste si dupa, voi scrie tot si va voi pune pozici :)
Acum dupa calcule as fi in 6 saptamani, abia astept 1 dec sa vedem ce zice dl dr .

Ti pup cu drag>:D<

Diana D 22 nov 2011 14:08:38

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de gabidari (Post 853647)
felicitari....>:D<>:D<
sa ai parte de o sarcina cit mai usoara ,sa fi mereu vesela si cu zimbetul pe buze asta o sa i faca mult bine micutului sau micutei,apropo ce va doriti??si nu in ultimul rind sa fie santos/a!!!!>:D<


Multumesc Gabi,

Asa sa fie cum zici tu >:D<
Deci...noi amandoi ne dorim fff tare o fetita...dar stii cum e sanatos sa fie . Oricum nu ne vom opri la unu. Dar totusi sper sa fie o fitita :x

Te pup>:D<

ankutel22 22 nov 2011 14:15:10

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Buna,si FELICITARI!!!
Acelasi lucru traim si noi,tot asa de mici suntem si noi poate un pik mai mici,noi mergem pe 30 la doctor,abia astept!!!;)
Si cum te simti?Ce simptome ai?
Eu dorm foarte mult si imi este uneori foame,daca nu mananc ma doare ft tare stomacul,si ma dor sanii.
Pupici.Si o sarcina cat mai usoara si sa fiti sanatosi.

gabidari 22 nov 2011 14:19:00

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 853669)
Multumesc Gabi,

Asa sa fie cum zici tu >:D<
Deci...noi amandoi ne dorim fff tare o fetita...dar stii cum e sanatos sa fie . Oricum nu ne vom opri la unu. Dar totusi sper sa fie o fitita :x

Te pup>:D<

Atunci tot bunul Dumnezeu,sa va dea o fetita ,frumoasa sanatoasa ,cuminte si care sa fie mindria parintilor ei!!!>:D<

kika9 22 nov 2011 14:30:15

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 853622)
Ciao frumoaselor!

Eu sunt Diana , am 24 de ani si sunt mandra posesoare a unui test cu 2 liniute :)

Iata-ma ajunsa si aici...in cel mai frumos moment al vietii mele. Pot spune ca atat eu cat si sotul meu avem parte de un miracol...ne-am dorit atat de mult un bebestrumf al nostru incat din prima incercare ne-a iesit.
Asa ca am hotarat sa imi fac un jurnal in care sa va impartasesc cele mai frumoase momente din viata noastra de familie .
Va astept pe toate, mamici, viitoare mamici, sa vorbim , sa ne sfatuim.

Eu voi scrie aici toti pasii pe care ii voi face pana cand voi naste si toate sfaturile de le voi afla.

>:D<:-*>:D<

Salutare Diana si bebe :)>:D<>:D<
O sa va citesc cu interes, multe sper sa imi fie de folos cat mai curand :)
Te pup :-*, o zi buna in continuare >:D<>:D<
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...vZ2F6YoYMc_Q3g

eva 9 22 nov 2011 14:38:49

Re: Jurnalul unei mamici de bebestrumf
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 853666)
Multumesc mult Eva! Da, asa e , ne-am dorit ff mult si iata ca Doamne Doamne ne-a ajutat.
Da aici voi fi cu voi pana voi naste si dupa, voi scrie tot si va voi pune pozici :)
Acum dupa calcule as fi in 6 saptamani, abia astept 1 dec sa vedem ce zice dl dr .

Ti pup cu drag>:D<

abia astept! >:D<:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:45:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO