forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Ten (http://forum.slabute.ro/ten/)
-   -   Ce facem cu sani lasati? (http://forum.slabute.ro/ten/facem-sani-lasati-10425.html)

Vuvuzela 21 oct 2011 11:25:16

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Offf, sper sa reusesc si eu cu exercitii sa mai repar ce se mai poate. Creme minune nu cred ca exista, nu?

allexinna 22 oct 2011 12:34:39

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Incearca la magazinele cu produse naturiste.Exista creme mai ieftine, dar care au acelasi efect ca si cele mai scumpe.Minuni nu fac, dar imbunatatesc aspectul bustului.Intr-o vreme foloseam si eu si am observat mici schimbari si cred ca o sa reiau operatiunea

deadcountess 22 oct 2011 19:57:39

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Sport, creme, dusuri reci sunt din pacate doar masuri preventive Sanii odata lasati, lasati raman :(

Vuvuzela 08 nov 2011 10:13:10

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 824525)
Sport, creme, dusuri reci sunt din pacate doar masuri preventive Sanii odata lasati, lasati raman :(

Ce deprimant :(.....

deadcountess 08 nov 2011 14:50:58

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Citat:

Anterior postat de Vuvuzela (Post 839067)

Ce deprimant :(.....

Asa este, dar mi se pare si mai deprimant cand se profita de iluziile oamenilor si se vand tot felul de produse minune (creme, CD-uri cu exercitii, etc.) despre care se pretinde ca ridica sanii la loc. De ce nu pot avea acei producatori bunul simt de a spune ca acesta sunt eficiente doar preventiv?

coco23 08 nov 2011 14:53:13

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 824525)
Sport, creme, dusuri reci sunt din pacate doar masuri preventive Sanii odata lasati, lasati raman :(


Nu e adevarat, sunt un muschi care trebuie antrenat, ca orice alt muschi.

Acum nu spun ca o sa le ai piatra, peste noapte, dar se pot observa schimbari vizibile, in timp, cu sport si dieta potrivita.

Impotriva cremelor sunt si eu, dar nu imppotriva sportului.

Vuvuzela 08 nov 2011 15:26:02

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
In concluzie, minune la mine nu ar putea face decat chirurgia. Nu am avut niciodata sani frumosi, adica sunt in forma de para si ma gandeam ca poate exista ceva care sa ii mai ridice cat de cat. Ca in Playboy stiu ca nu o sa ii am niciodata, dar macar asa sa arate ca pt cineva de varsta mea, nu ca ai bunicii...

deadcountess 08 nov 2011 19:51:37

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Citat:

Anterior postat de coco23 (Post 839422)
Nu e adevarat, sunt un muschi care trebuie antrenat, ca orice alt muschi.

Acum nu spun ca o sa le ai piatra, peste noapte, dar se pot observa schimbari vizibile, in timp, cu sport si dieta potrivita.

Impotriva cremelor sunt si eu, dar nu imppotriva sportului.

Daca slabesti foarte mult e vorba de piele in exces de aceea atarna sanii, iar pielea nu se va strange nici de la sport nici de la dieta.

Sand 08 nov 2011 20:26:35

Re: Ce facem cu sani lasati?
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 839759)
Daca slabesti foarte mult e vorba de piele in exces de aceea atarna sanii, iar pielea nu se va strange nici de la sport nici de la dieta.

Bingo. Pai e si logic de fapt. Singura solutie e sa faci sport tare de tot pentru balcoane in TIMP ce slabesti, luni la rand. Si musai sa slabesti incet, incet nu 10 Kg. pe luna, nuuuu!!!
Atunci mai sunt ceva sanse sa isi mai revina sanii dar numai partial, tot o sa-ti atarne cate ceva ca pielea intinsa e tot in exces. Deh.


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:48:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO