forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12733)

nikytour 03 mar 2018 08:34:30

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
neata. am fost acum de dimineata la lidl sa iau ton, era la oferta 3 cutii, 6ron, si avea ananas cu 3.49promo daca nu ma insel este mai ieftin decat la inceput saptamanii, nu?

lidiuta 03 mar 2018 12:07:05

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Imi pare rau ca nu pot ajunge azi la lidl, sunt cam obosita, am avut de lucru si azi, la noi e inca polei. M-ar fi tentat tonul si ananasul. Dar...vor mai fi ocazii!:)
Am savurat azi o negresa de casa, da, buna, dar nu as mai manca inca una. Ai dreptate, Adriana, atentie la abateri, sa nu devina obiceiuri!
Weekend placut! Facem ceva bicicleta azi-maine? Cu gerul asta....parca plimbarile pe afara nu sunt de dorit.:)

curly.light 03 mar 2018 13:26:52

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Pa frigul asta, clar imi fac si eu toata miscarea pe bicicleta. Merg si eu indata sa pedalez un pic, la sala :)

adinico 03 mar 2018 19:12:20

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1438148)
neata. am fost acum de dimineata la lidl sa iau ton, era la oferta 3 cutii, 6ron, si avea ananas cu 3.49promo daca nu ma insel este mai ieftin decat la inceput saptamanii, nu?

>:D< tot cu atat l-am luat și eu Niky la începutul săptămânii ...>:D<
Citat:

Anterior postat de lidiuta (Post 1438157)
Imi pare rau ca nu pot ajunge azi la lidl, sunt cam obosita, am avut de lucru si azi, la noi e inca polei. M-ar fi tentat tonul si ananasul. Dar...vor mai fi ocazii!:)
Am savurat azi o negresa de casa, da, buna, dar nu as mai manca inca una. Ai dreptate, Adriana, atentie la abateri, sa nu devina obiceiuri!
Weekend placut! Facem ceva bicicleta azi-maine? Cu gerul asta....parca plimbarile pe afara nu sunt de dorit.:)

>:D< facem, azi am lucrat la șantier am 7.8 km din du-te vino ...Dar mâine chiar îmi propun o eliptica ca mâine este mai relaş... >:D<

adinico 05 mar 2018 11:09:00

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
am reusit ieri si bicicleta 20 min si Andreea m-a provocat la un stretching:D a fost de vis dupa efortul de sambata :D,dar binevenit dupa porceala :">; cele 15 minute pe saltelute amandoua au fost tare placute, noi ca fetele;;), ne-am propus in fiecare duminca musai sa facem impreuna:x asta ar fi minunat>:D<...desi febra musculara ma tine tare rau:)) trece ea :P

meniu sambata:
- fructe
- porceala cu pastrama de berbecut si cartofi prajiti :">, plus varza murata
- 3 clatite mici :">


meniuri ieri:
8- apa minerala
8.30-ananas :x
11.30- gref
13- ciorbita de legume
17- cremsnit +cioco neagra
19-ceai soc + un pumn de nuci ca ma bantuia foamea :D

meniu azi :
-7-apa minerala
9- banana
11-ananas
13- piept pui la punga+salata
19-salata de ton sau naut cel mai probabil :)

lidiuta 05 mar 2018 12:03:33

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Da, frumoasa gimnastica mama cu fiica! O zi buna!>:D<

curly.light 05 mar 2018 15:10:59

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Ce frumos ca va incurajati una pe alta sa fiti active si sanatoase! :x

adinico 05 mar 2018 16:01:27

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
1 ataşament(e)
da ne sustinem frumos, am un copil minunat, ii multumesc lui Dumnezeu! am lasat alte preocupari care imi aduceau venituri tocmai ca sa am timp de petrecut cu ea:x, pentru ca timpul zboara si nu vreau sa-l las sa treaca orisicum ;
natura pe ea o ajuta are 1.76 si 53 kg:x dar si-a dat seama ca miscarea e importanta si benefica mintii si trupului!
Andreea a vazut anul trecut la mine implicarea maxima in bicicleta si mers pe jos, asa incat in timpul vacantei iesea si ea la alergat dimineata si a inceput in timpul liber sa dea la bicicleta; duminica ea m-a invitat la miscare si mi-a zis "hai mama sa facem amandoua" a ales de pe youtube filmuletul si mi-a lasat mie ganterle iar eu i-am umplut 2 sticlute de apa de 500 si chiar am facut echipa buna:x, vedem daca ne iese si intr-o seara din mijlocul saptamanii :x,

nikytour 05 mar 2018 17:26:37

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
super! sunteti f frumoase, sa fiti si sanatoase si in continuare cat mai apropiate, cat mai prietene daca pot spune asa>:D<

curly.light 05 mar 2018 22:15:45

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Ce bine iti seamana! Ai o fata frumoasa foc, Adriana! >:D< Slabuta si finuta. Daca a prins de pe acum drag de miscare, nu o sa aiba probleme. Sa mentineti aceeasi relatie frumoasa si apropiata!:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:31:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO