forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12733)

adinico 17 mai 2018 08:05:41

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Multumesc Roxana cuvintele tale chiar ma fac si mai optimista si mai vioaie :); cu otolitii acestia ce sa zic si mie cand mi-a povestit cineva m-am amuzat teribil dar chiar ma simt aproape excelent cu ei aranjati, mai am de desfundat 2 canale la urechea stanga ca sa nu mai am cateva ameteali foarte usoare care ma mai sacaie uneori si saptamana viitoare am sa iau 2-3 sedinte de recuperare am si sunat deja sa ma interesez- desfundarea lor se face mecanic prin rotiri pe un fotoliu :)), imi plac tehnicile astea si remediile fara pastile :)).doamne ajuta! te >:D< cu mult drag! numai bine!

adinico 18 mai 2018 07:37:33

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Meniu ieri:
7-apa minerala
9-pomelo
11-căpșuni
13 -salata verde cu de toate + brânză +3 felii pâine prajita:"> cam multa recunosc
19.30-salata de urechi de lemn + tăieței orez +1 bere:">
Și ptr ca cinasem în oraș de Înălțare, desertul a fost unul acasă ca tb sa eliberez niște caserole:D cu niște rămășițe și ne-am răsfățat cu 2 linguri de inghețata;;) nu mai mult :">
Dar le dau jos duminica ! Azi i-mi iau bicla sport din voucher ul de la d-na Firea:P anul trecut m-am înscris pe mail și la suplimentarea de anul acesta am avut noroc și am primit acel voucher în valoare de 500 Ron pe care azi îl folosesc [*66*][*66*][*66*].

adinico 18 mai 2018 08:19:05

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
nu pot sa nu ma corectez " imi iau bicla ":) nu" i-mi iau bicla ":( ca iau "bataie" la cap de la olimpica mea :P

nikytour 18 mai 2018 12:53:02

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de adinico (Post 1439629)
Meniu ieri:
7-apa minerala
9-pomelo
11-căpșuni
13 -salata verde cu de toate + brânză +3 felii pâine prajita:"> cam multa recunosc
19.30-salata de urechi de lemn + tăieței orez +1 bere:">
Și ptr ca cinasem în oraș de Înălțare, desertul a fost unul acasă ca tb sa eliberez niște caserole:D cu niște rămășițe și ne-am răsfățat cu 2 linguri de inghețata;;) nu mai mult :">
Dar le dau jos duminica ! Azi i-mi iau bicla sport din voucher ul de la d-na Firea:P anul trecut m-am înscris pe mail și la suplimentarea de anul acesta am avut noroc și am primit acel voucher în valoare de 500 Ron pe care azi îl folosesc [*66*][*66*][*66*].

Am si eu voucher:P

adinico 18 mai 2018 13:35:48

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1439634)
Am si eu voucher:P

super Niky!![*42*] atunci clar trebuie sa ne dam o intalneala sa facem o plimbare cu biclele...prin parc, ca bicle vom avea dar putin probabil sa faca si mai multe piste de mers pe strada:D..ca la noi lucrurile merg incet :D[*25*].

adinico 18 mai 2018 14:19:57

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
MENIU AZI :
-7 -apa
-8.30-2 kiwi
-10.30-1 portocala
-12.30- ceva de la ziua unei colege sandwich cu salata verde in loc de paine ;;) muschi azuga rosii castraveti masline, io zic ca fusei cuminte la capitolul acesta si desertul recunosc ca am servit dar m-am bazat ca am facut ulterior 30 d e minute de mers intens :D 3 km asa ca cele 5 mini praji le-am scos ;;).
-cina :-/- nu stiu :-/ ar tb doar ceai :D

curly.light 18 mai 2018 19:33:25

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Ma bucur pentru tine, sa iti iei "o bicla" frumusica si sa te poarte peste tot in maxima siguranta! >:D<>:D< Tare m-am amuzat cu ortograma, simpatica ai fost :)). Asta e, daca ai in casa olimpica.. nu te poti pune rau cu ea.

Weekend palcut, te imbratisez!!>:D<>:D<

adinico 19 mai 2018 21:12:41

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Citat:

Anterior postat de curly.light (Post 1439640)
Ma bucur pentru tine, sa iti iei "o bicla" frumusica si sa te poarte peste tot in maxima siguranta! >:D<>:D< Tare m-am amuzat cu ortograma, simpatica ai fost :)). Asta e, daca ai in casa olimpica.. nu te poti pune rau cu ea.

Weekend palcut, te imbratisez!!>:D<>:D<

Mulțumesc Roxana! Weekend plăcut și ție ! Mâine voiam sa ies sa fac un test la bicicleta dar vedem Cum va fi vremea ....>:D< p.'s mi-am luat o sonerie așa amuzanta o gărgărița galbena evident :)) e așa faina și completează decorul super :) nu mă lașa sa agat poza ...Poate data "aviatoare"...pupici

lidiuta 21 mai 2018 13:39:13

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
Să stăpâniţi sănătoase bicicletele! Şi cumnata mea a primit voucher şi îşi cumpără!:)

adinico 21 mai 2018 14:15:19

Re: Jurnal Adinico 2017- este vremea de o schimbare
 
1 ataşament(e)
multumimmmm!! :x>:D<:-* si buburuza galbena la claxonici:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 21:21:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO