forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la... (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2640)

Aida35 17 ian 2012 20:33:38

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
ciao aussie draga , uite pe aici pe colo ... stai linistita ca nu am ramas la 72 :((((( , nu ai vazut pozele de la ski de pe fb? Sigur am prefix 8 si desi am ajuns acasa de o saptamana refuz sa ma urc pe cantar si nici ambitie nu am sa mananc sanatos o saptamana sa nu fac cu nervii cand vad 8 :( , plus ca ma pregatesc de operatie candva saptamanile astea , oricum pana in 15 februarie trebuie sa ma operez :(

Bebeloi e un papusel dulcel cumintel , toata ziua ma joc cu el , prajiturim cam zilnic :D ca deh e frig afara si eu am fost racita rau , dar rau ... nah uite ca a ajuns zmeu si trebuie sa fug afara in zapada :)) sa il intampinam :P

Tu? Esti ok? De fapt am citit in fuga ca chiar DA :D si ma bucur tare :-*. La multi ani si tie si tot ce iti doresti pe anul asta sa se implineasca!

aussie_girl 17 ian 2012 20:41:13

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Aidule, fugi la zmeu. Eu iti scriu aici si citesti tu cand ai sa ai timp. Ii doresc lui papausel sanatate si sa creasca mare, mare cat zmeul tau!! :) :)

Nu mai stiu ce fel de operatie faci?? Nici nu te stresa pana la operatie. Nu manca prostii dar mananca sanatos ca sa ai un organism bun sa suporte operatia indiferent ce fel de operatie va fi.

facebook-ul mi-a crapat..or nu stiu ce am facut ca am pierdut pretinii de pe el..asa ca nu te mai am. :(( :(

ai grija de tine si te pup!!

Aida35 17 ian 2012 23:06:01

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
hai mai aussie , cum sa iti crape fb-ul?Asta nu am mai auzit :))

aussie_girl 17 ian 2012 23:18:01

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 904526)
hai mai aussie , cum sa iti crape fb-ul?Asta nu am mai auzit :))

da mai fata nu mai rade..ca e de plans..am pierdut ceva prieteni..am recuperat ce am putu. Am facut io pe acolo o ghiduseala si d'aia!!:D

DrIulia2010 18 ian 2012 08:25:20

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 904133)
Va pup dragelor >:D< , multumesc pentru urari si mesaje , va doresc un an nou fericit plin de realizari ! >:D<

Neata,ia uite cine a revenit.. oaia ratacita:D.bine ai revenit.:);)

vera37 18 ian 2012 09:30:55

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
neatza aiduto! ai revenit? >:D<>:D<:-* vad ca esti bine

Aida35 18 ian 2012 11:54:01

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
'neata dragelor:-* ... am intrat iar pe fuga sa va salut . Imediat iesim un pic afara si pana la magazin ca nu mai am oua pentru prajiturele :D , ca deh , paine fac in casa ...
Va pup si o zi faina sa aveti >:D<

miha1983 12 feb 2012 19:22:41

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
buna seara fetele! ce mai faceti? nu am mai intrat de mult pe aici. vad ca iti merge bine aida, ai ajuns la o greutate pe care eu nici nu am curaj sa o visez inca.
de luni am inceput dieta dunkan si sper sa mearga bine. am slabit intr-o saptamana 4 kg dar mi se pare mult si mie frica sa nu le pun la loc. incerc sa nu am abateri pana ajung la greutatea dorita si sper sa nu se puna inapoi ca doar vine primavara odata si reusesc sa ma dezbrac fara sa imi fie rusine de corpul meu.

paulla 13 feb 2012 10:03:06

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Buna Aida draga....

:) AI greutatea la care am fost si eu odata... uf...
Ce fel de operatie vei face?

Miha, si eu ma tot gandesc la dieta Dukan... pare simplu de tinut. 4 kg nu trebuie sa te sperie, asa e la inceput, merge repede si dupa aceea.... eh... la un moment dat o sa se modifice si o sa fie 1 kg la 4 saptamani.
Asa ca bucura-te de rezultat.

miha1983 15 feb 2012 19:36:04

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Citat:

Anterior postat de paulla (Post 936005)
Buna Aida draga....

:) AI greutatea la care am fost si eu odata... uf...
Ce fel de operatie vei face?

Miha, si eu ma tot gandesc la dieta Dukan... pare simplu de tinut. 4 kg nu trebuie sa te sperie, asa e la inceput, merge repede si dupa aceea.... eh... la un moment dat o sa se modifice si o sa fie 1 kg la 4 saptamani.
Asa ca bucura-te de rezultat.

ma bucur. acuma am trecut la faza 2 si nimik de 4 zile.

rozica1965 16 feb 2012 18:57:32

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Draga Aiduta,azi este 16...cred ca deja te-ai operat. Sper ca esti bine,bine de tot. Te pup si asteptam vesti de la tine.:-*:-*:-*

Aida35 21 feb 2012 01:07:19

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Ciao dragelor si multumesc pentru vizita :-*

Eu gata operata in 13 feb , totul a fost ok si ovarul a ramas la locul lui pentru ca chistul a fost bine delimitat ... Sunt inca in recuperare :( si iau inca pain killer :(( pai dupa a doau cezariana in a 3-a zi nu am mai luat si am plecat acasa si am urcat scarile toata ziua cu bebe in brate si acum :(( asa ciuda imi este .
Partea cea mai buna e ca am scapat de stres desi mai este asteptarea biopsiei dar nu cred ca sunt probleme si am niste analize :x asta da , ca nici mie nu imi vine sa cred ce bune sunt.
Cat despre slabit :( cred ca am mai pus ceva kg dupa operatie :(( si uite asa se aduna :( ca stau toata ziua in pat si mananc , miscare minima ... azi mi-a scos firele si abia astept sa scap de durere sa ma pun pe treaba ca imediat vien vara si plaja ;)

Va pup cu drag si dor >:D< si SPOR LA SLABIT [*57*]

ancad26 21 feb 2012 01:31:35

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 948014)
Ciao dragelor si multumesc pentru vizita :-*

Eu gata operata in 13 feb , totul a fost ok si ovarul a ramas la locul lui pentru ca chistul a fost bine delimitat ... Sunt inca in recuperare :( si iau inca pain killer :(( pai dupa a doau cezariana in a 3-a zi nu am mai luat si am plecat acasa si am urcat scarile toata ziua cu bebe in brate si acum :(( asa ciuda imi este .
Partea cea mai buna e ca am scapat de stres desi mai este asteptarea biopsiei dar nu cred ca sunt probleme si am niste analize :x asta da , ca nici mie nu imi vine sa cred ce bune sunt.
Cat despre slabit :( cred ca am mai pus ceva kg dupa operatie :(( si uite asa se aduna :( ca stau toata ziua in pat si mananc , miscare minima ... azi mi-a scos firele si abia astept sa scap de durere sa ma pun pe treaba ca imediat vien vara si plaja ;)

Va pup cu drag si dor >:D< si SPOR LA SLABIT [*57*]

Aida bine ai revenit! Ma bucur ca a trecut cu bine operatia si esti ok.recuperarea vine cu timpul! Multa sanatate iti doresc! Ce fac trandafirii? De rx nu intreb pt ca pozele de pe fb vb de la sine! E adorabil

ras_cristalin 21 feb 2012 10:41:57

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 948014)
Ciao dragelor si multumesc pentru vizita :-*

Eu gata operata in 13 feb , totul a fost ok si ovarul a ramas la locul lui pentru ca chistul a fost bine delimitat ... Sunt inca in recuperare :( si iau inca pain killer :(( pai dupa a doau cezariana in a 3-a zi nu am mai luat si am plecat acasa si am urcat scarile toata ziua cu bebe in brate si acum :(( asa ciuda imi este .
Partea cea mai buna e ca am scapat de stres desi mai este asteptarea biopsiei dar nu cred ca sunt probleme si am niste analize :x asta da , ca nici mie nu imi vine sa cred ce bune sunt.
Cat despre slabit :( cred ca am mai pus ceva kg dupa operatie :(( si uite asa se aduna :( ca stau toata ziua in pat si mananc , miscare minima ... azi mi-a scos firele si abia astept sa scap de durere sa ma pun pe treaba ca imediat vien vara si plaja ;)

Va pup cu drag si dor >:D< si SPOR LA SLABIT [*57*]

Multa sanatate si recuperare rapida, Aida! >:D<
Pupici

Aida35 21 feb 2012 16:37:12

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
...proba de semnatura:P...ceva nu-mi iese:(

DrIulia2010 21 feb 2012 17:35:49

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Hello Aida.:)

Vad ca te-ai operat,esti in recuperare,sa ai grija de tine.

Te pup,il pup si pe Erick.>:D<

vera37 21 feb 2012 19:54:39

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Citat:

Anterior postat de Aida35 (Post 949021)
...proba de semnatura:P...ceva nu-mi iese:(

aidutoooo, bine ai revenit! sanatate multa si hai ca mai ai putin si trece :-*:-*:-*:x

paulla 22 feb 2012 08:40:18

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Draga Aida,

Bine ai revenit ....
Stiu cum e cu statul in pat si recuperarea.
Iti doresc sa nu ai multe pofte :) si sa te pui fuga pe picioare...
Te imbratisez...

vera37 19 mar 2012 18:26:36

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
hello aiduto! ce faci mai frate, nu mai dai si tu nici un semn de viata??????:):)
te pup si o seara buna iti urez :-*>:D<

bzzz 26 mar 2012 22:20:06

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
Buna Aida.... Acum am vazut ca v-ati intalnit cateva slabute din Timisoara..foarte frumos.. si eu sunt din Timisoara.. incet incet dau si de slabutele din Timisoara..M-am hotarat va caut pe toate:) Nu mai vreau sa ratez urmatoarea intalnire cu slabutele:) Sper sa nu deranjez ca am intrat asa cu bocancii in casuta ta..dar imi doresc enorm de mult sa va cunosc mai bine pe voi slabutele din Timisoara si am inceput cu tine... O seara frumoasa...

vera37 30 apr 2012 10:11:51

Re: Jurnal Aida35 - Vreau sa ma micsorez... de la 120 kg la...
 
buna aida! ce mai faci? ce mai dregi? cred ca esti in gradinarit acum si in alergaturi cu RX :-*>:D<
te pup si o zi buna


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:06:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO