forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Anca22 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11123)

Anca22 20 feb 2012 17:07:18

Jurnal Anca22
 
Buna ziua tuturor!
Tocmai s-a activat inregistrarea si sunt extrem de fericita.Nu mi s-a mai intamplat pana acum sa imi doresc atat de mult sa intru in vreo comunitate online(am verificat mailul timp de 3 zile din 15 in 15 min).Multumesc frumos Slabuta.
In ultima vreme am neglijat ceea ce mancam si urmarile s-au observat imediat asupra corpului meu.Am decis ,,sa pun piciorul in prag,, si sa fac ceva pentru sanatatea mea.In cautarea unor info utile am gasit acest site.Am citit o parte din postarile de pe forum si imi doresc sa ma primiti si pe mine alaturi de voi intrucat sunt de parere ca mi-ati fi de mare ajutor.:)

marya mary 20 feb 2012 17:55:40

Re: Jurnal Anca22
 
bine te-am gasit anca>:D<.ai sa vezi k alaturi de slabute ai sa reusesti.aici sunt foarte multe prietene care te vor ajuta.:-*

Kclaudyia 20 feb 2012 20:11:38

Re: Jurnal Anca22
 
Citat:

Anterior postat de Anca22 (Post 947493)
Buna ziua tuturor!
Tocmai s-a activat inregistrarea si sunt extrem de fericita.Nu mi s-a mai intamplat pana acum sa imi doresc atat de mult sa intru in vreo comunitate online(am verificat mailul timp de 3 zile din 15 in 15 min).Multumesc frumos Slabuta.
In ultima vreme am neglijat ceea ce mancam si urmarile s-au observat imediat asupra corpului meu.Am decis ,,sa pun piciorul in prag,, si sa fac ceva pentru sanatatea mea.In cautarea unor info utile am gasit acest site.Am citit o parte din postarile de pe forum si imi doresc sa ma primiti si pe mine alaturi de voi intrucat sunt de parere ca mi-ati fi de mare ajutor.:)

Buna Anca si bine ai venit!

Ia spune, te-ai decis deja ce dieta vrei sa tii?

Eu iti urez spor, multa vointa si sa nu eziti sa ceri ajutor cand ai nevoie. Fetele de aici sunt foarte dragalase si saritoare.
O seara frumoasa!

iulicris88 20 feb 2012 20:24:51

Re: Jurnal Anca22
 
Buna Anca.
Vad ca avem aceeasi greutate si suntem amandoua din Suceava. Insa, spre deosebire de mine, vad ca iei masuri din timp. E bine ca nu lasi sa se adune prea multe kilograme. E mai usor sa dai jos 10- 15 kile decat 30.
Ce dieta tii?

Anca22 20 feb 2012 20:35:25

Re: Jurnal Anca22
 
Va multumesc pentru intampinare:-*
Kilogramele de care vreau sa scap s-au acumulat in cateva luni datorita faptului ca am renuntat la antrenamentele intense si nu am fost atenta la ce mananc.Acum sper tot atat de repede sa scap si de ele.
Nu m-am gandit inca la o dieta anume.Pentru inceput am renuntat complet la dulce si incerc sa revin la vechiul program de exercitiu fizic(deocamdata il voi practica acasa).

Anca22 20 feb 2012 20:38:11

Re: Jurnal Anca22
 
Citat:

Anterior postat de iulicris88 (Post 947758)
Buna Anca.
Vad ca avem aceeasi greutate si suntem amandoua din Suceava. Insa, spre deosebire de mine, vad ca iei masuri din timp. E bine ca nu lasi sa se adune prea multe kilograme. E mai usor sa dai jos 10- 15 kile decat 30.
Ce dieta tii?

Pai vad ca si tu ai luat masuri.Faptul ca ai reusit sa dai jos 24kg e laudabil.Felicitari

Olime 20 feb 2012 21:19:03

Re: Jurnal Anca22
 
Bine ai venit Anca>:D<

Si eu sunt noua in ale jurnalelor, dar am inceput promitator si ma tin de treaba.

Iti urez multa rabdare, vointa si la cat mai putine kg:)
Cum zice slabuta de mai sus, e mai usor de dat 10-15 kg decat 30-35 kg, asa ca FELICITARI pentru decizie!

O seara buna si ne mai auzim pe aici;)

Arria 21 feb 2012 09:23:51

Re: Jurnal Anca22
 
Buna Anca!
Ca si tine si eu am asteptat activarea contului.
M-am hotarat sa incep un stil de viata mai sanatos.
Iti urez mult succes si astept sa ma tii la curent cu progresele :)

iulicris88 21 feb 2012 18:54:52

Re: Jurnal Anca22
 
Citat:

Anterior postat de Anca22 (Post 947784)
Pai vad ca si tu ai luat masuri.Faptul ca ai reusit sa dai jos 24kg e laudabil.Felicitari

Oi fi dat eu jos 24 de kilograme, dar mi-a luat aproape un an. Sincera sa fiu sunt scarbita de dieta, mai ales in conditiile in care abia daca mai slabesc cate un kilogram pe luna. Ma gandesc ca daca nu lasam sa se adune asa de multe kilograme scapam mai repede de ele si puteam sa mananc si eu ceva mai mult.

Anca22 23 feb 2012 11:09:52

Re: Jurnal Anca22
 
Citat:

Anterior postat de iulicris88 (Post 949223)
Oi fi dat eu jos 24 de kilograme, dar mi-a luat aproape un an. Sincera sa fiu sunt scarbita de dieta, mai ales in conditiile in care abia daca mai slabesc cate un kilogram pe luna. Ma gandesc ca daca nu lasam sa se adune asa de multe kilograme scapam mai repede de ele si puteam sa mananc si eu ceva mai mult.

Asa este dar vezi partea buna a lucrurilor.Mai ai un pic si ajungi la 59;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:48:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO