forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1457)

pamy 12 aug 2011 14:13:46

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 757754)

Mai devreme nu si nici nu cred ca la timp. :( Ft frumos cadoul, sa-l porti sanatoasa. Ai mai slabit putin?

Da am mai slabit putin. Ma bucur ca am trecut de stagnare dar sigur mai vine una fiindca slabesc prea repede parca. :D
E bine ca am invatat sa accept stagnarea si sa nu mai intrerup dieta ;;)

O sa pozez cadoul ;;)

anqutz 12 aug 2011 19:34:45

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de pamy (Post 757776)
Da am mai slabit putin. Ma bucur ca am trecut de stagnare dar sigur mai vine una fiindca slabesc prea repede parca. :D
E bine ca am invatat sa accept stagnarea si sa nu mai intrerup dieta ;;)

O sa pozez cadoul ;;)

Felicitari! Chiar ma bucur ca te tii de treaba. ;) Astept si poze cu cadoul.

Eu am ajuns la 8 acasa. Am reusit sa merg la cumparaturi, cel putin sa am ce manca asa, de pofta. :)) Maine am in plan sa ajung si dupa fructe si legume. :) Mi-e dor de fructe. :(( Inainte nu le suportam. :))

Am primit lunea libera pt ca e sarbatoare, dar marti si vineri am program de la 10 la 10. Tin locul unei fete la mall, deci voi fi si vanzatoare. :-q Asta e, la inceput de cariera inghiti mai multe.

PS: sunt in fata cu o portie de paste integrale bio fierte al dente si sos de rosii cu usturoi, facut de mine. Nu credeam ca voi manca in veci paste la ora asta, integrale sau nu. :))

pamy 12 aug 2011 20:54:37

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Suna f. bine cina ta.
Poza e la mine in jurnal :D

Adina14 12 aug 2011 20:59:05

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Pfiu..Imi lasa gura apa numai cand ma gandesc la cina ta :)) Inund tastatura pe aici :-"

anqutz 12 aug 2011 21:09:52

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de pamy (Post 758287)
Suna f. bine cina ta.
Poza e la mine in jurnal :D

Thx. Acum ma duc sa ma uit.

Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 758291)
Pfiu..Imi lasa gura apa numai cand ma gandesc la cina ta :)) Inund tastatura pe aici :-"

:P A fost buna, dar au fost totusi carbo seara. Daca stateam insa dupa altceva nu mancam nici pana la 9.

Adina14 12 aug 2011 21:11:13

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 758302)


Thx. Acum ma duc sa ma uit.



:P A fost buna, dar au fost totusi carbo seara. Daca stateam insa dupa altceva nu mancam nici pana la 9.

Sa nu uitam ca esti totusi la mentinere; o data la nu stiu cat timp nu cred ca are nimic :P Nu iti permiti saptamanal cate o exceptie?:)

pamy 12 aug 2011 21:14:42

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Monti de ex recomada 3 cine glucidice pe sapt :D Si a ta a fost foarte conforma ;;)

anqutz 12 aug 2011 21:15:33

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 758303)
Sa nu uitam ca esti totusi la mentinere; o data la nu stiu cat timp nu cred ca are nimic :P Nu iti permiti saptamanal cate o exceptie?:)

Aaa, ba da. Dar daca ti-as pune cam ce exceptii am facut sapt asta te-ai cruci. :)) Marti 6 biscuiti biskrem la pranz si 2 patratele de ciocolata cu lapte la gustare, miercuri un pumn de covrigei la gustare, la pranz orez cu piept de pui si sos dulce acrisor si o inghetata McSunday cu topping de cioco si 2 pahare mici de pspsi normal(a comandat sefa de mancare), joi un alt pumn de covrigei la gustare, paine alba la pranz si o banana, fursecuri, covrigei cu trate si 2 limonade cu zahar brun la cina. Azi a fost cireasa de pe tort. Nu m-am ingrasat pt ca am avut de depus ceva munca fizica la inventar si am mancat usor seara.

anqutz 12 aug 2011 21:16:33

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de pamy (Post 758306)
Monti de ex recomada 3 cine glucidice pe sapt :D Si a ta a fost foarte conforma ;;)

Mda, dar eu nu sunt adepta Monti. :P

Adina14 12 aug 2011 21:21:19

Re: Jurnal Anqutz - sport si dieta pentru corpul ideal
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 758308)


Aaa, ba da. Dar daca ti-as pune cam ce exceptii am facut sapt asta te-ai cruci. :)) Marti 6 biscuiti biskrem la pranz si 2 patratele de ciocolata cu lapte la gustare, miercuri un pumn de covrigei la gustare, la pranz orez cu piept de pui si sos dulce acrisor si o inghetata McSunday cu topping de cioco si 2 pahare mici de pspsi normal(a comandat sefa de mancare), joi un alt pumn de covrigei la gustare, paine alba la pranz si o banana, fursecuri, covrigei cu trate si 2 limonade cu zahar brun la cina. Azi a fost cireasa de pe tort. Nu m-am ingrasat pt ca am avut de depus ceva munca fizica la inventar si am mancat usor seara.

Iti stau pe constiinta sau ti le-ai notat pe undeva toate exceptiile?:)) Stii, eu ma bucur sa aud de ele fiindca asta imi da speranta ca poate voi si eu la fel de norocoasa ca si tine iar in cazul in care voi manca astfel de gustari, nu ma voi ingrasa 8->:-" Oricum, daca spui ca ai facut efort fizic, esti iertata nu?:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:52:42.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO