forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=10637)

Rallara 29 iun 2012 08:49:01

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Cretulici, tie iti doresc succes pe noua directie care ti-ai ales-o, fara compromisuri si vorbe desarte. Si esti de admirat ca nici nu vrei sa vorbesti despre asta, my kind of girl, baby.;) Oricum, noi suntem langa tine si te sustinem, indiferent de ce se intampla.:x:-*:-*
Te pup, weekend mirific scumpo>:D<>:D<
(Si scuze ca nu am mai dat nici pe la tine... sunt in plop cu timpul... dar ma impart cum pot:-* )

Kclaudyia 29 iun 2012 10:41:03

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Bafta multa cu CV-urile!
Iti tin pumnii si ma uit zilnic pe site-urile consacrate poate poate apare ceva ;)

:-* >:D<>:D<

Creatsa 29 iun 2012 12:12:32

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://nickthecoach.files.wordpress....-great-day.gif

Kclaudyia 29 iun 2012 13:46:54

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1080105)


Vai asa de mult mi-a placut imaginea ca nu am putut sa ma abtin: :)):)):))
Si Clau, am vazut ca ai discutat si de pretul strandului din Piatra si pretul fructelor... si la noi e ca la Piatra, tot 10... iar strandul... tine-te bine:)):)) 17 Ron, fara sezlong... sau la strandul rau famat sa zic asa... intrare 10, sezlong 5. Same sh*t.
Deci haideti la Cluj...:-<#-o

Wooooot?!!
15 lei fara sezlong?? Asta e jaf la drumul mare...
La no e 20 in weekend si ai sezlong, in timpul sapt e 15 cu tot cu sezlong.. Pff te usuca astia de bani
Si cu pretul fructelor! Doamne! Zici cica sa mananci sanatos si te usuca de bani :(

GCM 29 iun 2012 18:17:10

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1080109)
Cretulici, tie iti doresc succes pe noua directie care ti-ai ales-o, fara compromisuri si vorbe desarte. Si esti de admirat ca nici nu vrei sa vorbesti despre asta, my kind of girl, baby.;) Oricum, noi suntem langa tine si te sustinem, indiferent de ce se intampla.:x:-*:-*
Te pup, weekend mirific scumpo>:D<>:D<
(Si scuze ca nu am mai dat nici pe la tine... sunt in plop cu timpul... dar ma impart cum pot:-* )

Multam de cuvintele frumoase Ralucel...nu-s eu cea mai strong, dar consider ca trebuie sa ma gandesc si la eu :P
Prefer sa nu vb despre pt ca nu e ceva cert, dar am inceput sa fac si eu ceva mai mult pt mine...Vorbesc in dodii, dar cand am ceva concret va dau de veste!
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1080201)
Bafta multa cu CV-urile!
Iti tin pumnii si ma uit zilnic pe site-urile consacrate poate poate apare ceva ;)

:-* >:D<>:D<

Citat:

Anterior postat de Creatsa (Post 1080297)

O seara frumoasa Lavi cret!
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1080356)


Wooooot?!!
15 lei fara sezlong?? Asta e jaf la drumul mare...
La no e 20 in weekend si ai sezlong, in timpul sapt e 15 cu tot cu sezlong.. Pff te usuca astia de bani
Si cu pretul fructelor! Doamne! Zici cica sa mananci sanatos si te usuca de bani :(

Duminica vreau si eu la strand!

GCM 29 iun 2012 18:19:34

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1080201)
Bafta multa cu CV-urile!
Iti tin pumnii si ma uit zilnic pe site-urile consacrate poate poate apare ceva ;)

:-* >:D<>:D<

Si eu ma benoclez...poate pica ceva. Luna iulie e una mai light la munca. trec la program de zi....si imi pot lua liber sa vin la vreun interviu!!!!Doar sa fiu chemata! :)):)):))

nikole89 29 iun 2012 19:39:50

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
>:D< cum mai esti? strand da? ei uite eu una ma duc la strand moaca!:)) ce 15 lei:))cum vam zis pe langa mine e un lac! si e curat! imi iau gasca de gagici cu tot cu soti si merem:)):)) ei pescuiesc ca apa are si peste pe langa faptul ca e f curata! si noi facem plaja linistite ! punct:)) scuzati limbajul si semnu exclamarii:)) serios!:-* si>:D<

GCM 29 iun 2012 20:11:49

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
La noi strandul e arhiplin duminica..Kclaudia stie!!!:)))
Pt Duminica ma gandesc la un loc ferit, linistit....sa ma relaxez, meditez, bronzez.
Nu prea sunt lacuri sa mergi sa te balacesti :(
Te pup, o seara frumoasa!!!

nikole89 30 iun 2012 07:36:22

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1080778)
La noi strandul e arhiplin duminica..Kclaudia stie!!!:)))
Pt Duminica ma gandesc la un loc ferit, linistit....sa ma relaxez, meditez, bronzez.
Nu prea sunt lacuri sa mergi sa te balacesti :(
Te pup, o seara frumoasa!!!

mmm da asa e nui peste tot la fel:( dar azi cres ca merg si eu la bazin:-oca navem cu cine merge la lac=(( in fine la bronzat inainte=)) cu toate ca ze ziceca bazinul la noi e imputit ma duc macar sa vad:-*

Creatsa 30 iun 2012 09:54:28

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i.123g.us/c/pet_havegreatday/card/109286.gif


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:05:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO