forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal Mika (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=1096)

mika_me 30 sep 2009 12:00:13

Re: Jurnal Mika
 
am pus si eu poze

mika_me 30 sep 2009 12:32:17

Re: Jurnal Mika
 
am stat azi cam mult pe forum...ma dezlipsesc cu greu, imi fac meniul si ies ...ca acusi plec la facultate:)

merimeri 30 sep 2009 12:32:48

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 36960)
...unde,unde ???.... sa vada si ochiu' meu :D

La mine in albumul narcisisme. :P

mika_me 30 sep 2009 12:41:07

Re: Jurnal Mika
 
gata, s-a rezolvat:D..iti apare acum;)

Ampera 30 sep 2009 16:42:58

Re: Jurnal Mika
 
eu de ce nu vad poze? sunt sigura c-am ochii deschisi:)))

mika_me 01 oct 2009 06:44:38

Re: Jurnal Mika
 
Buna dimineata..aseara n-am mai spus si eu noapte buna ca tot omul:D...
am papa deja si mai stau un pic pe aici pe forum, sua intinsa in pat si ma uit la tv, la stiri, dupa care trebuie sa imi misc fundul, sa ma echipez, pentru ca trebuie sa merg sa "colectez" carti pentru cursuri:))..mi-am dat seama ca saptamana asta chiar e relax, cat de cat...4 seminarii le am in fiecare sapt, si 2 le am o data la 2 saptamani:D..deci, majoritatea seminariilor, nu le fac saptamana asta:D...
buunn..voi ce faceti???

alabala 01 oct 2009 06:59:13

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37090)
Buna dimineata..aseara n-am mai spus si eu noapte buna ca tot omul:D...
am papa deja si mai stau un pic pe aici pe forum, sua intinsa in pat si ma uit la tv, la stiri, dupa care trebuie sa imi misc fundul, sa ma echipez, pentru ca trebuie sa merg sa "colectez" carti pentru cursuri:))..mi-am dat seama ca saptamana asta chiar e relax, cat de cat...4 seminarii le am in fiecare sapt, si 2 le am o data la 2 saptamani:D..deci, majoritatea seminariilor, nu le fac saptamana asta:D...
buunn..voi ce faceti???

...eu una ca de obicei frec luleaua:))...bag n'spe mii de cafele si tutun pana s-o hatari posteriorul sa se urneasca ;;)la treaba ..

mika_me 01 oct 2009 07:00:15

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 37100)
...eu una ca de obicei frec luleaua:))...bag n'spe mii de cafele si tutun pana s-o hatari posteriorul sa se urneasca ;;)la treaba ..

hmmm..tutunul dauneaza grav sanatati..si nici cafeaua nu e asa buna..ma intreb de ce insistati voi sa va otraviti asa?:P

alabala 01 oct 2009 07:03:48

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37101)
hmmm..tutunul dauneaza grav sanatati..si nici cafeaua nu e asa buna..ma intreb de ce insistati voi sa va otraviti asa?:P

...si yo ma intreb ,da' de' asta este ....numele tau este Mihaela?

mika_me 01 oct 2009 07:14:21

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 37105)
...si yo ma intreb ,da' de' asta este ....numele tau este Mihaela?

:)..da, al 2lea..primul e anca...toata lumea imi spune anca, nu prea stie lumea de mihaela..ni ci prietenul, dca il iei prea repede, s-ar putea sa nu stie din prima care e al2lea nume la meu:))

alabala 01 oct 2009 07:17:31

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37107)
:)..da, al 2lea..primul e anca...toata lumea imi spune anca, nu prea stie lumea de mihaela..ni ci prietenul, dca il iei prea repede, s-ar putea sa nu stie din prima care e al2lea nume la meu:))

...frumos ...al meu este de femeie serioasa (ceea ce nu-s defapt:)))Ecaterina

mika_me 01 oct 2009 07:21:52

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 37109)
...frumos ...al meu este de femeie serioasa (ceea ce nu-s defapt:)))Ecaterina

nume nobil:)

mika_me 01 oct 2009 07:25:15

Re: Jurnal Mika
 
am uitat sa scriu ceva foarte important in jurnal..azi e 1 octombrie!..ei si??? o sa intrebati...ei bine, astazi este ziua in care eu si iubitul meu implinim 2 anisori de cand suntem impreuna:)....din pacate, tocmai azi nu suntem impreuna=((

alabala 01 oct 2009 07:27:43

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37115)
am uitat sa scriu ceva foarte important in jurnal..azi e 1 octombrie!..ei si??? o sa intrebati...ei bine, astazi este ziua in care eu si iubitul meu implinim 2 anisori de cand suntem impreuna:)....din pacate, tocmai azi nu suntem impreuna=((

...nu fi supy ,gandeste-te ca aveti toata viata impreuna :PLaMultiAni!!!!

nicol30 01 oct 2009 07:30:01

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37115)
am uitat sa scriu ceva foarte important in jurnal..azi e 1 octombrie!..ei si??? o sa intrebati...ei bine, astazi este ziua in care eu si iubitul meu implinim 2 anisori de cand suntem impreuna:)....din pacate, tocmai azi nu suntem impreuna=((

buna dimineata!

multi ani inainte si sa fiti tare fericiti! >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

mika_me 01 oct 2009 07:30:11

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 37116)
...nu fi supy ,gandeste-te ca aveti toata viata impreuna :PLaMultiAni!!!!

pai eu imi doresc sa avem toata viata impreuna, dar nu se stie niciodata..si oricum, perspectivele sunt destul de triste:(

alabala 01 oct 2009 07:34:33

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37118)
pai eu imi doresc sa avem toata viata impreuna, dar nu se stie niciodata..si oricum, perspectivele sunt destul de triste:(

...daca gandesti asa sigur vor fi tristex-(..revino-ti ..si eu cu sotul am avut o relatie de 6 ani la distanta dar asta nu ne-a impiedicat sa ne realizam visurile

mika_me 01 oct 2009 07:43:03

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 37119)
...daca gandesti asa sigur vor fi tristex-(..revino-ti ..si eu cu sotul am avut o relatie de 6 ani la distanta dar asta nu ne-a impiedicat sa ne realizam visurile

almeu e ofiter de marina, va fi si capitan in cativa ani..spune-mi tu, cat de usor poate fi???aproape o viata el plecats i eu acasa:(..e adevarat, iliubesc stiu la ce m-am inhamat, dar imi permit sa ma mai plang si eu din cand, ma abtin sao fac in fata lui, pentruca se simte vinovata si prefer atunci sa nu o fac

merimeri 01 oct 2009 07:58:56

Re: Jurnal Mika
 
neata mika, si muuulti inainte! :) lucrurile o sa iasa la liman, nu-ti face griji, atata timp cat va iubiti o sa aveti zile!

mika_me 01 oct 2009 08:01:19

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de merimeri (Post 37126)
neata mika, si muuulti inainte! :) lucrurile o sa iasa la liman, nu-ti face griji, atata timp cat va iubiti o sa aveti zile!

neata meri...multumesc...va fi bine, stiu, dar uneori, am momente de panica...:D

mika_me 01 oct 2009 08:01:53

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de nicol30 (Post 37117)
buna dimineata!

multi ani inainte si sa fiti tare fericiti! >:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

multumesc nicol:*:*:*

merimeri 01 oct 2009 08:02:24

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de alabala (Post 37109)
...frumos ...al meu este de femeie serioasa (ceea ce nu-s defapt:)))Ecaterina

:) Nu prea cred, toate ecaterinele pe care le cunosc sunt cele mai hazoase si nebunatice creaturi din lume. :P

mika_me 01 oct 2009 08:03:56

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de merimeri (Post 37129)
:) Nu prea cred, toate ecaterinele pe care le cunosc sunt cele mai hazoase si nebunatice creaturi din lume. :P

eu nu cunosc nicio ecaterina..dar e posibils a fie asa cum zici tu meri;)

mika_me 01 oct 2009 08:13:46

Re: Jurnal Mika
 
eu fug..:)..vorbim poate mai incolo:*

Rusu Laura 01 oct 2009 09:00:14

Re: Jurnal Mika
 
neata Mika!>:D<
pofta la cafea si la mcul dejun :)

:-*:-*:-*

deeae96 01 oct 2009 09:11:35

Re: Jurnal Mika
 
Buna!!E super jurnalul tau!:)Spor la slabit!Mwah!:-*:-*:-*

mika_me 01 oct 2009 09:48:10

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de deeae96 (Post 37141)
Buna!!E super jurnalul tau!:)Spor la slabit!Mwah!:-*:-*:-*

buna deea;0..multumesc pentru ca mi-ai laudat jurnalul:D..adevarul ca daca il citete cineva, ma poate cunoaste in proportie de macar 25%...te maia stept pe aici, asa cum eu iti voi vizita jurnalul, de fiacre data cand apuc:D...
merci si pentru urari...spor si tie la slabit sau la mentinere;)..trebuie sa ai mare grija la alimentatie, esti perioada in care te dezvolti, si trebuie sa te dezvolti frumos, nu facand excese..si..nu uita, 30 d eminute de miscare pe zi sunt arhisuficiente:*

mika_me 01 oct 2009 09:49:05

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Rusu Laura (Post 37138)
neata Mika!>:D<
pofta la cafea si la mcul dejun :)

:-*:-*:-*

neata laura..scumpa, nu beau cafea:))..dar merci oricum...iti dau neta acam tarziu..dar deja am facut un drum pana la facultatea, si in vreo jumate de ra plec din nou;)

Rusu Laura 01 oct 2009 09:59:41

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 37162)
neata laura..scumpa, nu beau cafea:))..dar merci oricum...iti dau neta acam tarziu..dar deja am facut un drum pana la facultatea, si in vreo jumate de ra plec din nou;)

trebuie sa nu uit ca sunt persoane care nu beau cafea:))))
toata lumea merge la facultate numai eu nu:)))) las ca recuperez...nu imi fac griji :|

spor sa ai>:D<

mika_me 01 oct 2009 10:02:13

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Rusu Laura (Post 37175)
trebuie sa nu uit ca sunt persoane care nu beau cafea:))))
toata lumea merge la facultate numai eu nu:)))) las ca recuperez...nu imi fac griji :|

spor sa ai>:D<

te cred..cu siguranta vei recupera;)..eu am fugit..ca...tre s ama imbrac..iar:O

Adella 01 oct 2009 12:51:45

Re: Jurnal Mika
 
;;);;);;):-*O zi frumoasa>:D<

mika_me 01 oct 2009 15:44:58

Re: Jurnal Mika
 
multumesc adella!la fel si tie:*

Laura 01 oct 2009 16:01:34

Re: Jurnal Mika
 
buna mika>:D<.....LA MULTI ANI FERICITI;)...e tare greu sa fi fara persoana iubita=((..ti se rupe inima de dor....dar iubirile puternice se intaresc la distanta si creste tot mai mult...la fel iti doresc si tie...sa creasca si sa fie tot mai puternica>:D<..
vad ca esti foarte activa azi:)felicitari.....si eu am avut ceva treaba azi ....m-a solicitat la maxim...am transpirat mai ceva ca la taebo:).....
scuze ca aseara nu am mai intrat:(....dupa dus a venit sotul de la lucru si m-am apucat de pus masa pentru el si sa la povesti cu el si la ....na nu am mai apucat sa mai intru:(......oricum sper sa mai raresc din activitati sa pot si eu mai libera sa vorbesc aici cu voi>:D<

fruntea sus si nu te lasa suparata pe departare,......foloseste-o spre biinele relatiei voastre si fi vesela>:D<

mika_me 01 oct 2009 16:12:27

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 37247)
buna mika>:D<.....LA MULTI ANI FERICITI;)...e tare greu sa fi fara persoana iubita=((..ti se rupe inima de dor....dar iubirile puternice se intaresc la distanta si creste tot mai mult...la fel iti doresc si tie...sa creasca si sa fie tot mai puternica>:D<..
vad ca esti foarte activa azi:)felicitari.....si eu am avut ceva treaba azi ....m-a solicitat la maxim...am transpirat mai ceva ca la taebo:).....
scuze ca aseara nu am mai intrat:(....dupa dus a venit sotul de la lucru si m-am apucat de pus masa pentru el si sa la povesti cu el si la ....na nu am mai apucat sa mai intru:(......oricum sper sa mai raresc din activitati sa pot si eu mai libera sa vorbesc aici cu voi>:D<

fruntea sus si nu te lasa suparata pe departare,......foloseste-o spre biinele relatiei voastre si fi vesela>:D<

Buna laura!..multumesc in primul rand de urari si incurajari..stiu ca e greu:d..am stiut asta de la bun inceput, dar uneori imi face bine sa ma mai plang...normal ca ne intareste relatia..sau cel putin asa sper:)..si nu e nicio problem adaca nu ai mai intrat;)...intai rezolvi ce ai de rezolvat si apoi vii la palavre cu noi..da, chiar s astii ca am fost activa, am zis ca atat timp cat nu e cancer afara, s amerg pe jos, si exact asta fac,,am mers destul d emult pe jos azi:)..sunt foarte obosita...dar merg acum s aimi fac o ciorba de cartofi:d..pe la 7 vine un coleg pe la mine s aimi repare laptopu...ma rog, s aimi instaleze niste chestiii...ma simt tare obosita..as dormiiii...dar..nu trebuie, ca am treaba..si mai am si de facut exercitii pe acre am zis ca 2 saptamani o s ale fac sera ade seara sa vad daca e intr-adevar asa cum zic ei si apar rezultate imediata:d..plus tae bo..ufff..munci nu gluma#:-s

Laura 01 oct 2009 16:29:13

Re: Jurnal Mika
 
e foarte bine ca mergi pe jos...eu cand am inceput liceul aveam ceva kg in plus...adica multe si mergeam pe jos in fiecare zi.....dupa o perioada(nu mai tin minte exact)am slabit fara sa imi dau seama vreo 5-6 kg...eu zic ca e de la mersul pe jos:)...mergeam cam 2.5 km dus si 2.5 intors pus ce mai umblam prin liceu...e foarte bine ca mergi pe jos,...si se modeleaza frumos piciorul:).
te felicit ca esti atat de activa si faci atat sport>:D<eu sunt cam lenesa in perioada asta...dar cand ma gandesc la billy si la intalnirea cu el imi cam dispare cheful:(mai ales cand ajungem la partea cu bratele..#:-sNU MAI POT ......:)....acolo mi se pare acum cel mai greu.....oricum e trebuie sa ma mobilizez si eu......vreau sa ajung odata o slabuta si sa pot purta hainele care imi plac fara sa-mi mai acund corpul:)


oooo si spor la gatit si la activitati...esti tare harnicuta

mika_me 01 oct 2009 17:22:50

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 37261)
e foarte bine ca mergi pe jos...eu cand am inceput liceul aveam ceva kg in plus...adica multe si mergeam pe jos in fiecare zi.....dupa o perioada(nu mai tin minte exact)am slabit fara sa imi dau seama vreo 5-6 kg...eu zic ca e de la mersul pe jos:)...mergeam cam 2.5 km dus si 2.5 intors pus ce mai umblam prin liceu...e foarte bine ca mergi pe jos,...si se modeleaza frumos piciorul:).
te felicit ca esti atat de activa si faci atat sport>:D<eu sunt cam lenesa in perioada asta...dar cand ma gandesc la billy si la intalnirea cu el imi cam dispare cheful:(mai ales cand ajungem la partea cu bratele..#:-sNU MAI POT ......:)....acolo mi se pare acum cel mai greu.....oricum e trebuie sa ma mobilizez si eu......vreau sa ajung odata o slabuta si sa pot purta hainele care imi plac fara sa-mi mai acund corpul:)


oooo si spor la gatit si la activitati...esti tare harnicuta

dar ce tae bo faci acum?

Laura 01 oct 2009 17:44:36

Re: Jurnal Mika
 
pai tot basic boot camp...dar cand ajung in partea cu elasticul la brate si nu se mai opreste mi se rup bratele#:-s...imi vine sa ma las:)...dar nu ma :))las

mika_me 01 oct 2009 18:01:57

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 37273)
pai tot basic boot camp...dar cand ajung in partea cu elasticul la brate si nu se mai opreste mi se rup bratele#:-s...imi vine sa ma las:)...dar nu ma :))las

eu deocamdata fac fara..nici nu stiu ce sa pun..si oricum, elastic nu am aici:(

Laura 01 oct 2009 18:34:09

Re: Jurnal Mika
 
eu faceam la inceput cu greutati in loc de elastic...dar cu elastic e multtttttttttmai greu......dar se si vede...de mult nu am avut asemenea brate lucrate:D....acum intr-o zi dupa ce am iesit de la dus am zarit in oglinda bratele mele....si nu-mi venea sa cred:-oalea sunt bratele mele????????se vede mare diferenta....daca nu ai elastic eu zic sa cumperi jnur dinala cu ce se mai leaga bagaje sau ce se foloseste la masini sa mai legi ceva...eu am dinala si e perfecct....cred ca gasesti la piese auto, sau in supermarketuri...e foarte bune....lucrezi mult mai bine;)

mika_me 01 oct 2009 18:35:07

Re: Jurnal Mika
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 37286)
eu faceam la inceput cu greutati in loc de elastic...dar cu elastic e multtttttttttmai greu......dar se si vede...de mult nu am avut asemenea brate lucrate:D....acum intr-o zi dupa ce am iesit de la dus am zarit in oglinda bratele mele....si nu-mi venea sa cred:-oalea sunt bratele mele????????se vede mare diferenta....daca nu ai elastic eu zic sa cumperi jnur dinala cu ce se mai leaga bagaje sau ce se foloseste la masini sa mai legi ceva...eu am dinala si e perfecct....cred ca gasesti la piese auto, sau in supermarketuri...e foarte bune....lucrezi mult mai bine;)

pe bune..in cat timp ai vazut rezultatele?


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:31:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO