forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11411)

monica1111 05 iul 2012 17:04:05

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
Aaa si app nu am facut 45 min d sport am facut vreo 30:|...dar nu pot de calduraa o sa ies diseara sa mai ard cva:D

monica1111 09 iul 2012 22:24:54

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
Hey jurnarel:|
Eu sunt putin dezamagita....cu caldura asta parca nu am forta si vlaga k sa ma apuc de sport...e greu:|
Mai am o luna si merg la mare si eu nu arat deloc cum imi doream...as vrea sa mai scap de 4 kg..dar sigur nu o sa reusesc ma multumesc si cu 2kg in minus numai sa vad o schimbare..dar acul cantarului se incapataneaza sa ramana acolo...si burta mea s'a atasat asa rau de mine in cat nu mai vrea sa pleceX_X
Nu am mai facut Tf de vreo 2-3 sapt si se vedeeX_X
De mancat nu mananc mult..nici nu as avea cum p caldura asta..dar nici ca la carte nu mananc..nu am forta nu am vlada nici de sport nici de dieta...nu imi gasesc puterea sa o iau de la capat si sunt disperata ca vreau sa scap cat mai repede de burta asta
Nu stiu ce sa mai faaaaccc:(

monica1111 12 iul 2012 01:27:47

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
Gataaa de maine intru la luna critica cum ii spun eu:D
Mai am o luna si ma duc la mare
Nu mai ma cantaresc ca nici pana acum nu am facut'o cantarul meu cred k e stricat poate oi sa ma cantaresc p asta intuitiv asa sa vad daca scade ceva...desi nju cred:D
Dar vreau sa imi adiministrez bine zilele ...vreau sa am o luna fara abateri...doar alimente sanatoase:D sper sa imi iasa...dak nu imi iese fac o lista aici si la sf ma uit cum am gresit:|

WhiteAngel 17 iul 2012 09:03:06

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
http://data.whicdn.com/images/326739...17_n_large.jpg

ce mai faci monicaa? >:D<
ai reusit sa iti aduni fortele si sa lupti impotriva kg nedorite? ;;) haidee ca trebuie ele sa dispara :))
unde te duci la mare? :-*

monica1111 17 iul 2012 14:56:32

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
Heyyy Robertaaa:-*:-*
Ma duc in costinesti:d
Lupt din rasputeri cu kg...parca s'a mai dus putin di n burtica da nush cum k sport nu am ami facut p caldurile astea:|
Abia azi vr sa bag o ora de HHA k mi'e dor:X

WhiteAngel 17 iul 2012 15:30:27

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
Citat:

Anterior postat de monica1111 (Post 1093285)
Heyyy Robertaaa:-*:-*
Ma duc in costinesti:d
Lupt din rasputeri cu kg...parca s'a mai dus putin di n burtica da nush cum k sport nu am ami facut p caldurile astea:|
Abia azi vr sa bag o ora de HHA k mi'e dor:X

frumoss .. si eu ma duc tot in costinesti .. plec sapt viitoare ;;) abia astept :x:x
dak esti cumintica si te tii de treaba se vor duce ele >:D< :-*

monica1111 04 aug 2012 09:46:39

Re: Jurnal monica-drumul spre un stil de viata sanatos
 
Hei jurnarel:)
Vreau sa iti spun ca tocmai am venit din vacanta de la munte si a fost o vacanta din toate punctele de vedere, m'am rasfatat si alimentar si asta a adus cu sine cateva kg in plus. Nu stiu cate..si nici nu vreau sa aflu X_X cert e ca nu mi'am respectat promisiunea de o luna impecabila:(
Acum trec si peste asta....se vor duce ele, mai am o sapt pana plec la mare si voi fi cea mai cuminte, ma voi reapuca si de sport.
Stiu ca nu o sa fac mare lucru intr'o sapt dar macar voi fi mai impacata cu gandul:D
La mare bineinteles ca nu ma voi mai rasfata.Gata, una a fost perioada de vacanta din toate punctele de vedere in vara asta:D.
Voi continua cu dieta pana la inceputul liceului si abia atunci ma voi cantari la un cantar performant de la farmacie.Pana atunci ma voi mai urca pe cantarul meu desi nu am prea multa incredere in el(mai da rateuri:D)


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:23:50.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO