forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal nicoleta 100 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=4327)

RaluRalu 02 aug 2010 22:36:13

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 275641)
somnik usor >:D<
sa visezi ingerasi!!! albi!!!:-*

Dar unul mai bronzat si cu patratele, nu-i bun?! :)) Glumesc! >:D<:-*

nicoleta100 02 aug 2010 22:45:57

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 275669)
Dar unul mai bronzat si cu patratele, nu-i bun?! :)) Glumesc! >:D<:-*

vai dar ce bun ar fi(macar o data sa vad cum e:)):)):)):)):P:P:P:P)
al meu e mai bronzat,asa de felul lui,:>:>:>,dar patratelele sunt ......tare departe:(:(:(
si eu glumesc!!!:)):)):))

RaluRalu 02 aug 2010 22:58:34

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Noapte buna, scumpa!>:D<:-*
http://media.superpimper.com/graphic...night-1075.gif

nicoleta100 02 aug 2010 23:04:15

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 275704)

multumesc la fel[*14*][*14*][*14*]sa te pazeasca!!!

pety 03 aug 2010 08:54:05

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna dimineata glumetelor!!!Ce faceti v-ati trezit?Cum iti merge nico nico,hmm??O zi frumoasa

RaluRalu 03 aug 2010 09:22:47

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna dimineata, soare! >:D<:-*>:D<
Te-ai trezit:-/:-/:-/ sau te-a trezit bebelu scump obligat-fortat, ha?! :)) Vezi, daca seara iti arde de bantuiala, dovlecei si alti ingerasi bronzati si cu patratele?! :))
Te pup dulce dulce si iti doresc o zi minunata ca tine! :-*
:-*:-*:-*:-*:-* astia multi sunt pt bebel :D
http://tulips.coolyar.com/wp-content...1/tulips12.jpg

ianna 03 aug 2010 14:16:16

Re: Jurnal nicoleta 100
 
neatza si spor la dieta&sport si pe ziua de azi:)

nicoleta100 03 aug 2010 14:33:18

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de pety (Post 275909)
Buna dimineata glumetelor!!!Ce faceti v-ati trezit?Cum iti merge nico nico,hmm??O zi frumoasa

salutare >:D<
imi merge prost:((:((:((vreau sa spun ca acul cantarului sta pe loc,abateri multe,pofte multe,nu stiu ce sa fac:-/:-/:-/
tu,>:D< ce mai faci???cum merge dieta???
nici nu mai stiu ce tii,cred ca disociata,nu?
rezultate?

nicoleta100 03 aug 2010 14:37:32

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 275946)
Buna dimineata, soare! >:D<:-*>:D<
Te-ai trezit:-/:-/:-/ sau te-a trezit bebelu scump obligat-fortat, ha?! :)) Vezi, daca seara iti arde de bantuiala, dovlecei si alti ingerasi bronzati si cu patratele?! :))
Te pup dulce dulce si iti doresc o zi minunata ca tine! :-*
:-*:-*:-*:-*:-* astia multi sunt pt bebel :D
http://tulips.coolyar.com/wp-content...1/tulips12.jpg

of of of x-(x-(x-(
m-a trezit fortat fortat:-s:-s:-surla ,ma frate de zici ca era cutremur:-s:-s:-s cand colo el vroia la oala :):):):)asta s-a intamplat pe la 07.15 minute
cred ca trebuie sa merg seara mai repede la nani!!!=((=((=((
:-*:-*:-*:-*

nicoleta100 03 aug 2010 14:38:43

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 276267)
neatza si spor la dieta&sport si pe ziua de azi:)

multumesc >:d<

ianna 03 aug 2010 15:00:03

Re: Jurnal nicoleta 100
 
deci

1. rina nu e sanatoasa...de cand stagnezi?cate zile?

2. ai grija daca renunti acum la ea sa nu se intoarca din kg...deci daca faci mutarea catre o alta dieta ...cum ar trebui...sa o faci treptat...usor usor

3. esti in perioada cu pricina?

4. cata apa bei pe zi?

5. ptr pofta de dulce - grepfruit-ul face minuni:P..mie imi taie si pofta de mancare si de dulce

nicoleta100 03 aug 2010 15:07:29

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 276339)
deci

1. rina nu e sanatoasa...de cand stagnezi?cate zile?

2. ai grija daca renunti acum la ea sa nu se intoarca din kg...deci daca faci mutarea catre o alta dieta ...cum ar trebui...sa o faci treptat...usor usor

3. esti in perioada cu pricina?

4. cata apa bei pe zi?

5. ptr pofta de dulce - grepfruit-ul face minuni:P..mie imi taie si pofta de mancare si de dulce

:(stagnez de vreo saptamana (poate chiar 9- 10 zile)nu e sanatoasa? pai?de ce?
:(nu renunt ca mai am doar 2 saptamani,dar apoi ,ce sa fac???? ma gandeam la dieta MONTI,e buna?
:(nu, nu sunt in aceea perioada ,abia pe la mijlocul lunii vin ''rusii''
:(beau intre2l-3l ,rar ajung si la 4l
:)voi incerca si eu cu graprfruit sa vedem
multumesc ,te mai astept si cu alte sfaturi!>:D<>:D<>:D<


ianna 03 aug 2010 15:09:23

Re: Jurnal nicoleta 100
 
cred ca, chiar la subiectul dietei, mi-am expus parerea de ce nu o consider sanatoasa.

da monti e foarte buna si am vazut ca sunt fete cu rezultate foarte frumoase

ruxxi 03 aug 2010 15:11:18

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Salut Nicoleta,

In primul rand felicitari pentru kg pierdute si mult succes in continuare!
Eu sunt in cautare de antrenamente si imi cam surade hip hop -ul asta al tau :) vad ca tu nu te-ai plictisit pana acum.
Iti recomand si eu niste antrenamente bunicele : SWAT Extreme Weight Loss & Fat burning ,SWAT Ultimate Body Definition si SWAT Rapid Tone & Firm.Eu le-am facut doar pe primele doua (de vreo 2 luni),insa m-am cam plictisit ...Tre' sa-mi cumpar extensor sa-l incerc si pe cel de-al treilea.

Ca si dieta iti pot recomanda dieta Dukan, da o cautare si vezi daca ti se potriveste.

Cam asta am tinut si eu acum 2 ani dupa ce am nascut, dar la vremea aia nu stiam de Dukan. Chiar daca alaptam, am urmat sfaturile medicilor mei care mi-au spus clar :nu faci laptic cu dulciuri si painica.Alimenteaza-te corect : lapte,carne,branza,oua :)) + legume/fructe (fructe nu prea am mancat si asta m-a ajutat destul de mult la slabit).Maximum 2 felii de paine integrala/zi-dimineata.La vremea aia nu am tinut cont, am mancat branzeturi normale, nu degresate ,dar oricum am slabit.

O dupa-amiaza frumoasa!
R.

nicoleta100 03 aug 2010 15:14:54

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 276356)
cred ca, chiar la subiectul dietei, mi-am expus parerea de ce nu o consider sanatoasa.

da monti e foarte buna si am vazut ca sunt fete cu rezultate foarte frumoase

voi cauta sa vedem ce parere ai avut in ceea ce priveste rina's :)dar mai tarziu ca acum mergem in parc:)
cred ca voi incerca monti!!!!>:D<

nicoleta100 03 aug 2010 15:20:55

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de ruxxi (Post 276359)
Salut Nicoleta,

In primul rand felicitari pentru kg pierdute si mult succes in continuare!
Eu sunt in cautare de antrenamente si imi cam surade hip hop -ul asta al tau :) vad ca tu nu te-ai plictisit pana acum.
Iti recomand si eu niste antrenamente bunicele : SWAT Extreme Weight Loss & Fat burning ,SWAT Ultimate Body Definition si SWAT Rapid Tone & Firm.Eu le-am facut doar pe primele doua (de vreo 2 luni),insa m-am cam plictisit ...Tre' sa-mi cumpar extensor sa-l incerc si pe cel de-al treilea.

Ca si dieta iti pot recomanda dieta Dukan, da o cautare si vezi daca ti se potriveste.

Cam asta am tinut si eu acum 2 ani dupa ce am nascut, dar la vremea aia nu stiam de Dukan. Chiar daca alaptam, am urmat sfaturile medicilor mei care mi-au spus clar :nu faci laptic cu dulciuri si painica.Alimenteaza-te corect : lapte,carne,branza,oua :)) + legume/fructe (fructe nu prea am mancat si asta m-a ajutat destul de mult la slabit).Maximum 2 felii de paine integrala/zi-dimineata.La vremea aia nu am tinut cont, am mancat branzeturi normale, nu degresate ,dar oricum am slabit.

O dupa-amiaza frumoasa!
R.

salutare>:D<bine ai venit in casuta mea>:D<
mie inca imi place hip hop abs ,nu m-am plictisit,inca!!!mai nou incerc si zumba si ex pt abdomen ,mai fac si start walking
filmuletele ce mi-i le-ai dat tu sunt depe youtube sau le gasesc si aici pe site,ca daca sunt de pe you tube nu ma prea descurc sa le descarc:">multumesc oricum:">
in ceea ce priveste noua dieta pe care o voi urma (acum trebuie sa gat rina's ,mai am 13 zile) voi cerceta deocamdata,ma hotarasc eu intr-un final!!!:-*:-*:-*:-*:-*
pupici si pt bebe tau:x:x:x

ruxxi 03 aug 2010 16:21:52

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Iti multumesc pentru primirea calduroasa :)!
Nu le gasesti pe youtube din pacate (nici nu se pot descarca din cate stiu), eu le-am luat de pe odc. Inca n-am descoperit toate secretele acestui site (v-am descoperit ieri,acesta e al 2-lea mesaj postat :-s), se gasesc filmulete cu exercitii? Daca pot face upload, le pun zilele astea cand am putin timp si te anunt.
Am cautat detalii despre antrenamentele hip hop si din cate am vazut e un anumit program, cel putin pentru prima luna in care alternezi antrenamentele 6 zile/saptamana (ceea ce e bine pt ca nu te plictisesti).O sa incerc sa le gasesc si eu pe primele patru.

Cel mai bine documenteaza-te si vezi ce dieta ti se potriveste.In orice caz esti pe drumul cel bun,dupa parerea mea slabesti cel mai bine adaugand la o dieta echilibrata si sport.
Secretul pentru a slabi destul de repede si frumos este o dieta saraca in carbohidrati,bogata in proteine + multa miscare. Insa oricum la un moment dat ,dupa ce ajungi la forma dorita trebuie reintroduse toate alimentele in dieta zilnica treptat. Daca citesti despre dieta Dukan, ai sa vezi ca la inceput e destul de restrictiva,dar pe parcurs iti permiti destul de multe :D

Iesi cu bebe in parc acum? mi se pare foarte cald...noi abia dupa 19.00-20.00 il scoatem in zilele calduroase.

Pupici si pentru voi!

crissa08 03 aug 2010 17:03:04

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna! Nu te impacienta tare pt stagnare, se intampla.
De 6 luni de cand tin Monti am stagnat de cateva ori, prima data chiar in a 3a saptamana. Am tinut hipocalorica vreo 3 luni si am slabit 12kg, apoi din februarie am inceput Monti, mi-a fost mai usor, cu toate ca parea...dificila!
Cu Monti in prima luna am slabit 6 kg, in a doua 5 kg si apoi am mers in medie cu 4kg, acum vreau sa raman pe la 2-3 kg pe luna, trec si printr-o perioada mai dificila,fiind bolnava si vreau sa nu-mi dezechilibrez organismul.
Vezi tu ce alegi pana la urma, dar sa nu te lasi, ca e pacat!
Pupici

pety 03 aug 2010 17:18:52

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Hello nico...dupa cum vezi,toate fetele te sfatuiesc sa tii Monti...probabil este ok...si sanatoasa in primul rand...gandeste-te bine,oK?Pupici...

nicoleta100 03 aug 2010 20:02:17

Re: Jurnal nicoleta 100
 
CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 07:37
Mere verzi, 400g - 204 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 50.8 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zahar

Prânz, ora 07:38
Piept de pui la gratar, 300g - 393 calorii, 67.8 proteine, 10.8 grasimi, 178.5 colesterol, 7.2 carbohidrati, 0 fibre, 1714.2 sodiu, 0 zahar
Ardei copt, 350g - 193 calorii, 6.3 proteine, 1.8 grasimi, 0 colesterol, 37.8 carbohidrati, 12.6 fibre, 24.5 sodiu, 0 zahar
Otet de mere, 10ml - 3 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 0.1 carbohidrati, 0 fibre, 0.5 sodiu, 0 zahar

Cina, ora 07:41
Ardei copt, 250g - 138 calorii, 4.5 proteine, 1.3 grasimi, 0 colesterol, 27 carbohidrati, 9 fibre, 17.5 sodiu, 0 zahar
Mere verzi, 250g - 128 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, 0 colesterol, 31.8 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zahar
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1059 calorii, (mic)78.6 proteine, (mic)13.9 grasimi, 178.5 colesterol, (mult)154.7 carbohidrati, 21.6 fibre, 1756.7 sodiu, 0 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Activitati casnice, 30min - 139 calorii
Tae-Bo, 70min - 933 calorii
Mers, 8min/km, 60min - 375 calorii
Metabolism bazal - 1669 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 3116 calorii

amy0404 03 aug 2010 20:05:49

Re: Jurnal nicoleta 100
 
ce de sport! bravo!

nicoleta100 03 aug 2010 21:27:33

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de ruxxi (Post 276450)

Iesi cu bebe in parc acum? mi se pare foarte cald...noi abia dupa 19.00-20.00 il scoatem in zilele calduroase.

Pupici si pentru voi!

RUXXI stai linistita ca nu am iesit imediat dupa ce am scris,ne-am pregatit mai intai,lucru care la noi dureaza:(:(:(de obicei dupa 18.30 iesim dar azi la noi nu a fost extrem de cald ,acum e racoare cred ca v-a ploua in noaptea asta:)
pupici:x

nicoleta100 03 aug 2010 21:31:28

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de crissa08 (Post 276508)
Buna! Nu te impacienta tare pt stagnare, se intampla.
De 6 luni de cand tin Monti am stagnat de cateva ori, prima data chiar in a 3a saptamana. Am tinut hipocalorica vreo 3 luni si am slabit 12kg, apoi din februarie am inceput Monti, mi-a fost mai usor, cu toate ca parea...dificila!
Cu Monti in prima luna am slabit 6 kg, in a doua 5 kg si apoi am mers in medie cu 4kg, acum vreau sa raman pe la 2-3 kg pe luna, trec si printr-o perioada mai dificila,fiind bolnava si vreau sa nu-mi dezechilibrez organismul.
Vezi tu ce alegi pana la urma, dar sa nu te lasi, ca e pacat!
Pupici

wow!!! ai slabit nu gluma!!! vreau si eu!!!
sper sa gasesc o zi un pic mai libera sa citesc si eu cum trebuie despre aceasta dieta(mi-i s-a promis niste carti care nu mai apar!)
dulciuri e voie ,nu?(parca asa am citit)( am si eu o grija:">)
nu ma las ,sigur ca nu ,doar ca sunt asa de multe diete!!!:-/:-/:-/
pupici:x:x:x

nicoleta100 03 aug 2010 21:33:12

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de pety (Post 276535)
Hello nico...dupa cum vezi,toate fetele te sfatuiesc sa tii Monti...probabil este ok...si sanatoasa in primul rand...gandeste-te bine,oK?Pupici...

salutare>:D<
da ,pareo dieta ok, probabil ca o sa incep si eu,dar mai am un pic de rina's:)
tu ce mai faci? cum merge slabitul,dieta/???
pupici si tie

nicoleta100 03 aug 2010 21:35:20

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de amy0404 (Post 276664)
ce de sport! bravo!

nu ma lauda prea tare:">ca mi-o iau in cap(era o vorba!)
nu cred ca e asa de mult ,dar pt o persoana care a redescoperit sportul dupa multi ani ,este super ok
pupici:x
ps: tu ce dieta tii,ce sport faci?>:D<

amy0404 03 aug 2010 21:40:31

Re: Jurnal nicoleta 100
 
incerc sa duc un mod de viata sanatos si echilibrat, dietele...nu prea sunt de mine, nu pot sa le respect :D, dar le studiez si mai fur cate o idee, iar cu sportul, eu ma bazez f mult pe cardio/aparate.
de cateva zile am inceput sa ma zbantui prin casa :)) chiar acum vroiam sa trag o tura de zumba.
tie cum iti merge?

nicoleta100 03 aug 2010 21:45:15

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de amy0404 (Post 276743)
incerc sa duc un mod de viata sanatos si echilibrat, dietele...nu prea sunt de mine, nu pot sa le respect :D, dar le studiez si mai fur cate o idee, iar cu sportul, eu ma bazez f mult pe cardio/aparate.
de cateva zile am inceput sa ma zbantui prin casa :)) chiar acum vroiam sa trag o tura de zumba.
tie cum iti merge?

nu imi merge foarte bine,sunt in perioada de stagnare si nu imi place:((:((:((parca nu mai stiu ce sa pap,cand ca pap sau cat sa pap:((:((:((
dar nu-i nimik trecem noi si peste asta!>:D<
o seara placuta:-*

amy0404 03 aug 2010 21:48:27

Re: Jurnal nicoleta 100
 
fii cumintzica in continuare ca o sa treci tu si peste asta >:D<
si tie o seara frumoasa :-* (la mine e inca zi :P )

nicoleta100 03 aug 2010 21:52:25

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de amy0404 (Post 276754)
fii cumintzica in continuare ca o sa treci tu si peste asta >:D<
si tie o seara frumoasa :-* (la mine e inca zi :P )

scuze ,nu stiu exact cum e fusul orar :">
daca la mine e 22.51 la tine cat e?
merg la nani ,mi-e foarte somn
o zi frumoasa(e bine asa?:D)>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

amy0404 03 aug 2010 21:54:34

Re: Jurnal nicoleta 100
 
no problem >:D< (sunt in urma cu 7 ore)
fugi la nani, noapte buna! :-*

nicoleta100 03 aug 2010 21:58:45

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de amy0404 (Post 276761)
no problem >:D< (sunt in urma cu 7 ore)
fugi la nani, noapte buna! :-*

multumesc frumos>:D<
te mai astept,voi veni si eu la tine in jurnal ,cand imi va permite timpul:)
noapte buna (atunci cand va fi cazul adica peste 6 sau 7 ore)
:x:x:x:x

jolye79 03 aug 2010 23:28:26

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Daca ai abateri repetate e firesc sa stagnezi - nu respecti dieta, deci nu slabesti. Nu este acelasi lucru ca atunci cand organismul s-a obisnuit cu dieta si nu mai raspunde la ea. Ori tii dieta cum trebuie, si atunci o sa ai rezultate si acul cantarului o sa se miste, ori, daca nu mai rezisti cu Rina (si trag concluzia ca nu mai rezisti daca tot ai abateri...), treci la o dieta mai relaxata si gata! Pupici!

nicoleta100 04 aug 2010 06:43:12

Re: Jurnal nicoleta 100
 
[QUOTE=jolye79;276878]Daca ai abateri repetate e firesc sa stagnezi - nu respecti dieta, deci nu slabesti. Nu este acelasi lucru ca atunci cand organismul s-a obisnuit cu dieta si nu mai raspunde la ea. Ori tii dieta cum trebuie, si atunci o sa ai rezultate si acul cantarului o sa se miste, ori, daca nu mai rezisti cu Rina (si trag concluzia ca nu mai rezisti daca tot ai abateri...), treci la o dieta mai relaxata si gata! Pupici![/QUOTE
SALUTARE>:D<
nu este vorba ca nu mai rezist cu rina's ,oricum mai am doat 2 saptamani:)dar pur si simplu stagnez ,nu stiu de ce! (adica stiu dar nu prea am ce face,in toate dietele este o perioada de stagnare)
nu cred ca e de la abateri sincer,in ideea in care astfel de abateri le-am avut pe tot parcursul dietei:cativa pufuleti ,un sfert de biscuite,o lingurita de iaurt ,un fruct peste zi sau seara etc si stagnarea e de creo 10 zile ,deci..... nu stiu ce sa mai cred.
incerc zilele astea sa pap un pic mai putin sa vedem poate se muta acul cantarului:)
pupici:x

sunshine 04 aug 2010 06:49:49

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna dimi Nico:)
ceva sa-ti dea energie
http://cristinacristea.ro/wp-content...fea-787615.jpg

nicoleta100 04 aug 2010 06:59:46

Re: Jurnal nicoleta 100
 
salutare>:D<>:D<>:D<
multumesc frumos,aveam nevoie;;);;);;)
daca cu energia am rezolvat-o ceva pt ambitie nu ai ?ca dieta mea stagneaza ,eu mi-am propus sa pap mai putin si nu prea reusesc :-s:-s:-s
deci daca gasesti undeva ceva ambitie ,vointa ,ceva de genul sa-mi trimiti si mie.ok?:-/:-/:-/
pupici:-*:-*:-*:-*

Fulguta 04 aug 2010 07:29:53

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Neata si la tine in casuta ! :-*>:D<
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:Z...orning.jpg&t=1http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:Y...eSniff.gif&t=1

nicoleta100 04 aug 2010 10:29:14

Re: Jurnal nicoleta 100
 
multumesc frumos >:D<
o zi buna si tie iti doresc ,FULGUTA!:-*:-*:-*

RaluRalu 04 aug 2010 11:11:13

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna, Nico! >:D<
Iti doresc o zi minunata ca tine! :-*>:D<
Pupici bebelului :-*:-*:-*
http://www.floridelux.ro/%21res/fls/....i.jpeg.i.jpeg

nicoleta100 04 aug 2010 13:10:01

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 277201)
Buna, Nico! >:D<
Iti doresc o zi minunata ca tine! :-*>:D<
Pupici bebelului :-*:-*:-*
http://www.floridelux.ro/%21res/fls/....i.jpeg.i.jpeg

multumesc ,la fel si tie!!!:x:x:x:x
iti trimit si eu flori dar din astea:[*52*][*52*][*52*][*1*][*1*][*1*][*53*][*53*][*53*]
pupici :-*:-*:-*:-*

RaluRalu 04 aug 2010 13:13:31

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 277334)
multumesc ,la fel si tie!!!:x:x:x:x
iti trimit si eu flori dar din astea:[*52*][*52*][*52*][*1*][*1*][*1*][*53*][*53*][*53*]
pupici :-*:-*:-*:-*

Merci ;;) Bune-s si astea ;;):x
Pup dulce :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:23:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO