forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal nicoleta 100 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=4327)

nicoleta100 30 iun 2010 22:43:06

Jurnal nicoleta 100
 

Vreau sa fiu slabuta !

andra_aly 30 iun 2010 22:44:39

Re: jurnal nicoleta 100
 
Buna nicioleta si bine ai venit:)
pai si nu ne spui si noua mai multe despre tine?;;)
ce mananci, daca faci sport...etc:)
mult succes iti doresc>:D<

nicoleta100 30 iun 2010 22:55:45

Re: jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 236619)
Buna nicioleta si bine ai venit:)
pai si nu ne spui si noua mai multe despre tine?;;)
ce mananci, daca faci sport...etc:)
mult succes iti doresc>:D<

Buna ANDRA >:D< si bine te-am gasit!
Ma numesc NICOLETA am 29 de ani(desi cand m-am inregistrat am scris gresit anul nasterii si acum arata ca am 20 dar nu stiu de unde sa corestez) sunt mamica unui bebelus de 1 an si 2 luni si sunt grasa!!!!
Am inceput acum 40 zile dieta rina;s 90 si am reusit sa slabesc 7,5 kg ; cred ca reuseam mai mult dar in ultima vreme am cam trisat!
In ceea ce priveste sportul de vreo 5 zile cred am inceput sa fac ceva gasit pe net ( nu stiu daca este corect sa scriu dar voi risca):hip hop abs fat burning cardio,hip hop abs total body si de 2 zile fac si start walking 2 mile.
Nu le am foarte bine cu ale calculatorului de aceea vreau sa te intreb cum trebuie sa fac sa imi apara sub mesajele mele si faptul ca am jurnal?( am incercat dar sincer nu stiu cum trebuie sa fac)???
Multumesc mult:-*

jolye79 30 iun 2010 22:55:55

Re: jurnal nicoleta 100
 
Ai nimerit bine pe site-ul asta, o sa vezi ca te va ajuta mult in lupta cu kilogramele. Bine ai venit si spor la slabit!

nicoleta100 30 iun 2010 22:59:35

Re: jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de jolye79 (Post 236650)
Ai nimerit bine pe site-ul asta, o sa vezi ca te va ajuta mult in lupta cu kilogramele. Bine ai venit si spor la slabit!

Multumesc din suflet! >:D<

andra_aly 30 iun 2010 23:03:03

Re: jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 236648)
Buna ANDRA >:D< si bine te-am gasit!
Ma numesc NICOLETA am 29 de ani(desi cand m-am inregistrat am scris gresit anul nasterii si acum arata ca am 20 dar nu stiu de unde sa corestez) sunt mamica unui bebelus de 1 an si 2 luni si sunt grasa!!!!
Am inceput acum 40 zile dieta rina;s 90 si am reusit sa slabesc 7,5 kg ; cred ca reuseam mai mult dar in ultima vreme am cam trisat!
In ceea ce priveste sportul de vreo 5 zile cred am inceput sa fac ceva gasit pe net ( nu stiu daca este corect sa scriu dar voi risca):hip hop abs fat burning cardio,hip hop abs total body si de 2 zile fac si start walking 2 mile.
Nu le am foarte bine cu ale calculatorului de aceea vreau sa te intreb cum trebuie sa fac sa imi apara sub mesajele mele si faptul ca am jurnal?( am incercat dar sincer nu stiu cum trebuie sa fac)???
Multumesc mult:-*

Uite aici : http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...tura-2504.html
iar pentru a schimba data de nastere scrie-i lui vadmin aici: http://forum.slabute.ro/intrebari-ra...erii-2649.html el se ocupa de chestile astea:)
sa iti traiasca bebele >:D<:-* sa creasca mare si mumos:-*
wow, bravo pentru sport!! este foarte bine. daca continui in ritumul acesa sa vezice multumita o sa fii:)
mult succes>:D<

nicoleta100 30 iun 2010 23:28:38

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Am reusit!!!![*84*]
Multumesc din suflet!!!:-*

andra_aly 30 iun 2010 23:34:07

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 236687)
Am reusit!!!![*84*]
Multumesc din suflet!!!:-*

Cu placere>:D< nico, eu iti zic vise placute ca mi-e cam somnic.:)

nicoleta100 30 iun 2010 23:38:53

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 236695)

Cu placere>:D< nico, eu iti zic vise placute ca mi-e cam somnic.:)

Si tie la fel, noapte buna![*viseaza*]

nicoleta100 30 iun 2010 23:42:51

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Draga jurnalule, noapte buna!
In sfarsit ,dupa lupte seculare,am reusit sa te am!
De maine avem treaba!
Vreau sa ma apuc serios de dieta de maine (dieta rina's 90)si sa notez aici tot ce pap si cat sport fac,asa ca te las ca de maine avem treaba!!!!
Noapte buna!;)

zozolina 01 iul 2010 08:06:42

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Bine ai venit printre noi>:D<Sa-ti traisca scumpetea:-* intradevar ai nimerit foarte bine si toate slabutele te vor ajuta la fel si informatiile pe care le gasesti
Succes

sunshine 01 iul 2010 09:18:40

Re: Jurnal nicoleta 100
 
nicoleta acum ai casuta ta:)

poti sa scrii aici ce sport faci,ca doar de pe site-ul asta le iei:)

multa bafta la pierdut kg, si schimba atitudinea. nu mai spune" sunt o grasa", spune " sunt o grasuta, viitoare slabuta" :) ajuta f mult mentalul

si neata
http://www.telesono.it/blogandgo/gen...appuccino2.jpg

nicoleta100 01 iul 2010 11:25:29

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 236780)
Bine ai venit printre noi>:D<Sa-ti traisca scumpetea:-* intradevar ai nimerit foarte bine si toate slabutele te vor ajuta la fel si informatiile pe care le gasesti
Succes

Multumesc mult,ZOZOLINA!>:D<
SUCCES si tie si spor la slabit!:-*

nicoleta100 01 iul 2010 11:28:16

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 236880)
nicoleta acum ai casuta ta:)

poti sa scrii aici ce sport faci,ca doar de pe site-ul asta le iei:)

multa bafta la pierdut kg, si schimba atitudinea. nu mai spune" sunt o grasa", spune " sunt o grasuta, viitoare slabuta" :) ajuta f mult mentalul

si neata
http://www.telesono.it/blogandgo/gen...appuccino2.jpg

Neata SUNSHINE!
Bine ai venit la casuta mea!
Ai dreptate sunt o grasuta ,viitoare slabuta! E bine asa?
Te las ca ma asteapta hip hop -ul (doarme bebe si profit de ocazie)
:-*:-*:-*

nicoleta100 01 iul 2010 11:29:03

Re: Jurnal nicoleta 100
 
PS: ce bine arata cafeluta!!! multumesc!!!

andra_aly 01 iul 2010 11:31:19

Re: Jurnal nicoleta 100
 
O zi buna sa ai nico:-*
mai vorbim diseara cand vin de la munca.vin sa vad daca ai fost cumintica:D
o zi buna>:D<

nicoleta100 01 iul 2010 21:13:46

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna jurnalule!
Dupa cum am zis aseara de azi incepem treaba .
Programul meu de azi:
ora 8.30 -trezirea ,cantarul arata 92,9kg
1 cana de apa +otet de mere si miere
ora9.00 -plimbare in parc cu bebe
-mic dejun:3 piersici
ora 11.30-gustare:3 caise
-sfarsit plimbare
ora 12.30-hip hop abs total body 40 min
-hip hop abs fat burning cardio 30 min
ora 14.00-pranz :3 buc piept pui+salata de ardei copti
ora 16.00-somn cu bebe
ora 19.00-cina:2 buc piept pui+salata de rosii si castraveti
+apa si ceai fara zahar

-singura abatere pe ziua de azi este ca am gustat din salata pregatita pt pranz inainte de servirea pranzului!



sunshine 01 iul 2010 21:15:50

Re: Jurnal nicoleta 100
 
perfect:)
si papica sanatoasa, si sport, si distractie cu bebe

odeta 01 iul 2010 22:32:08

Re: jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 236648)
Buna ANDRA >:D< si bine te-am gasit!
Ma numesc NICOLETA am 29 de ani(desi cand m-am inregistrat am scris gresit anul nasterii si acum arata ca am 20 dar nu stiu de unde sa corestez) sunt mamica unui bebelus de 1 an si 2 luni si sunt grasa!!!!
Am inceput acum 40 zile dieta rina;s 90 si am reusit sa slabesc 7,5 kg ; cred ca reuseam mai mult dar in ultima vreme am cam trisat!
In ceea ce priveste sportul de vreo 5 zile cred am inceput sa fac ceva gasit pe net ( nu stiu daca este corect sa scriu dar voi risca):hip hop abs fat burning cardio,hip hop abs total body si de 2 zile fac si start walking 2 mile.
Nu le am foarte bine cu ale calculatorului de aceea vreau sa te intreb cum trebuie sa fac sa imi apara sub mesajele mele si faptul ca am jurnal?( am incercat dar sincer nu stiu cum trebuie sa fac)???
Multumesc mult:-*

Buna Nico , bine te-am gasit , in sfarsit la tine in casuta >:D<
Ai slabit foarte mult in doar 40 de zile de , superrrr ... si mai ai mai mult de jumate de parcurs .... deci o s-a dai destul de mult jos :P
Vad ca ai inceput s-a faci si sport ... bravooo =D>
Fii optimista ,da????? si nu te lasa , doar vrei ca copilasul tat sa fie mandru de tine :>:))

nicoleta100 01 iul 2010 22:54:32

Re: jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de odeta (Post 237931)
Buna Nico , bine te-am gasit , in sfarsit la tine in casuta >:D<
Ai slabit foarte mult in doar 40 de zile de , superrrr ... si mai ai mai mult de jumate de parcurs .... deci o s-a dai destul de mult jos :P
Vad ca ai inceput s-a faci si sport ... bravooo =D>
Fii optimista ,da????? si nu te lasa , doar vrei ca copilasul tat sa fie mandru de tine :>:))

Buna ODETA>:D< bine ai venit in casuta mea!
Vreau sa iti spun ca am slabit dar voi slabi si mai mult pt am vazut ca se poate si incepand de azi imi notez meniul si programul zilnic in jurnal(faptul ca vede mai multa lume si probabil ca voi fi certata atunci cand gresesc ma face sa ma amnbitionez si mai tare!)
Da ,am inceput si cu sport pt chiar ma ajuta !
BEBE meu va avea o mamica slabuta!:-*

odeta 02 iul 2010 08:41:50

Re: jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 237960)
Buna ODETA>:D< bine ai venit in casuta mea!
Vreau sa iti spun ca am slabit dar voi slabi si mai mult pt am vazut ca se poate si incepand de azi imi notez meniul si programul zilnic in jurnal(faptul ca vede mai multa lume si probabil ca voi fi certata atunci cand gresesc ma face sa ma amnbitionez si mai tare!)
Da ,am inceput si cu sport pt chiar ma ajuta !
BEBE meu va avea o mamica slabuta!:-*

Neat'a Nico:-*
Bravooo tie , tine-o tot asa >:D<
Hai la o ~o)

jolye79 02 iul 2010 11:43:52

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 237807)
Buna jurnalule!
Dupa cum am zis aseara de azi incepem treaba .
Programul meu de azi:
ora 8.30 -trezirea ,cantarul arata 92,9kg
1 cana de apa +otet de mere si miere
ora9.00 -plimbare in parc cu bebe
-mic dejun:3 piersici
ora 11.30-gustare:3 caise
-sfarsit plimbare
ora 12.30-hip hop abs total body 40 min
-hip hop abs fat burning cardio 30 min
ora 14.00-pranz :3 buc piept pui+salata de ardei copti
ora 16.00-somn cu bebe
ora 19.00-cina:2 buc piept pui+salata de rosii si castraveti
+apa si ceai fara zahar

-singura abatere pe ziua de azi este ca am gustat din salata pregatita pt pranz inainte de servirea pranzului!



Frumos meniu, frumoasa "abatere" :) si bravo pentru sport! Cat de des ti-ai propus sa faci sport? Se spune ca e mai bine sa faci o zi da, alta ba, dar eu am observat ca daca iau o zi pauza am mai multe sanse ca a treia zi sa nu mai fac deloc. Asa ca...programul meu include sport in fiecare zi, dar pentru bucati diferite din corp. Asa ma simt eu mai bine.

nicoleta100 02 iul 2010 11:51:40

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de jolye79 (Post 238445)
Frumos meniu, frumoasa "abatere" :) si bravo pentru sport! Cat de des ti-ai propus sa faci sport? Se spune ca e mai bine sa faci o zi da, alta ba, dar eu am observat ca daca iau o zi pauza am mai multe sanse ca a treia zi sa nu mai fac deloc. Asa ca...programul meu include sport in fiecare zi, dar pentru bucati diferite din corp. Asa ma simt eu mai bine.

Draga JOLYE bine ai venit in casuta mea!
Mi-am propus sa fac sport in fiecare zi ,hip hop il fac zilnic iar a doua zi adaug si 2 mile start walking!
Sper sa fie ok!
Probabil ca daca as intrerupe ar fi mai greu de reluat ,doar duminica voi face pauza ca merg la iarba verde sau la cabana dar si acolo mai jucam un volei un fotbal ceva....
Multumesc de vizitz si te mai astept!:-*
Intru si eu la casuta ta sa citasc mai multe despre tine!
:-*

zozolina 02 iul 2010 13:00:57

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 238450)
Draga JOLYE bine ai venit in casuta mea!
Mi-am propus sa fac sport in fiecare zi ,hip hop il fac zilnic iar a doua zi adaug si 2 mile start walking!
Sper sa fie ok!
Probabil ca daca as intrerupe ar fi mai greu de reluat ,doar duminica voi face pauza ca merg la iarba verde sau la cabana dar si acolo mai jucam un volei un fotbal ceva....
Multumesc de vizitz si te mai astept!:-*
Intru si eu la casuta ta sa citasc mai multe despre tine!
:-*

Buna nicoleta esti foarte activa =D>=D>=D>te rog zi-mi si mie exercitiile de unde le iei??????/suna bine

nicoleta100 02 iul 2010 14:59:30

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 238557)
Buna nicoleta esti foarte activa =D>=D>=D>te rog zi-mi si mie exercitiile de unde le iei??????/suna bine

draga ZOZOLINA eu pt hip hop abs am gasit la jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg la pagina 28 un link sau cum s-o numi, dat de ANDRA_ALY ,scrie cu verde SPORT..acolo intru si fac ce gasesc si ce cred ca pot face dar m-am ''indragostit'' de hip hop abs (tot acolo gasesti)
sper ca am fost explicita ,daca nu am sa o rog pe ANDRA_ALY sa ne dea si aici :-*:-*:-*

zozolina 02 iul 2010 15:00:44

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 238698)
draga ZOZOLINA eu pt hip hop abs am gasit la jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg la pagina 28 un link sau cum s-o numi, dat de ANDRA_ALY ,scrie cu verde SPORT..acolo intru si fac ce gasesc si ce cred ca pot face dar m-am ''indragostit'' de hip hop abs (tot acolo gasesti)
sper ca am fost explicita ,daca nu am sa o rog pe ANDRA_ALY sa ne dea si aici :-*:-*:-*

Multumesc mult>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*:-*esti o scumpa...
Weekend placut si insorit!

pety 02 iul 2010 15:41:30

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Hei,ciao!!!In sfarsit in casuta ta!!!Bravo,felicitari multe!!!Imi pare bine ca faci sport,imi pare bine ca esti activa,si-mi pare bine ca te-ai pus serios pe dieta..suntem alaturi de tine,ok??Pentru mine personal conteaza foarte mult sprijinul fetelor de pe forum...te pup,o zi frumoasa!!

nicoleta100 02 iul 2010 16:21:58

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de zozolina (Post 238699)
Multumesc mult>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<:-*:-*:-*:-*:-*esti o scumpa...
Weekend placut si insorit!

Le-ai gasit? Sper ca da!
Weekend placut si tie!:x:x:x
Si spor la slabit!:x:x:x

nicoleta100 02 iul 2010 16:26:13

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de pety (Post 238738)
Hei,ciao!!!In sfarsit in casuta ta!!!Bravo,felicitari multe!!!Imi pare bine ca faci sport,imi pare bine ca esti activa,si-mi pare bine ca te-ai pus serios pe dieta..suntem alaturi de tine,ok??Pentru mine personal conteaza foarte mult sprijinul fetelor de pe forum...te pup,o zi frumoasa!!

Salutare!>:D<Da in sfarsit am si eu casuta mea! M-am apucat de sport si chiar imi place!sPER SA REUSESC FARA ABATERI! mai tarziu voi posta meniul si programul meu de azi!

SI eu te pup si iti urez slabire usoara
!:-*:-*:-*:-*

nicoleta100 02 iul 2010 16:28:47

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Acum am vazut ca noi doua PETY draga avem acelasi nr de kg si vrem sa slabim amandoua pana la 70!!!!
Doamne da sa ajungem acolo si sa ne si mentinem acolo!>:D<


nicoleta100 02 iul 2010 20:09:18

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna seara jurnalule!
Programul de azi:
  • 9.00-trezirea,cantarul arata 92,9 kg ;1 cana apa+otet de mere si miere; mic dejun 2 mere
  • 9.30-curatenie in casa:aspiram,spalam pe jos si stergem praful
  • 11.20-HIP HOP ABS TOTAL BODY BURN 40 MIN + HIP HOP ABS FAT BURNING CARDIO 30 MIN
  • 14.00-pilaf din orez integral+rosii+castraveti+ardei(nu salata)
  • 16.00-START WALKING :4 MILE(60 MIN)
  • 18.00-plimbare cu bebe pe afara
  • 19.50-cina:pilaf din orez integral +rosii+ardei(nu salata)

-singura abatere pe ziua de azi ar fi ora tarzie la care s-a servit cina (atunci am venit cu bebe de la plimbare)

sunshine 02 iul 2010 20:21:29

Re: Jurnal nicoleta 100
 
bravo nicoleta! te tii de treaba!
2 mentiuni am:

1. nu te mai cantari in fiecare zi! o data pe saptamana credema este de ajuns
2. nu mai faci ambele tipuri de sport deodata? ca tot esti incalzita.. ma gandesc ca a doua oara de urnesti mai greu

nicoleta100 02 iul 2010 20:38:15

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 238963)
bravo nicoleta! te tii de treaba!
2 mentiuni am:

1. nu te mai cantari in fiecare zi! o data pe saptamana credema este de ajuns
2. nu mai faci ambele tipuri de sport deodata? ca tot esti incalzita.. ma gandesc ca a doua oara de urnesti mai greu

Salutare SUNSHINE >:D<
in legatura cu mentiunea nr 1 (asa m-am obisnuit de cand mi-am cumparat cantar electronic ; trec pe langa el si nu ma pot abtine)se poate rezolva :ascund cantarulsau mai bine imi pun sotul sa il ascunda
in legatura cu mentiunea nr 2 :chestia asta nu depinde de mine eu fac ceva sport doar cand am timp ;as face una dupa alta dar bebe se trezeste ,trebuie sa fac de mancare ,etc eu as face o perioada mai lunga (ex 2 ore )pt ca probabil arderile sunt mai intense dar daca bebe se trezeste trebuie sa ma opresc. Ce sa fac? fac si eu cum pot!:-*:-*:-*

sunshine 02 iul 2010 21:01:18

Re: Jurnal nicoleta 100
 
da asa este:)
oricum sincer felicitari pt voita de care dai dovada:)

odeta 02 iul 2010 22:05:34

Re: Jurnal nicoleta 100
 
salut Nico ... cum merge cu noul sport???:D
ma-m uitat si eu putin azi peste filmuletul de hip hop ABS ... si mi se pare tare de tot ... :)

jolye79 02 iul 2010 22:56:52

Re: Jurnal nicoleta 100
 
:(
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 238980)
Salutare SUNSHINE >:D<
in legatura cu mentiunea nr 1 (asa m-am obisnuit de cand mi-am cumparat cantar electronic ; trec pe langa el si nu ma pot abtine)se poate rezolva :ascund cantarulsau mai bine imi pun sotul sa il ascunda
in legatura cu mentiunea nr 2 :chestia asta nu depinde de mine eu fac ceva sport doar cand am timp ;as face una dupa alta dar bebe se trezeste ,trebuie sa fac de mancare ,etc eu as face o perioada mai lunga (ex 2 ore )pt ca probabil arderile sunt mai intense dar daca bebe se trezeste trebuie sa ma opresc. Ce sa fac? fac si eu cum pot!:-*:-*:-*

Daca-l ascunzi tu, sigur il gasesti si te cantaresti!:D
Daca-l ascunde sotul...poate patesti ca mine: l-am rugat seara sa mi-l ascunda, iar dimineata cand m-am trezit si nu l-am vazut la locul lui...nu-ti spun, clocoteam de nervi! Nu-mi venea sa cred ca chiar a facut-o!!!!! L-am sunat de urgenta si nu i-am dat pace pana nu mi-a spus unde e....:(

sunshine 03 iul 2010 09:13:20

Re: Jurnal nicoleta 100
 
neata nico!
http://www.cerstvakava.cz/climages/s...cappuccino.jpg

un capuccino pt tine:)

asculta sfatul meu si cantareste-te o data pe saptamana.

o sa vina momentul cand vei stagna(inevitabil) si sa vezi in ce depresii cazi cand te urci zilnic pe cantar si nu mai scade deloc, ba mi mult, oscileaza + - 500 gr, 1 kg

este normal sa se intample asa, difera din cauza tranzitului sau retentiei de apa.

stabileste-ti o zi pe sapt , cand te cantaresti si masori, dimineata, dupa ce te duci la baie, dezbracata:D

eu am vineri zi de cantar.

sa stii ca asa faceam si eu ca tine anul trecut, cum facea ochi dimi , fuga la cantar. nu e ok sa faci o obsesie din asta, inainte de cantar cum puteai sa stai?
asa stai si acum..


ma duc sa alerg, hai si tu:)

nicoleta100 03 iul 2010 16:25:51

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de odeta (Post 239094)
salut Nico ... cum merge cu noul sport???:D
ma-m uitat si eu putin azi peste filmuletul de hip hop ABS ... si mi se pare tare de tot ... :)

Salutare ODETA>:D<
Sportul merge foarte bine imediat la ora 17.30 ma apuc de hip hop(azi am fost plecata am stat cu bebe pe afara ).Si mie mi se pare foarte tare si nu foarte greu de facut!SPOR LA TREABA!
SLABIRE USOARA!:-*

nicoleta100 03 iul 2010 16:29:13

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de jolye79 (Post 239142)
:(

Daca-l ascunzi tu, sigur il gasesti si te cantaresti!:D
Daca-l ascunde sotul...poate patesti ca mine: l-am rugat seara sa mi-l ascunda, iar dimineata cand m-am trezit si nu l-am vazut la locul lui...nu-ti spun, clocoteam de nervi! Nu-mi venea sa cred ca chiar a facut-o!!!!! L-am sunat de urgenta si nu i-am dat pace pana nu mi-a spus unde e....:(

buna JOLYE 79>:D<
intr-un final m-am hotarat (ascultand sfatul dat de SUNSHINE)sa nu mai ascund cantarul si desi am fost tentata sa ma urc pe el nu am facut-o! bravo mie!
m-am hotarat sa ma cantaresc in fiecare zi de sambata!
spor la slabit!:-*

nicoleta100 03 iul 2010 16:34:32

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Draga mea SUNSHINE >:D< multumesc de sfaturi si de cappucino (arata nemaipomenit de delicios).
Asadar aleg ca si zi de cantar ziua de sambata dar de masurat ,sau pt masurat trebuie sa imi cumpar centimetru(rusine ca doar in domeniul confectiilor lucram inainte de venirea pe lume a bebelusului).Te voi tine la curent!
te las ca vreau sa fac ceva hip hop (ca doarme bebe cu tati)si poate si vreo 2 mile:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:30:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO