forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal nicoleta 100 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=4327)

mutulica 01 nov 2012 10:47:42

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1164908)
salutare DJ,
azi m-am cantarit si am conbstatat ca am 87,8 kg! :(
ce mult mi-as fi dorit sa am resursele financiare pt a tine mai departe dieta!
dar mergem in continuare cu mult sport ,poate poate ai dau ceva jos!:D

te inteleg, e scump sa tii dieta, uneori e scump chiar sa maninci sanatos...si am vrut sa ma apuc de dieta si am renuntat tot din cauza asta, acuma trebuie sa stringem bani si eu nu-mi pot permite sa-mi cumpar cuite ceva in fiecare zi...
oricum putem incerca sa mincam sanatos si cu sport cum zici si tu..insa eu de la un timp sint o mare lenoasa, mai am noroc ca merg pe jos;;)

nicoleta100 01 nov 2012 11:21:14

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1165025)
te inteleg, e scump sa tii dieta, uneori e scump chiar sa maninci sanatos...si am vrut sa ma apuc de dieta si am renuntat tot din cauza asta, acuma trebuie sa stringem bani si eu nu-mi pot permite sa-mi cumpar cuite ceva in fiecare zi...
oricum putem incerca sa mincam sanatos si cu sport cum zici si tu..insa eu de la un timp sint o mare lenoasa, mai am noroc ca merg pe jos;;)

eu am asa probleme financiare ca abia pot ,cu mare greu si multeeeee sacrificii ,sa imi platesc ratele si intretinerea ,sa pot sa le cumpar copiilor de mancare si ce le trebuie (de multe ori nu am bani sa le cumpar chiar tot ce le trebuie si ce le este necesar ):(:(
multa lume ar spune :prostii ,ca doar oricum trebuie sa mananci ceva ! eu le-as raspunde ca sunt zile in care nu mananc mai nimik ,doar pt a le lasa lor ,sau daca am margarina aia o mananc pe o bucata de paine ! asa ca ....greu ...greu ...stiu ce e greul! dar .......asteptam binele ....poate vine si el!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

te pup Cristina si scuze ca m-am descarcat raspunzand mesajului tau!:x:x:x:x:x

mutulica 01 nov 2012 11:38:05

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1165053)

eu am asa probleme financiare ca abia pot ,cu mare greu si multeeeee sacrificii ,sa imi platesc ratele si intretinerea ,sa pot sa le cumpar copiilor de mancare si ce le trebuie (de multe ori nu am bani sa le cumpar chiar tot ce le trebuie si ce le este necesar ):(:(
multa lume ar spune :prostii ,ca doar oricum trebuie sa mananci ceva ! eu le-as raspunde ca sunt zile in care nu mananc mai nimik ,doar pt a le lasa lor ,sau daca am margarina aia o mananc pe o bucata de paine ! asa ca ....greu ...greu ...stiu ce e greul! dar .......asteptam binele ....poate vine si el!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

te pup Cristina si scuze ca m-am descarcat raspunzand mesajului tau!:x:x:x:x:x

offf draga mea...e tare trist si greu..imi pare sincer rau:(:(:(
o sa vina si binele numaidecit, nu poate fi la nersfirsit doar rau...>:D<>:D<>:D<

nicoleta100 01 nov 2012 11:39:52

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1165060)
offf draga mea...e tare trist si greu..imi pare sincer rau:(:(:(
o sa vina si binele numaidecit, nu poate fi la nersfirsit doar rau...>:D<>:D<>:D<

asta e! :(:(:(
astept binele cu bratele deschise!>:D<>:D<>:D<
te pup!!!:x:x:x:x:x:x:x:x

nicoleta100 01 nov 2012 15:37:23

Re: Jurnal nicoleta 100
 
si ca sa imi fac ziua mai frumoasa am venit sa ma laud:
-ieri :5 mile start walking -67 minute[*105*][*105*][*105*]
azi:hip hop abs -fat burning cardio 2- 45 minute![*105*][*105*][*105*]

va pup!:x:x:x

mutulica 01 nov 2012 16:05:17

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1165183)
si ca sa imi fac ziua mai frumoasa am venit sa ma laud:
-ieri :5 mile start walking -67 minute[*105*][*105*][*105*]
azi:hip hop abs -fat burning cardio 2- 45 minute![*105*][*105*][*105*]

va pup!:x:x:x

ohooo...bravoooo[*2*][*2*][*2*][*2*][*2*]

Danutzza 01 nov 2012 17:38:38

Re: Jurnal nicoleta 100
 
buna nico>:D<
ce mai faci,ce-ti fac copilasii?
o seara buna iti doresc:-*:-*

nicoleta100 01 nov 2012 17:59:50

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1165199)
ohooo...bravoooo[*2*][*2*][*2*][*2*][*2*]

multumesc ,multumesc!:">

nicoleta100 01 nov 2012 18:01:23

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1165247)
buna nico>:D<
ce mai faci,ce-ti fac copilasii?
o seara buna iti doresc:-*:-*

salutare!
uite pe aici pe acasa cu copilasii! ei la desene ,eu pe slabute!:D
o seara buna! >:D<>:D<

nicoleta100 02 nov 2012 08:31:32

Re: Jurnal nicoleta 100
 
buna dimineata DJ!>:D<
BUNA DIMINEATA SLABUTE DRAGI!>:D<>:D<>:D<http://fs67.trilulilu.ro/imgs/encicl...1d1cfaa857.jpg

Danutzza 02 nov 2012 08:35:05

Re: Jurnal nicoleta 100
 
buna draga >:D<>:D<>:D<
o zi minunata si tie ,plina de satisfactii pe toate planurile!!
te pup:-*

nicoleta100 02 nov 2012 08:35:40

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1165612)
buna draga >:D<>:D<>:D<
o zi minunata si tie ,plina de satisfactii pe toate planurile!!
te pup:-*

si eu te pup si iti urez o zi minunata!>:D<:x:-*

azra 02 nov 2012 13:22:03

Re: Jurnal nicoleta 100
 
http://fs69.trilulilu.ro/imgs/lala66...0c4bc1fbdc.jpg

nicoleta100 02 nov 2012 15:09:26

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1166007)

multumesc frumos!
la fel iti doresc!>:D<:x:-*

nicoleta100 02 nov 2012 20:54:26

Re: Jurnal nicoleta 100
 
DJ,raportez 35 minute hip hop abs -ab sculp 2 cu Shaun T!:)

mutulica 03 nov 2012 12:38:38

Re: Jurnal nicoleta 100
 
http://4.bp.blogspot.com/_6jEkZzuXaU...00/mare859.jpg

hande 03 nov 2012 13:40:04

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1165053)
eu am asa probleme financiare ca abia pot ,cu mare greu si multeeeee sacrificii ,sa imi platesc ratele si intretinerea ,sa pot sa le cumpar copiilor de mancare si ce le trebuie (de multe ori nu am bani sa le cumpar chiar tot ce le trebuie si ce le este necesar ):(:(
multa lume ar spune :prostii ,ca doar oricum trebuie sa mananci ceva ! eu le-as raspunde ca sunt zile in care nu mananc mai nimik ,doar pt a le lasa lor ,sau daca am margarina aia o mananc pe o bucata de paine ! asa ca ....greu ...greu ...stiu ce e greul! dar .......asteptam binele ....poate vine si el!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

te pup Cristina si scuze ca m-am descarcat raspunzand mesajului tau!:x:x:x:x:x

Sa dea Dumnezeu sa vina binele si pe strada voastra,cat mai repede posibil!>:D<Este destul de scump sa tii dieta asta,cred ca oricare dintre noi ar prefera sa dea carnita si ouale copiilor,sa cumpere lapte si iaurt pt ei,in nici un caz pt a urma dieta.Important este sa nu te demoralizezi si sa ai speranta ca va fi mai bine!

nicoleta100 03 nov 2012 13:41:33

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1166728)

multumesc frumos!
la fel iti doresc!>:D<:x:-*

nicoleta100 03 nov 2012 13:43:08

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1166771)
Sa dea Dumnezeu sa vina binele si pe strada voastra,cat mai repede posibil!>:D<Este destul de scump sa tii dieta asta,cred ca oricare dintre noi ar prefera sa dea carnita si ouale copiilor,sa cumpere lapte si iaurt pt ei,in nici un caz pt a urma dieta.Important este sa nu te demoralizezi si sa ai speranta ca va fi mai bine!

multumesc frumos pt cuvintele frumoase!>:D<>:D<>:D<
astept sa vina soarele pe strada mea ! sper sa se intample cat mai curand!

weekend frumos!>:D<:x:-*

hande 03 nov 2012 13:44:21

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1166341)
DJ,raportez 35 minute hip hop abs -ab sculp 2 cu Shaun T!:)

=D>=D>=D>Bravo!Cu siguranta esti pe drumul cel bun,sportul da intotdeauna rezultate,nu doar fizic,ci si starea psihica ti se imbunatateste.Si mie imi place foarte mult Shaun T,eu fac programul Insanity :).

Red flower 03 nov 2012 13:45:28

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1165053)

eu am asa probleme financiare ca abia pot ,cu mare greu si multeeeee sacrificii ,sa imi platesc ratele si intretinerea ,sa pot sa le cumpar copiilor de mancare si ce le trebuie (de multe ori nu am bani sa le cumpar chiar tot ce le trebuie si ce le este necesar ):(:(
multa lume ar spune :prostii ,ca doar oricum trebuie sa mananci ceva ! eu le-as raspunde ca sunt zile in care nu mananc mai nimik ,doar pt a le lasa lor ,sau daca am margarina aia o mananc pe o bucata de paine ! asa ca ....greu ...greu ...stiu ce e greul! dar .......asteptam binele ....poate vine si el!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<

te pup Cristina si scuze ca m-am descarcat raspunzand mesajului tau!:x:x:x:x:x

Nicoleta, iti trimit un gand bun si iti doresc sa vi se rezole cat mai repede problemele! O imbratisare calda si din tot sufletul! Sanatate multa si multa-multa putere iti doresc! >:D<

nicoleta100 03 nov 2012 13:46:03

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Red flower (Post 1166776)


Nicoleta, iti trimit un gand bun si iti doresc sa vi se rezole cat mai repede problemele! O imbratisare calda si din tot sufletul! Sanatate multa si multa-multa putere iti doresc! >:D<

multumesc din suflet!>:D<>:D<>:D<

nicoleta100 03 nov 2012 13:47:50

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1166774)
=D>=D>=D>Bravo!Cu siguranta esti pe drumul cel bun,sportul da intotdeauna rezultate,nu doar fizic,ci si starea psihica ti se imbunatateste.Si mie imi place foarte mult Shaun T,eu fac programul Insanity :).

eu nu am reusit sa descarc programul Insanity ,eu fac ce am pe calculator :hip hop abs-fat burning cardio,ab sculp...alea mai simple asa ,dar totusi de efect! decat deloc ,bune si alea!;)

nicoleta100 03 nov 2012 20:29:21

Re: Jurnal nicoleta 100
 
am reusit 35 minute tae bo cardio cu Billy Blanks![*3*][*3*][*3*]

mutulica 03 nov 2012 20:31:59

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1166999)
am reusit 35 minute tae bo cardio cu Billy Blanks![*3*][*3*][*3*]

sa stii ca chiar esti bravoooo...ia da-mi si mie putina ambitie te rogggggo:-)

nicoleta100 03 nov 2012 20:36:04

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1167002)
sa stii ca chiar esti bravoooo...ia da-mi si mie putina ambitie te rogggggo:-)

pai e de ajuns sa vad ca iar am facut burta(scazuse considerabil cand am putut tine Dukan)si deja am ambitie!:Dsi 30 minute e putin! :Dmacar atat timp liber sa imi fac si pt mine!
pupici:x:x:x:x

hande 03 nov 2012 22:46:53

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1167007)
pai e de ajuns sa vad ca iar am facut burta(scazuse considerabil cand am putut tine Dukan)si deja am ambitie!:Dsi 30 minute e putin! :Dmacar atat timp liber sa imi fac si pt mine!
pupici:x:x:x:x

Nicoleta nu e putin 30 de minute,mai ales ca exercitiile lui Billy Blanks sunt destul de alerte:).In ultimul timp tot citesc ca intensitatea conteaza mai mult decat durata.Eu am facut un test saptamana trecuta,am facut 5 minute de cardio intr-un ritm extrem{dupa ce am facut incalzirea,normal"} si crede-ma ca au curs apele pe mine mai ceva ca dupa 40 de min de cardio in ritm normal...Iar dupa alea 5 minute nu am mai fost in stare de altceva,desi practic sportul de ceva timp si la o intensitate cat de cat ridicata.

hande 03 nov 2012 22:51:43

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1166778)
eu nu am reusit sa descarc programul Insanity ,eu fac ce am pe calculator :hip hop abs-fat burning cardio,ab sculp...alea mai simple asa ,dar totusi de efect! decat deloc ,bune si alea!;)

Eu am inceput Insanity la recomanfarea unei prietene,dar imi pare rau .Eu vreau sa tonifiez abdomenul si mainile si am observat ca muschii la picioare isi cam fac de cap...ori eu vreau sa am picioare subtiri,nu vreau sa se vada muschii ca la sportivi.Dupa ce termin programul ,o sa ma concentrez doar pe brate si abdomen,plus 30 minute de cardio mai lejer.

mutulica 04 nov 2012 08:05:38

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna dimineata Nico, iti doresc o duminica frumoasa si cu mult sport:>>:D<>:D<>:D<
pupicei:x:x:x

nicoleta100 04 nov 2012 10:37:24

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1167222)
Nicoleta nu e putin 30 de minute,mai ales ca exercitiile lui Billy Blanks sunt destul de alerte:).In ultimul timp tot citesc ca intensitatea conteaza mai mult decat durata.Eu am facut un test saptamana trecuta,am facut 5 minute de cardio intr-un ritm extrem{dupa ce am facut incalzirea,normal"} si crede-ma ca au curs apele pe mine mai ceva ca dupa 40 de min de cardio in ritm normal...Iar dupa alea 5 minute nu am mai fost in stare de altceva,desi practic sportul de ceva timp si la o intensitate cat de cat ridicata.

eu ziceam ca e putin in sensul ca nu am terminat exercitiile din filmulet ,care dureaza 44 minute!:D
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1167232)
Eu am inceput Insanity la recomanfarea unei prietene,dar imi pare rau .Eu vreau sa tonifiez abdomenul si mainile si am observat ca muschii la picioare isi cam fac de cap...ori eu vreau sa am picioare subtiri,nu vreau sa se vada muschii ca la sportivi.Dupa ce termin programul ,o sa ma concentrez doar pe brate si abdomen,plus 30 minute de cardio mai lejer.

am auzit de el ,dar nu am reusit sa il descarc! nici nu am loc sa il practic ,si nici forta nu cred ca as avea! :D
desi imi doresc un abdomen cu patratele!macar o saptamana sa vad cum e!:D

nicoleta100 04 nov 2012 10:37:59

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1167296)
Buna dimineata Nico, iti doresc o duminica frumoasa si cu mult sport:>>:D<>:D<>:D<
pupicei:x:x:x

multumesc frumos! la fel iti doresc!>:D<>:D<>:D<

hande 04 nov 2012 12:49:02

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1167356)
eu ziceam ca e putin in sensul ca nu am terminat exercitiile din filmulet ,care dureaza 44 minute!:D

am auzit de el ,dar nu am reusit sa il descarc! nici nu am loc sa il practic ,si nici forta nu cred ca as avea! :D
desi imi doresc un abdomen cu patratele!macar o saptamana sa vad cum e!:D

http://www.youtube.com/watch?v=L0efO4hh60cAsta -acesta e unul dintre exercitiile mele preferate pentru abdomen si care a dat rezultate vizibile.Pt ca dureaza doar 10 minute,il poti face cand prinzi cateva momente libere.Daca il faci corect,simti efectiv cum pui muschii la treaba:).

nicoleta100 04 nov 2012 18:50:56

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1167434)
http://www.youtube.com/watch?v=L0efO4hh60cAsta -acesta e unul dintre exercitiile mele preferate pentru abdomen si care a dat rezultate vizibile.Pt ca dureaza doar 10 minute,il poti face cand prinzi cateva momente libere.Daca il faci corect,simti efectiv cum pui muschii la treaba:).

multumesc!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
mai vreau ! :">acum sunt si cu pretentii!(dar asa le salvez la favorite si le am salvate ori de cate ori vreau sa fac)
multumesc inca o data! esti o scumpa!:">:">:">:">:">:">:">

hande 04 nov 2012 20:36:07

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1167569)
multumesc!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
mai vreau ! :">acum sunt si cu pretentii!(dar asa le salvez la favorite si le am salvate ori de cate ori vreau sa fac)
multumesc inca o data! esti o scumpa!:">:">:">:">:">:">:">

Cu multa placere :)!
Uite un exercitiu pentru abdomen pe care il poti face intr-o zi cand nu prea mai ai energie.E mai usor,dar are rezultate sigure(iti spun din experienta:)).Primele 15 secunde sunt despre persoana in cauza,mama a 3 copii care arata senzational!!!
http://www.youtube.com/watch?v=HK6mKUEY09o

hande 04 nov 2012 20:46:59

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 1167569)
multumesc!!!!>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
mai vreau ! :">acum sunt si cu pretentii!(dar asa le salvez la favorite si le am salvate ori de cate ori vreau sa fac)
multumesc inca o data! esti o scumpa!:">:">:">:">:">:">:">

Am mai postat un link,dar mesajul va aparea dupa ce un admin isi va da acordul(asa mi-a aparut pe ecran ):).Eu folosesc filmuletele astea scurte in special seara,iar apoi beau un ceai caldut,in general pentru digestie.Ziua ,cand fata e la gradi si am mai mult timp la dispozitie,imi fac de cap cu sportul:).

azra 05 nov 2012 09:55:16

Re: Jurnal nicoleta 100
 
buna dimineata
http://fs66.trilulilu.ro/imgs/jimanm...9b3e378d25.jpg

nicoleta100 05 nov 2012 11:32:13

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1167681)
Am mai postat un link,dar mesajul va aparea dupa ce un admin isi va da acordul(asa mi-a aparut pe ecran ):).Eu folosesc filmuletele astea scurte in special seara,iar apoi beau un ceai caldut,in general pentru digestie.Ziua ,cand fata e la gradi si am mai mult timp la dispozitie,imi fac de cap cu sportul:).

multumesc frumos!
esti o scumpa!
cand mai ai timp imi mai poti pune link-uri ,le fac cu placere!>:D<>:D<>:D<
o zi minunata!!!:-*:-*:-*

nicoleta100 05 nov 2012 11:32:49

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1167875)

salutare!
multumesc ! la fel iti doresc!!!>:D<>:D<:x:x:-*:-*

hande 05 nov 2012 12:50:47

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Buna ziua!Nu inteleg de ce nu a aparut mesajul meu inca:(!E impotriva regulamentului sa se puna filmulete de pe youtube?Primul mesaj cum de a aparut atunci?
In fine,era un link cu un tip de exercitiu pentru abdomen,mai usor decat primul,pentru zilele mai proaste din pdv fizic.

nicoleta100 05 nov 2012 20:27:24

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de hande (Post 1168055)
Buna ziua!Nu inteleg de ce nu a aparut mesajul meu inca:(!E impotriva regulamentului sa se puna filmulete de pe youtube?Primul mesaj cum de a aparut atunci?
In fine,era un link cu un tip de exercitiu pentru abdomen,mai usor decat primul,pentru zilele mai proaste din pdv fizic.

cred ca a aparut! nu:-/?
multumesc frumos!
>:D<>:D<>:D<>:D< merg sa il vizionez,de facut azi nu fac ,sunt rupta ,toaa ziua am muncit azi!


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:52:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO