forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=353)
-   -   Jurnal nicoleta 100 (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=4327)

nicoleta100 24 ian 2012 15:56:12

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 911577)

Ne tinem. Ne incurajam una pe alta si ai sa vezi ;)

am pus la semnatura cati cm am !:-o:-o
asa ,daca le vad zilnic poate ma straduiesc mai mult sa scad!!!:D

Geanynna 24 ian 2012 15:59:38

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 911582)
am pus la semnatura cati cm am !:-o:-o
asa ,daca le vad zilnic poate ma straduiesc mai mult sa scad!!!:D

Si eu m-am masurat ieri:D, am scris intr-un caiet. Sa vad intr-o luna ce se va intampla:-ss
Daca tu simti ca te motiveaza, e buna metoda ;)

nicoleta100 24 ian 2012 16:04:39

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 911588)

Si eu m-am masurat ieri:D, am scris intr-un caiet. Sa vad intr-o luna ce se va intampla:-ss
Daca tu simti ca te motiveaza, e buna metoda ;)

pai...sper sa fie buna!!!! pt ca vad ...nu-mi place ce vad si ....ma straduiesc mai mult!!!sper!;)

Geanynna 24 ian 2012 16:06:05

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 911592)
pai...sper sa fie buna!!!! pt ca vad ...nu-mi place ce vad si ....ma straduiesc mai mult!!!sper!;)

In fiecare zi sa te gandesti unde doresti sa ajungi, ca nu mai vrei sa ai kg astea in plus, ca vrei sa arati bine pt tine, sa te simti bine in pielea ta, si ai sa vezi, ca doar gandurile astea pozitive cat te motiveaza. ;)

nicoleta100 24 ian 2012 16:08:52

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 911593)

In fiecare zi sa te gandesti unde doresti sa ajungi, ca nu mai vrei sa ai kg astea in plus, ca vrei sa arati bine pt tine, sa te simti bine in pielea ta, si ai sa vezi, ca doar gandurile astea pozitive cat te motiveaza. ;)

doamne ajuta sa ajungem acolo unde dorim!
stiu ca trebuie sa fiu cuminte ,sa pap frumos si sa fac sport ca sa ma apropii de kg dorite!!!:>

Geanynna 24 ian 2012 16:10:15

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 911596)
doamne ajuta sa ajungem acolo unde dorim!
stiu ca trebuie sa fiu cuminte ,sa pap frumos si sa fac sport ca sa ma apropii de kg dorite!!!:>

ASA >:D<
draga mea eu ies:-*
ma duc acasa de la munca, pap ceva buun, apoi mai incolo fac ceva sport, si deseara ma intalnesc cu colegii din liceu:x
ne auzim pe aici:-*

rainbow 24 ian 2012 17:20:11

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 911572)
deci m-am masurat!!!!:-s:-s:-s:-s
masurile mele sunt!!!105-100-120!!!!:(:(:(

hello Nico!!>:D<
o sa vezi k peste o luna nu o sa mai fie astea masurile..o sa fie mult mai mici..
pe mine ma motiveaza sa vad k am scazut in cm..si putin la kg.o sa vad maine dimineata mai sigur.
oricum,mergem inainte!tu ca sa fii o super mamica sexy..si eu..pt a putea deveni mamica:x
am vazut k ai inceput si tabelul! sa te tii de el,eu nu am putut,ma plictisise hip hop abs:D
vreau sa incep iar tae-bo..dar o sa continui si cu slim in 6..ca na`.am observat rezultate..cand(daca) o sa ajung la 85 o sa pun alte poze cu mine..pana atunci,stau retrasa in cochilie:)):))
te pup,o seara buna!!>:D<>:D<

nicoleta100 24 ian 2012 17:35:49

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de Geanynna (Post 911598)

ASA >:D<
draga mea eu ies:-*
ma duc acasa de la munca, pap ceva buun, apoi mai incolo fac ceva sport, si deseara ma intalnesc cu colegii din liceu:x
ne auzim pe aici:-*

sa ai o seara minunata!!!>:D<:x:-*

nicoleta100 24 ian 2012 17:38:32

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Citat:

Anterior postat de rainbow (Post 911646)

hello Nico!!>:D<
o sa vezi k peste o luna nu o sa mai fie astea masurile..o sa fie mult mai mici..
pe mine ma motiveaza sa vad k am scazut in cm..si putin la kg.o sa vad maine dimineata mai sigur.
oricum,mergem inainte!tu ca sa fii o super mamica sexy..si eu..pt a putea deveni mamica:x
am vazut k ai inceput si tabelul! sa te tii de el,eu nu am putut,ma plictisise hip hop abs:D
vreau sa incep iar tae-bo..dar o sa continui si cu slim in 6..ca na`.am observat rezultate..cand(daca) o sa ajung la 85 o sa pun alte poze cu mine..pana atunci,stau retrasa in cochilie:)):))
te pup,o seara buna!!>:D<>:D<

salutare!!!
pt moment fac tabelul hip hop abs ,apoi (pt ca sigur ma voi plictisi si eu) voi incerca si eu altceva!:D
abia astept pozele!!!! Doamne da sa ni le arati in curand!:)
pupicei!!!
si cantar generos maine!!!:)

lulus07 24 ian 2012 20:34:04

Re: Jurnal nicoleta 100
 
Nico, da-mi si mie te rog tabelul acela ptr hip hop abs, ca nu il gasesc. Vreau si eu sa incerc sa le fac, sa vad daca mi se potrivesc. Seara faina >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:33:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO